Když se do péče o pleť vloží technologie: moderní přístroje změní vaši koupelnu v profesionální beauty salon

Stejně tak jako oblast zdraví a starost o něj již dávno nesouvisí jen a pouze se zdravotnictvím, také péče o vlastní tělo a vzhled postupně začala být předmětem zájmu mnoha další oborů. A ukázalo že, že zejména nejmodernější technologie mají lidem rozhodně co nabídnout. Důkazem toho je i inovativní švédská skintech značka FOREO a její výrobky zaměřující se na péči o tělo i pleť…

Profesionální ošetření pleti si obvykle každý spojí také s profesionálním salonem či klinikou. Doba koronavirové pandemie ale velmi jasně ukázala, že taková praxe je v čase, kdy jsou podobné služby nedostupné, neudržitelná. Množství lidí se tak ocitlo před otázkou, jak dát pleti vše, co potřebuje, i v podmínkách ryze domácích. Jasnou odpovědí pak jsou přístroje FOREO. Konkrétně zájem o celou řadu přístrojů UFO se od počátku letošního roku nebývale navýšil. A není divu, jedná se totiž o první inteligentní přístroj na světě pro aplikaci obličejových masek nabízející ošetření na profesionální úrovni v pohodlí domova. Disponuje světelnou LED terapií, kryoterapií, termoterapií a T-Sonic pulzacemi, které lze snadno ovládat pomocí smartphonu.

Lidé více předstírají, než reálně žijí. Jsou ale chvíle, kdy se „nasazení masky“ rozhodně vyplatí26. 2. 2021

UFO 2 pro ženy...

Konkrétně UFO 2, tedy sonický přístroj k aplikaci tzv. chytré masky, pak z poměrně zdlouhavé (a nepříliš zábavné) procedury, která nezřídka vyžaduje 20-30 minut, činí 90vteřinový proces s účinkem, který žádná tradiční pleťová maska nemá šanci poskytnout.

Jak přesně to funguje? UFO 2 je určeno k aplikaci exkluzivních UFO Power Activated Masks, stačí tedy naskenovat kód zvolené masky, tu následně upevnit na přístroj a zkrášlovací zábava může začít – jediné, co vy sami/y musíte dělat, je jemně klouzat po pokožce tak, aby se maska rovnoměrně rozprostřela po celé tváři.  

Veškerou další práci už odvede UFO 2 samo, pomocí osmi různých LED světel postupně aktivuje v masce klíčové ingredience, které se díky termoterapiii a samozřejmě i jemné pulzační masáži také lépe vstřebají. Díky kryoterapii pak bude pleť i pevnější a svěží.  Ačkoliv UFO 2 je primárně určeno ženám, i muži si v nabídce FOREO přijdou na své.

LUNA 3 pro muže

Péče o pleť bohužel zatím není aktivitou, jíž by příliš mužů věnovalo svou pozornost – nemluvě o tom, že mnozí ti, kteří by tak učinili rádi, se profesionální salony navštívit stydí. A tak je v tomto případě přístroj LUNA 3 Men vlastně geniálním řešením, jelikož jej stejně jako UFO 2 lze používat v soukromí vlastní koupelny. Tento čisticí a masážní přístroj dokáže během jediné minuty díky T-sonické pulzaci odstranit až 99,5 % nečistot, a to včetně nadbytečné mastnoty, odumřelých kožních buněk či dokonce zarostlých vousů. Kromě toho přístroj velmi efektivně předchází podrážnění pleti při holení a redukuje  míru výskytu akné.

Použití je přitom také velmi snadné, přístroj stačí jen sepnout pootočením a přiložit na pokožku. Pány pak nepochybně potěší nejen efekt samotný, ale také technologie (do mobilního telefonu je možné uložit si např. oblíbené typy masáže) a samozřejmě i elegantní švédský design. Samozřejmostí je i praktičnost – na jedno nabití přístroj zvládne 650 použití, takže se skvěle hodí na cesty.

Už nikdy se nedočkáme sexu, myslí si single lidé. Svět randění se totiž změnil a do starých kolejí se jen tak nevrátí9. 12. 2020

Pokud vám tedy – bez ohledu na pohlaví – záleží na vaší pleti, jsou výrobky FOREO skvělou alternativou ke klasické péči v beauty salonech. Zatímco ženy nepochybně ocení především fantastické výsledky, muži si kromě nich přístroj jistě oblíbí i díky modernímu zpracování a také technologii samotné. A co je na výrobcích FOREO nejlepší? Toto rozmazlování si můžete denně, aniž byste museli opustit vlastní byt, a rozhodně vás nebude stát tolik času a ve výsledku ani peněz jako péče v zařízeních, která jinak podobné služby poskytují.