Chcete být zdraví, krásní a vitální? Máme tip, jak na to

Příliš mnoho práce, nadmíra stresu, nedostatek času, nepravidelná strava, málo vitamínů atd. Čas se neustále zrychluje a vy myslíte na všechno, ale často zapomínáte především na sebe a na své zdraví. Řešení? Poohlédněte se po produktech, které jsou nabité kvalitními a prvotřídními přírodními složkami a udržujte v těle elán.

Možná si právě říkáte, že podobných produktů je na trhu mnoho a nevíte, jaký si vybrat. S klidným svědomím vám můžeme doporučit ty, které se nám osvědčily v redakci. Jsou chutné, plné prvotřídních složek a díky tekuté formě se navíc vyznačují vysokou vstřebatelností. Zní to jako kouzlo, ale v reálu se jedná o produkty z e-shopu StayVital.cz.

Nezapomínejte na své tělo

Abychom zůstali zdraví, krásní a vitální, musíme myslet na to, aby naše tělo mělo dostatek potřebných vitamínů, minerálů a nám přirozených látek. Něčeho takového mohou dosáhnout jen špičkové přírodní výživové doplňky stravy, které obsahují široké spektrum látek, jež působí příznivě na zdraví a jsou ve vzájemné synergii. Harmonie a synergie v těle, ale i v doplňcích stravy, je totiž klíčem k dlouhověkosti.

Neřešte vzniklé problémy, snažte se jim předcházet

Mnoho lidí řeší problémy s tělem až ve chvíli, kdy se objeví. Bolavé klouby, namožená záda, nadměrná únava a mnoho dalších věcí, které se s přibývajícím věkem ještě stupňují. Snažte se těmto věcem předcházet a nezapomínejte na prevenci. Můžete si do budoucna ušetřit spoustu starostí.

Proč tělo potřebuje doplňky stravy?

Věděli jste, že lidské tělo se skládá z bilionů buněk a nejstarší mají jen 7 let? Každou minutu buňky umírají a vytváří se až 2 miliony nových. Aby nové buňky vznikaly zdravé a nám bylo dobře v našem vlastním těle, potřebujeme až 60 minerálů, 16 vitamínů, 21 aminokyselin a správný poměr Omega 3, 6, 9 kyselin. Tyto látky sice běžně získáváme ze stravy, ale negativní vlivy jako stres, shon, nepravidelná a neplnohodnotná strava obírají buňky o výživu.

Ze „zotavování se z nevěry“ se stal nový byznys, nechybí ani detektor lži. Navrátí ale do vztahu důvěru?28. 4. 2022

Denně je tak do těla potřeba doplnit až 90 výživových složek. Působení moderní rychlé doby a s tím související řízený chov zvířat na maso, průmyslové zpracování potravin a urychlené pěstování plodin, ochuzuje suroviny o mnoho látek, které naše tělo potřebuje. O to více musíme my sami myslet na to, abychom naše tělo zásobovali tím, co skutečně potřebuje.

Dopřejte svému tělu přírodní kvalitu

Na e-shopu StayVital.cz najdete několik druhů doplňků stravy, které nabízí synergii látek, díky které si uchováte zdraví, krásu i vitalitu. Za zmínku stojí například doplňky stravy Duolife Den a Noc. Jedná se o kombinaci 26 přírodních složek z ekologických plodin, ze kterých se podařilo získat téměř 100% koncentraci, což znamená, že doplňky stravy neobsahují žádná plnidla, ředidla ani konzervanty. Oba produkty jsou dokonalým zdrojem vitaminů, makro a mikro elementů, bioflavonoidů a antioxidantů. Obnovují rovnováhu organismu na buněčné úrovni a obsahují přírodní složky využívané při prevenci civilizačních onemocnění.

DuoLife Den a Noc
Foto: se souhlasem StayVital.cz

Duolife Den nastartuje antioxidační procesy, pomáhá k lepší činnosti srdce a cév a podpoří imunitní systém, zatímco Duolife Noc pomáhá k regeneraci organismu po celém dni, stimuluje činnost trávicího ústrojí a zajistí klidný spánek. A to je pouze zlomek pozitivních účinků na náš organismus. Navzájem se hezky doplňují a společně působí jako pevný most k lepšímu a pohodovějšímu životu, navíc zcela bez chemie a přírodní cestou. Více podobných zajímavých přírodních výživových doplňků stravy najdete na e-shopu StayVital.cz

Zdroj: StayVital.cz