PRŮVODCE: Nejlepší produkty pro každý typ vlasů!

17. 1. 2017 17:30 Zdraví & Krása
PRŮVODCE: Nejlepší produkty pro každý typ vlasů!

Každý si všimne krásných vlasů, a kdo říká, že ne, lže. Od sestřihu, přes kvalitu a lesk až ke stylingu a celkovému stylu, vlasy patří k ukazatelům toho, jak o sebe pečujeme. Abychom usnadnili práci, vybrali jsme jednoduše a přehledně produkty, které jsou zaměřené na konkrétní problém.

3. 5. 2018Jak přivést svého ex-partnera k naprostému šílenství? K tomu je tu nový fenomén zvaný „orbiting“

Mytí…

  • Mastných vlasů – DUCRAY Extra Doux – šampon na časté mytí vás zbaví mastnoty, ale přitom vlasy neničí.
  • Suchých vlasů – Šampony Jeanne en Provence úžasně hydratují a dodávají nenápadnou, čistou vůni.
  • Jemných vlasů – Jemné vlasy bez hustoty můžete doslova proměnit šamponem a kondicionérem DUCRAY Anaphase. Během měsíce vám začnou podrůstat nové vlasy a celkově zhoustnou.

Péče o…

  • Zničené vlasy – Kokosový olej. Naneste jej na vlhké vlasy a spěte na ručníku. Ráno smyjete a uvidíte okamžitý rozdíl. Vlasy jsou kvalitnější a zářivější.
  • Fénované a žehlené vlasy – Sice je lepší vlasy nechat sušit samovolně, ale když je venku 10 stupňů pod nulou, nikdo nepůjde ven s mokrou hlavou. Lee Stafford mléko pro fénované vlasy Coco Loco v sobě má olej a zbaví vlasy následků „horké“ péče.

Styling…

  • Hrubých vlasů – Pro uhlazení krepatých a hrubých vlasů je nejlepší krémové sérum Sebastian. Po usušení stačí nanést a krom stylingu dosáhnete i celodenní péče.
  • Neposedných vlasů – Ultra silný finální sprej Sebastian je jako lak, akorát mnohem silnější a bez nepříjemného slepování. Můžete si dokonce do vlasů zajet rukou a stejně nezmění tvar.
  • Lesklých vlasů – Pokud se vám nelíbí vlasy lesklé, matující pasta Wella EIMI vytvoří perfektní, matný look.
18. 5. 2018Madonna prozradila, že brzy vydá novou tvorbu. Naposledy to bylo v roce 2015

Pokud jste nenašli vyřešení konkrétního problému, který vás trápí, napište nám. Nicméně, rady kupříkladu pro platinově barvené nebo velmi dlouhé vlasy jsou individuální. 

Foto: Tumblr

Václav Mensa

Autor

Václav Mensa

Student, autor, antropolog, pozorovatel. Jídlo má rád ostré, nápoje kofeinové, zprávy okamžité a módu minimalistickou. Hudbu hlasitou a od Daphne Guinness, filmy Streepovské, telefony nedotykové, život nekomplikovaný, jednání profesionální, psaní a čtení kvalitní, internet rychlý a šampaňské říznuté džusem.

E-shop