Majitelé malého kašpárka u zpovědi: mindráky v dospívání, dnes by až na jednu výjimku neměnili
BLØG
Zdroj: iStock
<Path>

Majitelé malého kašpárka u zpovědi: mindráky v dospívání, dnes by až na jednu výjimku neměnili

Nebojte se, tento článek nevznikl proto, abychom konejšili ty méně rostlé mezi námi. Ale jsou tu, mají své radosti, slasti i strasti. Proč ty nepoznat, když se o ně podělili? Takže: platí tedy to okřídlené rčení, že i s malým kašpárkem se dá hrát velké divadlo? Ano i ne. Záleží na nastavení majitele.
Albert Prokop Albert Prokop Autor
3. 1. 2023

Každý z nás se nějak narodí, od rodičů dostane genetický materiál, s kterým se většinou nic moc nedá dál dělat, a člověk s ním musí přežít celý život, i kdyby dárci nebyli v určitých oblastech úplně štědří.

Někdo získá bystrý a analytický mozek, další například výbušnost, jiný díky tomu zbaští svíčkovou s dvanácti na posezení a břicho bude mít díky genetice pořád vysekané, jako by trávil zbytek dne v posilovně. A naši předci pak mají vliv i na to, jak se povede to naše klučičí nádobíčko.

<Path> „Spát se ženami není problém. Problém je se do nich zamilovat,“ říká Marek. „Chybí jim něco podstatného,“ dodáváZdroj: Marek, lui.cz, redakce

OHÝBÁNÍ REALITY

Někdo to neřeší, někdo je moc spokojený a někdo se kus života, nebo i celé své bytí, dost trápí.

Zvlášť v dnešní době může být příjímání sebe sama s menším přirozením docela problém. I proto, že fantazii při masturbaci u většiny z nás nahradila profi videoprodukce na internetu, která ohýbá realitu a ukazuje, jako by snad všichni samečci měli mezi nohama ne klacíčky, ale doslova „klády“,

Vyrazil jsem proto na výzvědy a přináším vám zpovědi tří kluků, ke kterým byla příroda štědřejší v jiných oblastech, než jsou někdy tolik přeceňované, jindy zcela nedoceněné centimetry v podbřišku. A to jak do délky, tak do tloušťky.

Tip: Přečtěte si, jaký názor na velikost údu vyjádřili před časem čtenáři LUI.cz.

MÍRA: AKTIV S DVANÁCTI

Míru znám z fotbalu a ve sprše se prostě podíváte, i kdybyste byli heterák a cizí penisy vás nezajímaly. Máme to poměřování prostě zakódované v sobě.

Je mu lehce nad třicet a když jsem ho docela drze požádal, aby se svěřil se svými zkušenostmi a spokojeností s velikostí vlastního mužství, dost ho to zarazilo.

Ale nakonec jsem ho rozpovídal. „Já vím, že je malej a samozřejmě na základce jsem se moc s klukama nesprchoval, sám si určitě pamatuješ, jak umí bejt krutý. I na fotbale jsem dával sprchu až doma. Stejně mi všichni připadali, jako by je měli větší dvakrát tolik a k tomu mě sundávaly jejich posměšky a narážky, který si nemohli odpustit. A taky z netu jsem měl dost pokroucený představy, že to má mít chlap gigantický,“ zavzpomínal.

Nejistota ohledně délky vlastního mužství mu měla o pár let posunout začátek sexuální aktivity, ale když „to“ pak prvně okusil, dál jel, jak sám srandovně říká, jako králíček Duracell a už ho nic nezastavilo.

„Jsem aktiv a u nich se očekávají klobásy. A jasně, že mi to někdo dal i sežrat. Dvanáct cenťáků v plný erekci a tloušťkou hádě prostě není úplně podle sexuálních představ většiny gayů. Ale spíš jsem měl štěstí na pasivní kluky, do kterých jsem akorát tak pasoval. A o co míň cenťáků jsem jim mohl nabídnout, o to víc jsem se zdokonaloval, aby byli po sexu se mnou úplně vyřízení. Ale štěstím vyřízení,“ povídá Míra pro LUI.

„Když už jsem narazil na někoho, u koho bych byl spíš Plaváček, tam pomohly pomůcky. Nikdo na mě nikdy reklamaci nepodal,“ dodal s konstatováním, že dnes už velikost svého údu neřeší, před kamarády se sám v legraci shazuje. To můžu potvrdit. Prostě je vyrovnaný.

ŠTEFAN: DAR Z NEBES

Podobně pozitivní je případ Štefana (27 let), sympatického drobného kluka, které mu prý rodiče zařídili pohlaví o velikosti 11 centimetrů takzvaně „v plné polní“.

Z dětství má docela podobné vzpomínky jako Míra, až na to, že v něm samotném spolužáci frustraci nevyvolávali. „Oni si mě dobírali kvůli pinďourovi, já je kvůli šilhání, koktání, ksichtům a tak, prostě byli jsme vůči sobě absolutně necitliví pitomci. Ale takhle si kluci na venkově projevovali sympatie,“ směje se Štefan, když vzpomíná na školní přátelství. Se všemi se kamarádí dodnes.

„Že mám mrňouse, jsem si v pubertě uvědomoval, hlavně když jsem četl inzeráty na gay seznamce a tamní požadavky. Ale já jsem pasivní, aktivům bylo docela jedno, co mi vyrostlo mezi nohama. Po prvních pár sexuálních zkušenostech jsem poznal, že to gaye spíš nějakým zvláštním způsobem i víc rajcuje, když to můžou udělat někomu s o tolik menším pérem. Pár jich z toho bylo úplně u vytržení, chovali se u toho jako zvířátka. Hlava někdy funguje fakt zvláštně.“

A protože cesty osudu jsou mnohem nevyzpytatelnější než cokoli jiného, nakonec má už skoro tři roky vztah s klučinou, který ještě mnohem méně aktivní než on sám.

„Nejsme vůbec, ale vůbec kompatibilní. Přítel je nadprůměrně vybavený, takže mě fakt mrzí, že to zůstává jen tak ladem. Ale hlavě neporučíš. U mě taky ne, i když bychom oba chtěli. Jinak si ve všem fakt tak skvěle rozumíme, že to zkrátka kompenzujeme. Vibrátory, dilda, rimming, s rukama se taky dají dělat neuvěřitelná kouzla. Používáme všechny možné praktiky.“

<Path> Máte akné? A mohu ho vidět? Pokud na něj nic nefunguje, nevzdávejte to! Vlastní zkušenost radí vydržet a nenechat se odbýt!Zdroj: mayoclinic.org, hayahlaboratories.com, redakce

JAKÁ VELIKOST JE OK?

Psycholog Bruce King z americké Clemson University uveřejnil před pár lety obsáhlou studii týkající se velikosti penisu. Že by přišel po všech kolezích s novým, šokujícím zjištěním, že „je třeba mít Krále všech klacků, jinak život bude stát za nic“, to se skutečně nestalo.

58 procent mužů bylo nespokojeno s velikostí svých údů, v jiném výzkumu jich o osm procent uznalo, že mají přijatelnou výbavu, ale chtěli by ještě o kousek větší. „Nespokojenost s velikostí ovlivňuje vaši mužnost, sebeúctu a sexuální aktivitu,“ upozornil psycholog.

Průměrná velikost penisu je podle jim sesbíraných dat z výzkumů a měření nejrůznějších vědců kolem 13,6 centimetru.

České zdroje udávají tato čísla: Průměrně velký penis měří ve stavu erekce 12,9 až 15 cm. Průměrná délka penisu v ochablém stavu je u dospělého muže 9 až 10 cm. Touto délkou penisu se může pochlubit až 95 % pánů.

Jen 0,6 % mužů na celém světě mají mikropenis a pouze 4,4 % mužů mají velký, nadprůměrný penis.

I dnes již zesnulý sexuolog Radim Uzel pány uklidňoval, že „penisy nadměrných velikostí se hodí jako objekty pornografie, souložit se s tím příliš nedá“.

- - -

MALÝ KAŠPÁREK JE NAKONEC VÝHRA

Štefan je sám se sebou dnes úplně spokojený.

„A musím se pochlubit moc fajn zkušeností: když mě partner viděl poprvé na Adama, tak se nerozesmál ani nedivil, ale úplně jsem cítil, jak mu spadl kámen ze srdce.

Předtím totiž chodil s jedním Arabem a říkal, že ten měl tlustého a přes 22 centimetrů a že v posteli nebral moc ohledy, takže sem tam bylo i zranění. A z té doby měl přítel taky hodně nepříjemné vzpomínky na neurvalý deepthroat. Proto říká, že pro něj je mých jedenáct centimetrů a užší nádobíčko úplně ideální na orální sex. A co při tom provádí, kam a na jak dlouho až může zajít hluboko, to by s větším nechtěl nebo nedokázal. Pasivní kouření zbožňuju, takže když to vezmu kolem a kolem, jsem ve finále rád, že nemám průměr nebo nadprůměr. Takhle nám to oběma úplně vyhovuje,“ končí svou výpověď Štefan.

MILAN (57): PONÍŽENÍ S MIKROPENISEM UŽ NECHCE ZAŽÍT

Přes společného kamaráda jsem se dostal k zatrpklému Milanovi. Je mu padesát sedm, velikost přirození, i když je jinak dost otevřený, jsem z něj nedostal, prý je to ale „mimořádnej podměrák, to mi věř“. Má jít o mikropenis.

„Odmala jsem sportoval a tolik krutosti, co jsem zažil kvůli tomu, že tam nemám monstr lofasa, bych nikomu nepřál. Fakt mi to zkazilo celou pubertu a dospívání,“ říká muž jinak pracující ve vysoké manažerské funkci v jedné nadnárodní firmě.

„Sexuální styky za totality byly komplikované, na maloměstě obzvlášť. U nás byla taková poměrně malá uzavřená komunita, kam se mi podařilo poměrně brzy dostat. Ale když se se mnou vyspal první a zdrbal mě, dost nechutně, okamžitě to roznesl a už se tam nedalo vydržet. Musel jsem do Prahy,“ vypráví o době ještě za hlubokého socialismu.

„Přízemnost komunity i v hlavním městě mě znechutila, takže jsem hodně brzo přestal chodit do podniků. Měl jsem dva dlouhodobé vztahy, jenže stejně nakonec zkrachovaly, a i když vina vůbec nebyla ve mně, v tom, jakýho mám prcka, tak to ti primitivové na konci používali jako argument proti mně. Při sexu si přitom nikdy nestěžovali,“ říká i po letech rozčíleně. O tom, jestli měl pod peřinou vůdčí nebo poddajnou roli, také nechtěl mluvit. Ale asi to není moc zásadní.

Dnes je už sedm let sám. Předtím měl prý ještě několik krátkodobých známostí, ale všechny pokusy o větší sblížení šly do kopru. „Povrchnost vládne celému slavnému LGBT+,“ procedil Milan pohrdavě mezi zuby. „Kolik já slyšel urážlivých poznámek? Strašně. Copak se kvalita člověka poměřuje podle toho, co se mu houpe v rozkroku? Ať jdou všichni do háje. Já nikoho nepotřebuju. Libido naštěstí už trošku slábne a na všechno si vystačím sám. Další zklamání mi za to už nestojí.“

Milan se dušuje, že všechny pokusy o lásku kvůli narážkám na malého kašpárka už vzdal. Nikdy ale neříkej nikdy, to platí, ne?

Ukázali jsme si tří příběhy tří mužů, kteří nemají mezi nohama ekvivalenty požárních hadic, dvěma z nich se vede nadmíru. Třetí podlehl tlaku a rezignoval. Máte také nějaké zkušenosti, ať už vlastní, nebo od sexuálních partnerů? Bylo to na překážku?

<Path> Sexuální wellness – jak přistupujete ke svému tělu?Zdroj: satisfyer.com, IG satisfyercom

STRAIGHT FRIENDLY ODBOČKA

Slyšel jsem od kamaráda historku jedné naší společné známé, která potkala neskonale pozorného muže. Byl prý stoprocentně ideální do doby, kdy na ni poprvé vlezl. Tvrdila, že ho měl jen o něco většího než byla její bradavka. Že nic necítila, to ji nezaskočilo, protože už něco podobného poznala od pár příslušníků jistého dálného národa. A byla smířená, že v sexuální oblasti to nebude stát za nic, ale hlavně, když bude mít vedle sebe po hrubiánech konečně hodného muže.

Problém prý ale nastal, když dotyčný nejspíš z nadšení, že má konečně koitus s vysněnou dívkou, začal chrochtat, takže se neudržela a dostala záchvat smíchu. To pochopitelně nevydržel, vzal to jako urážku své chlouby a utekl.

Jak je vidět, někdy to může být dost těžké na psychiku.

Někdy příště se spolu podíváme na druhou stranu pravítka: na gaye s pořádnými kašpary. Pokud k tomu máte co vyprávět, budeme rádi, když se také svěříte v diskusi.

Zdroj: TANDFONLINE.COM, EREKCE.CZ, PLANOVANIRODINY.CZ, VIMAX.CZ, LUKÁŠ PROKOP

Populární
články

Celý život se hnát kupředu a pak ani nemít čas na drobné radosti? To dnešní mladí lidé nechtějí
LIDÉ

Mileniálové odmítají žít jako „křečci v kole“. Jejich řešením nesmyslnosti tvrdé práce je „měkký život“, jenž se vrací k dávným hodnotám

Autor: Mirka Dobešová
Budou roušky opět „v kurzu“?
LIDÉ

Jak bude vypadat příští pandemie? Přijít může dřív, než si myslíme, varují vědci

Autor: Martin Lyko
Semeno sice jako mlíčko trochu vypadá, konzumace mléka se na jeho chuti ovšem podepisuje negativně
HOT!

Slané, hořké, nasládlé: Na chuť semene má vliv strava, ale taky nemoci. Experimenty zkušených dokazují, co se na šmaku podepisuje nejvíc

Autor: Martin Lyko
Učitelka mu nejen nepomohla situaci zvládnout, ještě přilila olej do ohně
LIDÉ

„Doufám, že jednou naše školství dojde do bodu, kdy učitelé budou umět pracovat s dětmi, jako jsem byl já. Mám trauma,“ říká mladík

Autor: Irena Piloušková
Zásnuby jsou sice romantická záležitost, na sociální sítě ale informace o vašem vztahu nepatří
STYL

Proč nepatří milostný status na sociální sítě aneb 8 věcí, které byste podle expertů neměli sdílet online

Autor: Martin Lyko
Udělat si sem tam nějaký rituál nebo meditaci ničemu neškodí, pozor byste si měli dát ale na to, když vás někdo přesvědčuje o vaší důležitosti pro celý svět
TĚLO & MYSL

Esoterika je jako droga. Při výjimečném použití vás nakopne, dlouhodobé „užívání“ vám ale může zničit život

Autor: Michal Černý
Elektro-sex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická
HOT!

Elektrosex? Co dříve patřilo drsnějším povahám, je dnes už rozšířenou praktikou, která navzdory mýtům může být i velmi romantická

Autor: Irena Piloušková
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko
Řada mužů trpí duševními problémy, ale z mnoha důvodů nevyhledá pomoc
LIDÉ

„Muži se bojí projevit slabost. Než jsem šel na terapii, 10 let jsem trpěl,“ popisuje Adam. Obával se i nálepky „cvoka“

Autor: Mirka Dobešová
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko

E-Shop