Chcete být zdraví, krásní a vitální? Máme tip, jak na to

Příliš mnoho práce, nadmíra stresu, nedostatek času, nepravidelná strava, málo vitamínů atd. Čas se neustále zrychluje a vy myslíte na všechno, ale často zapomínáte především na sebe a na své zdraví. Řešení? Poohlédněte se po produktech, které jsou nabité kvalitními a prvotřídními přírodními složkami a udržujte v těle elán.

Možná si právě říkáte, že podobných produktů je na trhu mnoho a nevíte, jaký si vybrat. S klidným svědomím vám můžeme doporučit ty, které se nám osvědčily v redakci. Jsou chutné, plné prvotřídních složek a díky tekuté formě se navíc vyznačují vysokou vstřebatelností. Zní to jako kouzlo, ale v reálu se jedná o produkty z e-shopu StayVital.cz.

Nezapomínejte na své tělo

Abychom zůstali zdraví, krásní a vitální, musíme myslet na to, aby naše tělo mělo dostatek potřebných vitamínů, minerálů a nám přirozených látek. Něčeho takového mohou dosáhnout jen špičkové přírodní výživové doplňky stravy, které obsahují široké spektrum látek, jež působí příznivě na zdraví a jsou ve vzájemné synergii. Harmonie a synergie v těle, ale i v doplňcích stravy, je totiž klíčem k dlouhověkosti.

Neřešte vzniklé problémy, snažte se jim předcházet

Mnoho lidí řeší problémy s tělem až ve chvíli, kdy se objeví. Bolavé klouby, namožená záda, nadměrná únava a mnoho dalších věcí, které se s přibývajícím věkem ještě stupňují. Snažte se těmto věcem předcházet a nezapomínejte na prevenci. Můžete si do budoucna ušetřit spoustu starostí.

Proč tělo potřebuje doplňky stravy?

Věděli jste, že lidské tělo se skládá z bilionů buněk a nejstarší mají jen 7 let? Každou minutu buňky umírají a vytváří se až 2 miliony nových. Aby nové buňky vznikaly zdravé a nám bylo dobře v našem vlastním těle, potřebujeme až 60 minerálů, 16 vitamínů, 21 aminokyselin a správný poměr Omega 3, 6, 9 kyselin. Tyto látky sice běžně získáváme ze stravy, ale negativní vlivy jako stres, shon, nepravidelná a neplnohodnotná strava obírají buňky o výživu.

Místo kariéry a vysokého platu pasou ovce nebo učí jógu. Kvůli silnému tlaku společnosti hledá řada lidí smysl života mimo běžný shon25. 8. 2021

Denně je tak do těla potřeba doplnit až 90 výživových složek. Působení moderní rychlé doby a s tím související řízený chov zvířat na maso, průmyslové zpracování potravin a urychlené pěstování plodin, ochuzuje suroviny o mnoho látek, které naše tělo potřebuje. O to více musíme my sami myslet na to, abychom naše tělo zásobovali tím, co skutečně potřebuje.

Dopřejte svému tělu přírodní kvalitu

Na e-shopu StayVital.cz najdete několik druhů doplňků stravy, které nabízí synergii látek, díky které si uchováte zdraví, krásu i vitalitu. Za zmínku stojí například doplňky stravy Duolife Den a Noc. Jedná se o kombinaci 26 přírodních složek z ekologických plodin, ze kterých se podařilo získat téměř 100% koncentraci, což znamená, že doplňky stravy neobsahují žádná plnidla, ředidla ani konzervanty. Oba produkty jsou dokonalým zdrojem vitaminů, makro a mikro elementů, bioflavonoidů a antioxidantů. Obnovují rovnováhu organismu na buněčné úrovni a obsahují přírodní složky využívané při prevenci civilizačních onemocnění.

DuoLife Den a Noc
Foto: se souhlasem StayVital.cz

Duolife Den nastartuje antioxidační procesy, pomáhá k lepší činnosti srdce a cév a podpoří imunitní systém, zatímco Duolife Noc pomáhá k regeneraci organismu po celém dni, stimuluje činnost trávicího ústrojí a zajistí klidný spánek. A to je pouze zlomek pozitivních účinků na náš organismus. Navzájem se hezky doplňují a společně působí jako pevný most k lepšímu a pohodovějšímu životu, navíc zcela bez chemie a přírodní cestou. Více podobných zajímavých přírodních výživových doplňků stravy najdete na e-shopu StayVital.cz

Zdroj: StayVital.cz