Podzimní parfémy jsou tu! Víme, jaké novinky vás čekají

13. 9. 2017 12:30 Zdraví & Krása
Podzimní parfémy jsou tu! Víme, jaké novinky vás čekají

Nechte se unést kouzlem začínajícího podzimu, představíme vám parfémové novinky, které jsou již k dispozici.

Tak už je to tady! Chladná rána i večery a i ty listy se začínají zbarvovat. Přesný čas pro představení podzimních vůní. Letošní voňavá úroda je bohatá na novinky, které určitě stojí za to si představit.

13. 6. 2018Mít sex hned na prvním rande? Podle sexuologa to nemusí být vůbec špatný nápad

TOM FORD představuje novou vůni Noir Anthracite. Ta v sobě ukrývá světlo v temnotě, jež je znázorněno pomocí kontrastu svěžesti bergamotu oproti těžké dřevité vůni cedrového, makassar a santalového dřeva.

tom ford noir anthracite

Vůně Tom Ford Noir Anthracite bude dostupná od září 2017 v parfumerii Douglas a v FAnn SK.

Další novinkou v rodině TOM FORD je vůně Tom Ford Private Blend Oud Collection. Tom Ford zařazuje do své řady úspěšných parfémů tři zcela nové vůně, plné exotických tónů dřeva a koření. Nové vůně Oud Minérale, Oud Wood Intense a Tobacco Oud Intense jsou inspirovány Fordovou fascinací dřevem. V této nové kolekci se mu podařilo zcela posunout hranice kreativity při absolutním ovládnutí vzácných a jedinečných ingrediencí.

image001

Chtěl jsem vytvořit něco zcela překvapivého a bezprecedentního. Díky kombinaci dvou naprosto rozdílných elementů je nové pojetí dřeva stejně návykové jako intenzivní.“ – říká o svých vůních Tom Ford.

Vůně Tom Ford Oud Minérale bude dostupná od září 2017, vůně Tom Ford z řady Oud Intense budou dostupné od října 2017, vše v parfumeriích Douglas.

12. 6. 2018Německý pohon PENDIX - jezděte bez námahy!

Další novinkou je vůně Coach For Men. Začíná energickými horními tóny křupavého a bouřlivého zeleného Nashi, pikantní dávka kardamonu pak vůni dodává teplou a jemnou sladkost. Vůně je v dolních tónech zakončena zemitým vetiverem, dřevitými a zelenými lístky s nádechem semiše a ambry. Tváří vůně se stal herec James Franco.

coachPF2

V exkluzivní předpremiéře bude k dostání v síti parfumérií Sephora od září letošního roku, od října pak ve všech sítích parfumerií.

Dalšími novinkami jsou pak Boucheron QUATRE Absolu de Nuit Eau de Parfum for Men, který je k dostání exkluzivně v síti parfumerií Marionnaud, voňavou novinku představil také módní dům Karla Lagerfelda. Vůně s názvem For him, Bois de Vétiver je ódou na vetiever a jeho kontrasty. Oba silné a jemné, teplé a chladné, ztělesňují nejvyšší mužské složky. Červený pomeranč otevírá vůní, vyzařující její průzračnou, šumivou stránku, umocněnou bylinou svěžestí drcených lístků máty.

Prohlédněte si další voňavé parfémy v naší galerii.


Zdroj: Archiv značek

Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop