Nasaďte dvojitou zbraň pro věčné mládí – k hyaluronovému séru přidejte vnitřní hydrataci pomocí doplňku stravy

Klíčem k svěží, zářivé a mladistvě vypadající pleti je správná hydratace. Zatímco do 25. roku života stačí použít krém a vypadáme skvěle, v pozdějších letech se už musíme více snažit. Produkce kyseliny hyaluronové v našem těle totiž postupně klesá, po čtyřicítce jí máme o 60 % méně, než by tělo potřebovalo. V tu chvíli už samotné krémy a séra nestačí, hydrataci je potřeba doplňovat zvenku i zevnitř. Proto je tu Hyaluron N-Medical, který si jednoduše nakapete do nápoje.

Když už vnější péče nestačí

Pokud na sobě pozorujete počínající známky změny elasticity kůže, nacházíte první nepatrné vrásky nebo cítíte, že vaše pleť není dostatečně hydratovaná, znamená to pro vás jediné: je čas začít s doplňováním hydratace nejen zvenku, ale i zevnitř. Kombinace v tomto případě funguje lépe a mnohem efektivněji.

Kyselina hyaluronová je pro laiky kouzelné slůvko, které už nějaký čas vládne světu kosmetiky a snahám o dosažení věčného mládí. Ve skutečnosti je to biokompatibilní polysacharid, který se používá v moderním tkáňovém inženýrství a lékařství. Kyselina hyaluronová tvoří jednu z hlavních složek mezibuněčné hmoty, je součástí pojivových, slizničních a nervových tkání. A s věkem bohužel v organismu ubývá, je tedy vhodné ji doplňovat.

Pár kapek k mladistvé svěžesti

Hyaluron N-Medical je první unikátně vyvinutý přípravek ve formě roztoku pro vnitřní hydrataci. Ze švýcarské kyseliny hyaluronové se zpracovává v kontrolované výrobní praxi v Hradci Králové. Obsahuje nejvyšší koncentraci 100% čisté bioaktivní kyseliny hyaluronové. Je to velmi kvalitní produkt, který kombinuje vysokomolekulární a nízkomolekulární hyaluronovou kyselinu, což zajišťuje maximální vstřebatelnost a účinek. Vaše tělo využije celý objem beze zbytku.

Tento doplněk stravy hydratuje pokožku, tkáně a celý organismus směrem zevnitř ven. Proniká do všech částí těla a dostane se právě tam, kam už krémy ani séra nedosáhnou, tedy i do nejhlubších vrstev. Napomáhá v boji proti vráskám, zvyšuje hydrataci pokožky, tkání a celého organismu.

Sérum dermatologických profesionálů

Protože nejlepší výsledky přináší kombinace vnitřní a vnější hydratace, je dobré účinky roztoku Hyaluron N-Medical podpořit aplikací Hyaluron N-Medical bio-séra. Původně bylo vytvořeno pro profesionály v dermatologických ordinacích a kosmetických salonech. Nyní je v balení 30ml a 100ml dostupné i pro širokou veřejnost.

Sérum obsahuje velmi účinné anti-age složky, které se navzájem podporují a doplňují. Výsledkem je vyhlazení jemných vrásek, lifting obličeje a povrchová i hloubková rehydratace.

Vánoční balení s dárkem od Swarovski

Všechny produkty N-Medical v hodnotě nad 1000 Kč nyní dostanete i ve vánočním dárkovém balení s náušnicemi Swarovski, které zdvojnásobí radost vaší kamarádky, partnerky nebo maminky. Náušnice jsou povrchově upravené platinou pro dokonalý lesk a hypoalergenní efekt.

Zdroj: N-Medical