Slyšeli jste o Právence latnaté? Její vlastnosti jsou hitem v celém světě!

Už jste slyšeli o Právence latnaté? Pokud ne, tak nezoufejte, u nás ji zná jen hrstka odborníků. Ve světě je však populární už mnoho let a díky svým blahodárným účinkům na dýchací systém a také funkci jater se stala nedílnou součástí života mnoha Skandinávců. Právě teď se stává velkým hitem a proto je jí na trhu nedostatek. My vám však prozradíme, kam na ni.

Není zrovna tajemstvím, že jsme léta zanedbávali léčivou sílu přírody a dávali přednost různým náhražkám. Naštěstí je ale trendem posledních let věnování pozornosti právě všemožným léčivým rostlinám, které naši předci dobře znali. Jednou z nich je i Právenka latnatá, rostlina, která pochází z Indie a Srí Lanky. Vyskytuje se zejména na izolovaných pláních, stráních a pobřežích, ale v posledních letech se s ní lze setkat i na plantážích, kde je pěstována pro její účinky.

Užívání právenky v medicíně sahá až do dávné minulosti, kdy jsou o ní zmínky ve spisech o staré čínské medicíně i indických lékopisech. Jde o přírodní antioxidant mající blahodárný vliv zejména na pročištění a činnost jater, ale také podporuje normální fungování dýchací, trávicí i oběhové soustavy. Zároveň právenka přispívá i k regulaci hladiny glukózy v krvi a stavu kloubů. Příznivě působí ale také na celkovou obranyschopnost organismu. U žen navíc napomáhá premenstruačnímu a menopauzálnímu komfortu.

Všech těchto vlastností využila česká společnost Herbal World, která včas dala na svůj instinkt a i v aktuálním nedostatku právenky zajistila dostatečné množství této plodiny. Vytvořila z ní navíc potravinový doplněk IMUNworld určený pro muže i ženy, který nabízí jako jediná společnost v České republice.  Ambasadorkou IMUNworld se stala Eva Decastelo, která užívání tohoto doplňku stravy vřele doporučuje.

Píseň Bryana Adamse „Summer of '69“ není o letopočtu, ale o sexuální poloze! Jaké jsou další překvapivé významy světoznámých hitů?14. 12. 2021

Společnost Herbal World nabízí různě velká balení doplňku IMUNworld se zvýhodněnou nabídkou rodinného balení nebo měsíční kúry.

Zdroj: Herbal World