Pánové, jak předejít vypadávání vlasů?

11. 8. 2017 05:00 Zdraví & Krása
Pánové, jak předejít vypadávání vlasů?

Alopecie neboli plešatění či zvýšené vypadávání vlasů, je nejčastější příčinou ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. Z 95% je alopecie dědičná, a způsobuje ji zvýšená citlivost vlasových folikul na mužský pohlavní hormon.
Příčinou plešatění je kombinace genů, hormonů a věku. Většina mužů je zasažena touto formou vypadávání vlasů. V jakém věku a jak rychle vlasy vypadají se u jedinců liší. Vlasy rostou z vlasových folikulů, což jsou malé, pytlovitě-tvarované dutiny v kůži. Pokud je alopecie dědičná, cyklus růstu vlasů se zastaví v klidové fázi a nedostane se lehce zpět do fáze růstové.

Novinka Provexin® A100HF je patentovaný přípravek pro opětovný růst vlasů, který vyvinuli a vyrábí Švédové. Provexin byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují příznivé účinky přípravku, říká profesor Jonas Müntzing. V Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu si všimli, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% nárůst vlasů. To znamená, že u více než 80% účastníků bylo vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Pokud ale chcete dosáhnout trvalých výsledků, je důležité používat Provexin dlouhodobě.

21. 6. 2018Muži, nepodceňujte hladinu testosteronu ve vašem těle!

Provexin® A100HF je zdravotnický prostředek, který má prokazatelné účinky na vypadávání vlasů. Jeho používáním můžete dědičné vypadávání vlasů rapidně snížit. Provexin působí lokálně přesně tam, kde vy sami chcete růst vlasů podpořit. Navíc se velmi snadno aplikuje, a také dobře proniká do pokožky hlavy. Žádných vedlejších účinků se bát nemusíte, protože dosud žádné hlášeny nebyly. Pro dosažení toho nejlepšího výsledku se doporučuje aplikovat Provexin dvakrát denně.

Jednejte co nejdřív!

Nikdo z nás nechce plešatět! Vlasy hrají v celkovém vzhledu velmi dominantní roli, a proto jejich řídnutí, vypadávání a konečně plešatění neradi vidíme a chceme je porazit. Provexin je dobrým pomocníkem v boji proti nežádoucím vlivům přírody. Abyste viděli výsledky, měli byste používat Provexin po dobu šesti měsíců.

Více informací na www.provexin.cz.

Zdroj: Nordic Health_Provexin, Youtube.com

Advertorial

Simona Hynková

Autor

Simona Hynková

Miluje život a umí ho užívat, nenávidí lidskou hloupost a špinavé boty. Věří, že o módu se alespoň trochu začnou zajímat všichni Češi a o to krásněji se všem bude žít. Víno má ráda bílé, rty červené a kávu černou. V oblékání preferuje jednoduchý a osobitý styl.

E-shop