Ještě nemáte své neviditelné tričko? Ač není vidět, ve vašem sebevědomí se zaručeně projeví!

Šaty dělají člověka. Především pokud míříme na důležitou událost a volíme vhodný outfit, je opravdu nezbytné dbát na detaily, které jsou v konečném důsledku zdrojem celkového dojmu. Máte vytipovanou dokonalou košili na obchodní schůzku? Tak pro ten nejlepší dojem nezapomeňte pod košili vybrat vhodné prádlo!

Nejde jenom o dress code, ale i dobrý pocit, který nás provází událostmi, na něž jsme se snažili vhodně a dobře obléknout. Nemusíme se zrovna chystat na Grammy ani na vlastní svatbu, aby nám záleželo na dojmu, který na své okolí uděláme, a abychom se s pýchou nenápadně zadívali na vlastní odraz ve výloze po cestě do práce nebo třeba na rande. Vybrat si vhodný outfit ale není snadné a rozhodně bychom neměli zapomínat ani na správně zvolené spodní prádlo, které podtrhne to podstatné: že jsme sebejistí a jednoduše nám to dneska sekne!

Škoda Enyaq iV aneb První pořádný „český“ elektromobil, který překvapil v mnoha ohledech28. 11. 2021

Česká firma Covert Underwear přišla před čtrnácti lety díky jedné odvážné ženě s nápadem, který dnes již není pro svět ničím neznámým: s neviditelným tričkem. O co jde a proč si zrovna takový kousek pořídit, ptáte se? Jednoduše proto, že dostává svému názvu. Skutečně není vidět. A tak se už naše halenky, košile a další kousky, na které jsme hrdí, nemusejí ve skříních klepat strachy, zda budou na i těle vypadat tak skvostně jako na ramínku. Budou! A ještě mnohem víc!

Díky tělové barvě jsou neviditelná trička, která si již řada lidí zvykla nosit, takovým nenápadným tajemstvím. Už žádná prosvítající ramínka tílek pod košilemi ani zřetelné švy schované pod druhou vrstvou látky. Vše, co Covert Underwear nabízí, je vyrobeno z přírodních materiálů – tedy z bavlny. Dlouhá vlákna zaručují, že se úplet nezačne trhat ani žmolkovatět. Zůstane hladký, příjemný na těle, a především i díky bezešvému řešení bude zcela nepostřehnutelný i pod těsným či nemilosrdně sněhobílým a tenkým materiálem. Okraje jsou navíc řezané teplem – netřepí se a trička jsou po celém svém povrchu stejně tenká, nepřehýbaná a neprošívaná. Jsou také nadstandardně dlouhá, aby zůstala po celý den poslušně na svém místě a netrestala své nositele třeba jen za obyčejné posezení rolovaným šplhem z kalhot do pasu. To totiž není nic příjemného ani vzhledného!

Kdokoli si potrpí na pěkné, padnoucí košile neměl by podceňovat ani to, co mohou odhalit. V lepším případě se lidé ve výtahu zadívají na zřejmé obrysy zaříznuté podprsenky či běžného tílka, za které by se nemusel stydět ani pan Homolka v kultovní trilogii režiséra Jaroslava Papouška. V případě horším, když člověk vyrazí úplně bez jakéhokoli spodního prádla, dokáže škodolibé osvětlení, nešikovný úhel nebo třeba trocha vlhkosti zase až příliš odhalit intimní obrysy hrudi. Přestože byste možná v obchodě na první dobrou nesáhli po tričku tělové barvy z tenoučkého materiálu, jistě ho oceníte, až pochopíte jeho význam v šatníku. I když není pomyslnou hvězdou na pódiu, metaforicky zajišťuje nezbytnou produkci, bez které by žádná show nevznikla!

 

Trička si lze pořídit ve více variantách – s rukávem, bez rukávů, i se zesílenou vrstvou v podpaží pro ty, které čeká náročnější den, čas strávený v horku, anebo prostě jen více bojují s pocením. Výhodou je také fakt, že materiál (přírodní bavlna) je přirozeně antibakteriální, tedy není třeba mít obavy z nepříjemného zápachu. A pokud přemýšlíte, zda nebude látka vykukovat ve výstřihu, když si dovolíte povolit knoflíček, můžete být i v tomto ohledu úplně klidní. Důmyslné řešení kolem krku do tvaru V je tak diskrétní, že vaše tajemství neprozradí. 

Baví vás prohlížet nábytek a bytové dekorace? Tohle jsou ty nejlepší mobilní appky pro bydlenky. Pozor, jsou návykové!20. 11. 2021

Aby toho nebylo málo, vybírat můžete nejen z triček, ale i spodního prádla, které se nenápadně postará o vaše pohodlí i na místech, na která si trika netroufají. Ohněte se bez starostí pro spadlý kapesníček i v šatech z té nejjemnější, často tím pádem škodolibě částečně průhledné látky, a předveďte své boky i v nejpřiléhavějších kouscích, které na vás čekají ve skříni. Nyní mají šanci opravdu nerušeně zazářit!

Zdroj: Covert Underwear