RECENZE: Štěpán K. (19): Konečně mám zdravou a čistou pleť. A jak se mi to povedlo?

Kdo by neznal v dospívání problémy s pletí. Ani já nejsem samozřejmě výjimkou. Je mi devatenáct a moji pleť čas od času zdobily nevzhledné vřídky, kterých jsem se nemohl zbavit. Sami uznáte, že právě v tomhle věku chce každý vypadat dobře a líbit se, takže jsem se s tím rozhodl něco dělat.

Autor: Redakce / Zdroj: archiv Štěpána, Yourwebdoc.cz / 27. 2. 2019

Kdekdo to řeší různými peelingy a krémy, což však nikdy nebylo nic pro mě. Jsem povahy velmi líné a představa, že bych každý večer myslel na to, že se musím něčím namazat a poté tak opravdu i učinil, mi působí leda tak úsměv na tváři.

Dlouhou dobu jsem tak problémy s pletí vůbec neřešil a říkal jsem si, že to přece časem zmizí samo a nemá cenu se tím, jakkoliv zaobírat. Ale když jsem objevil variantu pro mě přijatelnou a pohodlnou, neváhal jsem. Šlo o variantu tabletek a jednalo se o přípravek Acnevac NEO.

25. 3. 2019Ženský orgasmus je věda, mužský samozřejmost. Většina žen tak není se svým sexuálním životem spokojena

I přes počáteční skepsi jsem tabletky opravdu začal užívat. Dávkování je naprosto srozumitelné a akceptovatelné. Prášek se zapíjí nalačno po dobu deseti dní, pak je dvacet dní pauza, a to celé se ještě dvakrát zopakuje. V jednom balení je třicet tabletek.

Jelikož patřím mezi lidi, kteří mají problém s polykáním prášků, měl jsem z toho nejprve drobné obavy. Vše však bylo zcela bez problémů. Velikost i tvar tabletky je pro krk velmi příjemný.

Největší problém tak pro někoho může znamenat povinnost, kontrolovat si dávkování podle kalendáře. Ano, tím někým myslím i sebe! Výrobce myslel ale i na toto a v balení je zahrnutý i nenápadný kalendářík, do kterého si můžete vše poznamenat.

Teď bych rád přešel k samotnému průběhu užívání. Rozdíly jsem na své pleti začal pozorovat již po pár dnech. Větší vřídky začaly mizet a pleť se zdála hladší. Prvních deset dnů bylo za mnou lusknutím prstu a já byl zvědav, co se bude dít během dlouhé pauzy, která měla následovat.

Hned po pár dnech na mém obličeji začaly rašit menší i větší vřídky a já se pomalu začal vracet k prvotní skepsi a říkal si, že to přece jenom bylo k ničemu.

Opak byl ale pravdou. Zdá se, že se jednalo o masivní pročištění všech mých pórů a postupem času se stával stav mé pleti čím dál lepším.

Balení jsem dobral zhruba před dvěma týdny a můj obličej je bez jakýchkoliv náznaků pupínků. Takže, i když jsem nikdy podobným přípravkům nebyl nakloněn, Acnevac NEO rozhodně předčil má očekávání a s klidem v duši jej můžu všem mužům doporučit.

11. 4. 2019Rádi cestujete, ale nemáte dostatek financí? Existují i způsoby, jak cestovat téměř zadarmo

Na mou proměnu se můžete podívat ve fotogalerii.

Štěpán K.