Sperma-ochutnávači v akci. Dle nich může být i sperma lahůdkou, a tak se jeho chuť snaží "hacknout". Jak ji vylepšují?
Straight friendly
Zdroj: iStock

Sperma-ochutnávači v akci. Dle nich může být i sperma lahůdkou, a tak se jeho chuť snaží "hacknout". Jak ji vylepšují?

Sexuální uspokojení má nespočet podob, v případě mužů je však jedna věc jistá – když dospějí k vyvrcholení, dojde také k výronu semene. Odvěkou otázkou pak je, zda polykat, či nikoliv – což ovšem standardně trápí především druhou zúčastněnou stranu. Jedním z argumentů, proč si „polykací kratochvíli“ nechat ujít, je přitom právě chuť inkriminované bílé hmoty. A jelikož někteří muži po tom, aby protějšek sperma polkl, doslova touží, začali se zabývat i tím, jak učinit tento zážitek komfortnějším (a především chutnějším…).
Mirka Dobešová Mirka Dobešová Autor
9. 1. 2023

Rad, jak zapracovat na chuti spermatu, je k nalezení doslova nespočet. Protože „něco slaného a teplého“ (což je základní charakteristika toho, co od spermatu z hlediska vjemů čekat) jednoduše na první dobrou jen tak někoho neláká. V základu platí vyvarovat se smažených jídel, rychlého občerstvení, kávy, ale třeba i červeného masa. Všechny tyto potraviny se totiž do výsledné chuti semene mohou negativně podepsat. Naopak pozitivní vliv je přičítán např. ananasu.

<Path> Zdraví, kvalita, hustota a daleko větší "dostřel" - udělejte ze svého unaveného spermatu komando super-spermií!Zdroj:

Ovšem jak se zdá, výše zmíněné základní tipy jsou dnes nedostačující, a tak se muži stále více začínají zajímat o různé speciální dietní úpravy, které by ke zlepšení chuťového profilu spermatu mohly přispět.

Zatímco někteří považují podobnou činnost spíše za volnočasovou kratochvíli, jiní si právě z vylaďování chuti spermatu učinili přímo životní náplň. „Naprosto aktivně se tím problémem zabývám. Žiju s vědomím, že všechno, co sním nebo vypiju, ovlivňuje – a posiluje – sexuální akt. A to je vzrušující,“ tvrdí tak jeden z mužů, kteří se do této komunity řadí. Sám se přitom ve srovnání s ostatními muži, kteří nevyznávají stejnou filozofii, cítí čistější.

Na vylepšování chuti semene lze přitom nahlížet ze dvojí perspektivy – v prvé řadě tedy z hlediska toho, co člověk konzumuje a v řadě druhé naopak z hlediska toho, co nekonzumuje. Přitom na kýžený výsledek má – jak naznačuje dosavadní poznání – větší vliv právě to, čeho se člověk zřekne. Jednoduše řečeno, ani kila šťavnatého ananasu (který je skutečně považován za svatý grál chutného spermatu…) nemohou napravit škody napáchané nevhodným stravováním.

Sperma-ochutnavači?

Ačkoliv internetová komunita mužů, kteří se označují dokonce za „sperma-hackery“, tedy osoby, které se snaží narušit přirozenou chuť semene a ovlivnit ji právě úpravou stravování, je poměrně široká, zajímavé je, že drtivá většina členů je spíše teoretiky. Jak se totiž pánové i v diskusích přiznávají, nikdy vlastně „plody své práce“ neochutnali. „Osobně nejsem dost odvážný na to, abych mohl vlastní sperma ochutnat. Ale když slyším, že partnerka říká, že moje sperma chutná skutečně dobře, je to pro mě nejlepší zpětná vazba,“ popisuje tak jeden ze sperma-hackerů.  

Zdroj: Giphy

A také ostatní se shodují v tom, že na chuti spermatu pracují především kvůli svým protějškům a proto, aby si intimní chvilky mohli dosyta užít. A největším uspokojením pro ně pak je právě uznání toho, komu se sperma dostane do úst. Jenže – jak vlastně chutná „dobré sperma“?

Vynikající!

Již několikrát zmiňovaný ananas bývá považován za naprostý základ při ovlivňování chuti spermatu. To by mělo být díky ananasu sladší. Ovšem zapomeňte na to, že bude připomínat třeba pina coladu. Jak přesně by mělo dobré sperma chutnat, je ale docela obtížnou otázkou. Namísto zaměření se na konkrétní chuťový profil tak někteří jen shrnují, že dobré sperma by jednoduše nemělo chutnat… jako sperma.

Ovšem nejen samotná chuť sehrává svou roli – opomíjet nelze ani konzistenci. A tehdy platí, že čím řidší, tím lepší (protože jak známo, čím je chuť koncentrovanější, tím je silnější). Základem pro každého muže, který dbá na komplexní kvalitu svého semene, by tak měla být i dostatečná hydratace. V zásadě je tedy možné skutečně říci, že čím méně bude sperma chutnat a vypadat jako sperma, tím bude zážitek při jeho polknutí lepší. Protože jak lakonicky shrnul také jeden z mužů diskutující o tom, jak chuť vlastního spermatu ovlivnit, „nikdy dříve, než jsem viděl první pornofilm, by mě ani nenapadlo, že by to někdo chtěl spolknout. Protože kdyby to chutnalo tak, jak je to cítit, nikdy by to nemohlo dobře chutnat…“

<Path> Nezáleží na věku, typu tváře nebo barvě vlasů, účes pro rok 2014 sluší naprosto každému! Dejte světu najevo, že i vy máte šmrnc a učešte se na ,,Pompadour“! Návod a tipy v článkuZdroj:

Věda (ne)ví

Že sperma není zrovna delikatesa, tuší i vědci. Ovšem výzkum, který by jasnou souvislost mezi konkrétní stravou a chutí spermatu prokázal, dosud nevzniknul. Mezi potraviny, kterým by se ale muži, kteří touží mít sperma „chutné“, měli vyvarovat, obecně patří česnek, brokolice, zelí, listová zelenina, chřest, mléčné výrobky i maso – to vše údajně způsobuje nahořklost výsledného „produktu“.

Naopak ke zlepšení chuti prý kromě ananasu přispívá také petržel, muškátový oříšek, papája, skořice či pomeranče. Je ale třeba říci, že díky žádné z těchto potravit sperma rozhodně nebude lahůdka, jen dojde ke snížení jeho přirozené zásaditosti. V obecné rovině pak platí, že i když neexistují žádná konkrétní vědecká doporučení v této oblasti, minimálně správná hygiena a zdravý životní styl může chuť i vůni spermatu pozitivně ovlivnit. A tím nejmenším, co v tomto směru může udělat úplně každý muž, je zařazení ovoce do jídelníčku. Díky tomu nejenže dojde ke snížení přirozené hořkosti semene, ale člověk tak vlastně získá i důležité vitamíny. Jednoduše – značka ideál.  

Zdroj: medicalnewstoday.com, melmagazine.com, vice.com, mashable.com, vinmec.com, doctorclimax.com, healthline.com

Populární
články

„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku
Family

„Když vidíš úsměv dětí, dostává vše úplně jiný rozměr," říká Michal. S partnerem Vladimírem vychovávají dva synky a dcerku

Autor: Jan Witek Witek
Pepovi je 37, že je HIV pozitivní zjistil asi před 4 lety
World AIDS day

„Není to pro mě nemoc, ale vir,“ říká o své HIV pozitivitě 37letý Pepa. Rodině řekl i o drogách, HIV status ale přesto tají

Autor: Martin Lyko
Díky kouzlům se Martin s Milanem podívali i na zámek Hluboká
Living 2/23

Bydlení Martina a Milana ve stylu maximalismu: „Nejde nám o trendy, ale o to, aby se nám tu dobře žilo.“

Autor: Ondřej Josef Kubáček
Ne každé dítě v sobě objeví zrovna zálibu v šicích strojích...
LIDÉ

Je mu 7 let a už šije outfity pro Sharon Stone. Malý návrhář Max bere svět módy útokem a chce být novým Guccim

Autor: Mirka Dobešová
První polibky, sex i rozchody, v teplé mapě světa najdete vše
LIDÉ

„Teplá Google mapa“ ukazuje, kde a jaká dobrodružství se stejným pohlavím Češi zažili. Nejvíc překvapí intimita

Autor: Martin Lyko
Oloupal by vám partner pomeranč? Pak máte nakročeno k dlouhému a šťastnému vztahu
LIDÉ

TikTokem se šíří „teorie pomerančové kůry“. Jestli chcete vztah, který vydrží, pak by vám měl partner oloupat pomeranč

Autor: Martin Lyko
Větší sexuální výdrž, lepší výkon a vyšší prožitek - to prý zaručí injakulace
HOT!

Nový sexuální trend: injakulace. Co byste o ní měli vědět a proč díky ní prožijete netušené potěšení?

Autor: Mirka Dobešová
Větší bohatství že neznamená větší spokojenost? Vědci by se s vámi hádali
TĚLO & MYSL

Štěstí si za peníze nekoupíš? Nesmysl. Bohatství větší spokojenost skutečně přináší, říkají odborníci

Autor: Martin Lyko
Nejhezčí dárek je ten darovaný z lásky
AKTUALITY

Dárky (nejen) pro muže už nemusíte vymýšlet. Díky tomuhle obřímu přehledu tipů je stačí jen vybírat. A to i těm, „co už všechno mají“

Autor: Martin Lyko
LIDÉ

Jiřina Hofmanová během práce u policie vyšetřovala nejzávažnější trestné činy. Kvůli výhrůžkám musela změnit svůj způsob života a získala i policejní ochranu

Autor: Jan Witek Witek

E-Shop