Toužíte po pravidelné zdravé stravě, díky níž shodíte kila, naberete svaly nebo získáte správný stravovací režim? Řekněte „YES“ krabičkám!

Možná, že se vám v létě dařilo jíst zdravě (ostatně, čerstvého ovoce a také zeleniny je v letních měsících všude spousta) a také jste se pravidelně hýbali. Protože různé výlety, procházky, ale třeba i plavání se prostě počítá. Jenže s nástupem sychravého počasí, všudypřítomných ranních mlh a odpolední tmy je jasné, že mnohem příjemnější formou trávení volného času je posezení v křesle s knihou, horkým čajem a kusem koláče. Jenže co na to figura, kterou čekají ještě další těžké výzvy v podobě vánočního obžerství či silvestrovských oslav? I pro takové situace je tu řešení – stačí si udržet linii díky pravidelné zdravé stravě, to vše navíc prakticky bez práce!

Pokud jste se už někdy snažili začít si připravovat pokrmy, které jsou pestré, nutričně vyvážené a zároveň zdravé, jistě víte, že je to docela „makačka“. Nejenže se člověk musí zabývat množstvím výpočtů různých hodnot, ale navíc se musí učit řadu nových způsobů přípravy pokrmů (protože smažené rybí prsty nebo párek s hořčicí skutečně do zdravého životního stylu nezapadají). Přidá-li se k tomu fakt, že běžně pracující si musejí jídla na celý den připravit dopředu tak, aby si je v práci mohli jen rozbalit a případně ohřát, znamená to pro mnohé vlastně neustávající zabývání se sháněním surovin, receptů a jejich následnou realizací. Ti, kdo jsou skutečně vytrvalí, motivovaní a odhodlaní, tento „pokrmový nápor“ možná zvládnou, pro ostatní je tu ale zásadní „game changer“ (tedy, totální změna „pravidel hry“). Tři či pět jídel denně připravených „na míru“, naservírovaných v krabičce, to vše zcela bez práce. Přesně to nabízejí YES Krabičky.

G bod rozhodně není jen ženské téma, jak tento bájný zdroj rozkoše najít v případě mužů?9. 11. 2022

Ať už chcete přímo zhubnout, usilujete o nabrání svalové hmoty, jste profesionální sportovec/kyně apod., ve stravovacích programech YES Krabičky najdete přesně to, co vám bude vyhovovat. Různé možnosti výběru stravovacího programu mají také ženy, jimž YES Krabičky nabízejí hned několik variant vhodného programu. Kritériem výběru ale může být i kalorický příjem. Pokud byste však váhali, co přesně je pro vás vhodné, stačí na webu YES Krabičky vyplnit údaje do tzv. „kalorické kalkulačky“ a hned budete přesně vědět, „na čem jste“.

Proč říct krabičkám „YES!“?

Možná, že vám „jídlo v krabičce“ nezní jako zrovna ideální varianta. Přeci jen v krabičkách mnozí doma v lednici skladujeme jídla, která zrovna vábně nevypadají. Faktem ale je, že YES Krabičky toto „krabičkové stigma“ velmi přesvědčivě bourají. V prvé řadě – pokrmy pocházejí z profesionální kuchyně šéfkuchaře Radka Hasmana, držitele michelinského ocenění. Prémiová kvalita stejně jako čerstvost surovin jsou tedy zaručeny. A jelikož krabičky s připraveným celodenním menu dorazí k vašim dveřím ještě téhož dne v podvečer, vám nezbyde, než se jen těšit, až den následující vše s chutí zkonzumujete.

Pestré chutě pro každého/každou

A co že to třeba v krabičkách objevíte? Dle výběru konkrétního stravovacího programu můžete snídat např. španělskou omeletu s bramborami a cibulí s omáčkou pepperonata a sezamovým jogurtem, burrito s míchanými vejci, chorizem, avokádem a sýrem gruyére či domácí jahodový jogurt s vodou z růží, croissant a mandlový crumble. To i nejzarytější odpůrci snídaní tak jistě svůj postoj rychle přehodnotí! Podobně pestré jsou ale i svačiny, obědy a večeře – strávníci si tak pochutnávají např. na telecím krku „Parmigiana“ s lilkem, rajčaty a mozarellou a sicilskými bramborami, krůtích masových kuličkách kung pao s arašídy a jasmínovou rýží ad. A ačkoliv mnozí mají utkvělou představu, že zdravá strava se musí obejít bez drobných sladkých neřestí, faktem je, že v jídelníčku neschází ani vanilková panna cotta s jahodami a thajskou bazalkou nebo višňový koláč s ricottou a vlašskými ořechy.

Investice do vlastního těla a zdraví

Ačkoliv „krabičková dieta“ tedy může v mysli mnohých evokovat něco nepříliš komfortního (ostatně „dietu“ si jistě běžně spojujeme s určitým „omezením“), faktem je, že YES Krabičky jsou variantou vhodnou prakticky pro každého, kdo myslí na své tělo, kondici a pravidelné a nutričně vyvážené stravování. Díky výběru vhodného programu si tak např. i ti, kdo jsou pracovně natolik vytížení, že nemají čas na to chodit se stravovat do restaurací, mohou dopřát chutná a zdravá jídla. A vzhledem k tomu, že každá jednotlivá porce se v průměru pohybuje v cenách od 97 Kč, je jasné, že tato investice do sebe sama má jednoduše smysl.

Před sebevražednými myšlenkami jí zachránil bratra pokrokový kněz. Mladý gay se bál rodiny, komunity i pekla17. 10. 2022

Skvělé pokrmy v krabičce přitom mohou být i nápaditým dárkem, a to nejen k blížícím se Vánocům. Pravděpodobně totiž neexistuje nikdo, kdo by rád neochutnal dobroty od michelinského šéfkuchaře a neocenil, že se po určitou dobu zbaví starosti o vaření – jednotlivé programy jsou navíc nazvány tak, že univerzálně potěší (takže není třeba bát se, že by si přítel/kyně či rodinní příslušníci dárkový poukaz vyložili jako podprahový vzkaz, že by měli zhubnout). A co je „bonus na závěr“? Výsledky nového způsobu stravování jsou zaručeny již po jednom měsíci!

Zdroj: YES Krabičky