Luxusní hodinka s péčí Lancôme Absolue je přesně to, co vaše pleť po létě potřebuje

Francouzská kosmetická značka Lancôme ve spolupráci s parfumerií DOUGLAS připravila pro nadcházející podzim něco speciálního – kosmetické kabiny, v nichž na vás čeká ošetření prémiovou řadou Absolue. Nákupy v obchodních centrech jsou zábava, ale snadno mohou začít být únavné. Zamiřte v takovou chvíli do kabiny Lancôme a nechte vaši pleť i duši vychutnat jedinečné momenty regenerace.

Pokud ještě váháte, protože se při ošetření nechcete vystavovat očím kolemjdoucích, vaše obavy jsou zbytečné. Průhledné sklo příjemně osvětlené kabiny se zmáčknutím přepínače promění v mléčné a vy budete mít během celé procedury naprosté soukromí.

Kosmetika pracuje s pletí i vašimi smysly

Ošetření provádí vyškolená beauty konzultantka, která se v úvodu soustředí na potřeby vaší pleti. Provede rychlý test hydratace, pružnosti a pevnosti. Podle výsledku pak zvolí produkty, jimiž vás bude během právě započaté hodiny naprostého blaha hýčkat.

Masáž výživným regeneračním krémem je úžasná díky jeho hedvábné textuře a svůdné vůni růží, jimiž je značka Lancôme proslulá. Po jemném otření pleti nahřátými žínkami následuje aplikace naprosto božského produktu – Absolue The Serum. Aktivní molekuly ze samého srdce růží v kombinaci s Proxylanem umí vyrovnat jemné linky v pleti a účinně zpomalit známky stárnutí.

V kabině Lancôme bohužel čas běží rychleji, než byste si přáli. Proto už je tu chvíle pro závěrečnou aplikaci výživného (rich) nebo jemného (soft) regeneračního krému, očního séra a jednoduchého nude make-upu, pokud vás čekají ještě nějaké pochůzky.

Věda o dlouhověkosti pokožky slaví úspěchy

Absolue je nejpokročilejší řada péče o pleť od značky Lancôme. Je inspirována schopností přírody regenerovat se a ve svém úsilí o dlouhověkost kombinuje nejnovější vědecké poznatky s nejluxusnějšími senzorickými vjemy. Produkty Absolue revitalizují, zpevňují a rozjasňují pleť. Jsou opravdu účinným pomocníkem ve snahách o odvrácení viditelných příznaků stárnutí, urychlení obnovy buněk a udržení mladšího vzhledu pleti.

Další výhodou Absolue je její uživatelská přívětivost. Ať už si vyberete hutnější rich krém nebo jeho jemnější soft variantu, můžete ho používat pro den i noc a od 25 let věku až do konce života. Lancôme navíc aplikuje udržitelný přístup, a tak si můžete kelímek můžete znovu doplnit náhradní náplní, navíc s příjemnou cenovou výhodou. Další báječnou zprávou je, že Lancôme je unisex kosmetika, která dokonale prospívá i mužské pleti.

Získejte svůj podzimní termín v kabině Lancôme

Kabiny Lancôme putují po vybraných parfumeriích DOUGLAS v Praze a Brně až do konce listopadu. Na ošetření se zaregistrujte pomocí online formuláře. Celých 50 minut luxusní péče dostáváte zdarma, pokud si následně zakoupíte produkty Lancôme Absolue v minimální hodnotě 2600 Kč. K tomuto nákupu vám ovšem beauty konzultantka přidá dárky v hodnotě až 5 000 Kč. Využijte jedinečné příležitosti získat profesionální ošetření pleti, nakoupit si prvotřídní produkty podle doporučení sestaveného vám na míru a radost z tašky plné dárečků na závěr.

Francouzská značka Lancôme vznikla v roce 1935. Po celou dobu své úspěšné existence oslavuje přirozenou krásu a pomáhá ženám i mužům cítit se sebevědomě. Nabídka značky Lancôme nyní obsahuje ikonické vůně, péči o pleť a líčení.

Zdroj: Redakce