Zajímá vás, jak si stojíte na poli masturbování v porovnání s ostatními muži, ale báli jste se zeptat? Satisfyer to udělal za vás a nyní přináší zajímavé výsledky

Není nad to, udělat si chvilku jen tak pro sebe, někde se zavřít a v klidu a nerušeně se věnovat masturbaci. Ruku na srdce (nebo do trenek), má to ráda většina z nás. Zajímalo vás ale někdy, jak jste na tom v porovnáním s ostatními, co se praktik, míst nebo intenzity týče? Pokud ano, tak nejste sami. Díky anonymnímu dotazníku, který byl rozeslán značkou Satisfyer více než pěti tisícům mužů ve věku od 18 do 59 let, se můžete snadno dozvědět to, na co jste neměli odvahu se zeptat.

Zajímá-li vás, jak často je normální masturbovat, tak existuje pouze jedna správná odpověď. Jak často chcete!  Sebelásce se věnuje několikrát do týdne 45 % dotazovaných mužů. Každodenně masturbuje hned 19 % a 9 % mužů si pro sebe najdou chvilku i několikrát denně. Proč ale masturbují? Málokoho asi překvapí, že hlavním důvodem je osobní potěšení. To uvedlo hned 76 % mužů. Třetina dotazovaných uvedla jako důvod nedostatek sexu a toto číslo hodně ovlivnila pandemie koronaviru, která měla za následek omezené setkávání.

„Zákroků plastické chirurgie se není třeba bát. Omladí vás o deset let a obrovsky zvednou sebevědomí,“ říká MUDr. Dřevínková z kliniky LaserPlastic3. 6. 2021

Překvapivě pouze pět procent masturbuje ze zdravotních důvodů. Přitom jsou blahodárné účinky sebelásky na zdravotní stav velmi významné! Podle sexuoložky a ředitelky sexuálního vzdělávání značky Satisfyer Megwyn White „vyžadují tkáně penisu stimulaci k udržení podpory vaskulárních sítí a tkání uvnitř. Pravidelný sex, masturbace a trénink pánevního dna mohou mít preventivní účinek.“ Problémům, jako je inkontinence, erektilní dysfunkce či potíže s prostatou, lze předcházet pravidelnou aktivitou.

Vraťme se ale k průzkumu. Další otázky se týkaly míst a také inspirace. Nejoblíbenějším místem je zcela nepřekvapivě postel, kterou uvedlo 66 % respondentů. Toaleta a sprcha získaly dvanáct a deset procent. Spíše zajímavostí je pak fakt, že 4 % dotázaných preferují svou domácí kancelář. A co se týče zmiňované inspirace? Hned 64 procent mužů kombinuje svou představivost se sledováním porna. Celkem 18 procent mužů potřebuje porno k vyvrcholení a jen o procento méně se plně spoléhá na svou vlastní fantazii. A na koho při masturbaci muži myslí? Jen procento mužů uvedlo, že si při tom představují vlastního partnera.

Vzrůstem malí muži čelí (nejen) při seznamování velkým problémům, ve vztahu přitom mohou nabídnout více než vyšší konkurenti8. 6. 2021

A na co dalšího se ještě ptát? No přece jak na to! Hračky porazily klasickou manuální metodu hned u 55 % respondentů. Z těch vedly hlavně vibrační pomůcky, které používá hned 29 % mužů. Nevibrační masturbátory jsou pravidelným pomocníkem třiadvaceti procent mužů hned pětina upřednostňuje anální stimulaci!

Jaké hračky ale konkrétně zvolit? Zkusit můžete třeba Men Wand. Tento netradiční masturbátor obejme váš žalud mezi flexibilní křidélka a díky 50 různým kombinacím rytmu a intenzity vibrací s ním zažijete intenzivní okamžiky. Men One se svým sportovním designem nabízí neuvěřitelný sací účinek, jehož tlak můžete snadno regulovat a milovníci análních hrátek pak ocení zejména kolíky Booty Call s hladkým povrchem a třemi různými provedeními. Ať už si ale vyberete kterýkoliv z nich, hlavně se nebojte přiložit ruku k dílu!