Celebrity určují trendy v účesech! Necháte se některými z nich inspirovat?

5. 12. 2017 13:30 Zdraví & Krása
Celebrity určují trendy v účesech! Necháte se některými z nich inspirovat?

Jdete se nechat ostříhat a ještě nevíte, co přesně vlastně na hlavě chcete? Inspirujte se světovými celebritami, které určují vlasové trendy častěji než kadeřnické kolekce. 

Každou dekádu se objeví někdo známý, po jehož účesu šílí celé davy. Vezměte si například Rachel z Přátel, podle herečky Jennifer Aniston se nechaly stříhat tisíce žen po celém světě. I v mužské populaci existují celebrity, jejichž vlasy se staly kultovními. Představujeme tedy pět vlasových ikon, které vás mohou inspirovat.

13. 7. 2018Víte, proč se vám tvoří vrásky a jak jejich tvorbě zamezit?

David Beckham

Kdykoliv se David Beckham objeví v novém účesu, v ten okamžik mají kadeřníci od svých zákazníků jasné požadavky. Ostříhal se? Muži jdou nakrátko. Nechal si narůst vlasy a nosí culík? Všude budete potkávat muže s culíkem.

 

david-beckham-hair-pompadour.jpg

Jak to ten David vlastně dělá? Na muže vystřídal už mnoho účesů, jediné, do čeho zatím nešel, je nějaká výrazná barva, i když v blonďatější podobě jsme ho už také viděli. Pokud ale po vašem kadeřníkovi chcete ostříhat "na Beckhama" dejte si pozor na aktuální výstřelek, který má David na hlavě. Davidův účes můžete sledovat například na jeho Instagramu, stejně jako dalších 41 milionů lidí.

Snímek obrazovky 2017-12-05 v 15.27.30.png

Zayn Malik

Není pochyb o tom, že tento mladý muž je inspirací pro mnoho dalších. Na svých vlasech se už také několikrát pěkně vyřádil, odbarvil se, vlasy nechal narůst nebo se ostříhal. V kampani Versace Versus se objevil á la Kurt Cobain, tedy rozdrbaný grunge na hlavě s lehce odbarvenými prameny. Za nás tedy Zaynovi nejvíc sluší krátký účes, při kterém vyniknou jeho krásné oči.

zayn-2.jpg

zayn-hair-lookbook-3.jpg

[related-article]

Wentworth Miller

Pojďme si říct, že tomuto krasavci ze seriálu Prison Break to s krátkými vlasy prostě sluší a jiný účes si s ním ani nechceme spojovat. Trochu za několik let zešedivěl, po svém coming outu přišel o část fanynek z řad žen, o to víc mužkých fanoušků mu ale přibylo. K jeho uhrančivého pohledu tedy jednoznačně nakrátko!

went-350x550.jpg

Eddie Redmayne

Eddie "je sladkej". Roztomile nedbalý účes, za kterým stojí určitě spousta práce....nebo snad Eddiemu věříte, že takhle vstal a šel si pro Oscara? Tento účes vám rozhodně nebude držet jen tak, pokud tedy nemáte tvrdší vlasy, které naopak nejdou vytvarovat a drží stále stejný tvar. Jinak pomůže stylingová pasta nebo i trochu gelu.

EDDIER-350x550.jpg

dcdf97c94203e19713cb0ff18d9014e9.jpg

Jared Leto

Konečně také někdo, kdo se nebojí barev a výzev. Jared! Krátké vlasy střídá stejně rychle jako dlouhé, růžové i platinově blond. Sluší mu všechno! Ale vlastně nejvíc ty dlouhé, romantické..co myslíte?

 641e2c29649413ee14ace9e6248fce76.jpg

bc0d8f5ed65b3f5d73d064dead2da62a.jpg

a1a54f7ed339695eb3966f6c4a3f82da.jpg

Zdroj: Pinterest.com, Fashionbeans.com 

Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop