Nechali jsme se unést novou řadou TASTY od Big Boye z českého podzimu přímo do exotických destinací

Na brouzdání po světě si právě teď musíme nechat zajít chuť. Ale to neznamená, že si máme přestat vychutnávat život. Jediná lžička ořechového krému z nové řady TASTY od českého výrobce Big Boy vás dokáže přenést do různých koutů světa. A to bez výčitek, protože tohle mlsání patří ke zdravému životnímu stylu. Sami jsme ho vyzkoušeli.

Nebeská chuť zdravého mlsání

Krémy TASTY vznikají z prvotřídních surovin s certifikací fairtrade. Obsahují plody pražené bez přidávání oleje a zaujmou dokonale vyváženou chutí i jemnou konzistencí. S mlsáním můžete začít hned ráno u snídaně nebo si dopřát sladkou a zdravou odpolední svačinku.

Nikdy jsme ještě nic netestovali s větší chutí. Zásilka dorazila v chladný a deštivý den, a tak jsme si udělali radost a hned se pustili do ochutnávání. Značku Big Boy jsme znali od různých influencerů – sbíhaly se nám sliny, už když Leoš Mareš na svém Instagramu představoval novinky. A nemůžeme se vůbec rozhodnout, který z tří krémů řady TASTY nám chutnal víc. Ten pocit, že mlsáte zdravě, je prostě k nezaplacení.

Krém, který křupe. No vážně!

BIG BOY® Crispy Pecan

Lahodný krém z arašídů, pekanových ořechů a bílé čokolády s karamelem má úžasně jemnou krémovou konzistenci. To ale není všechno. Tak trochu jiný chuťový zážitek z něj dělají rýžové kuličky, které křupou. V první chvíli to překvapí, ale ihned tomu pocitu podlehnete. Dohromady je to tak dokonalý kontrast, že prostě nejde přestat v mlsání. Ujídali jsme přímo ze skleničky, ale dokážeme si představit, jaká mňamka to musí být na lívancích nebo snídaňové kaši.

Kafe na lžičce. Úžasný nápad!

Big Boy® Para Coffee

V redakci se shodneme, že káva dělá den. Ale když pijeme už pátý šálek, klidně bychom ho vyměnili za kafe v nějaké jiné formě. A právě tady přichází báječně chutný i voňavý krém Para Coffee, který obsahuje na sucho pražené kešu a para ořechy, vyladěné bílou belgickou čokoládou a výběrovou kávou. Lžička tohoto krému nám přinesla nejen příval energie, ale svou nebeskou chutí nám dokonce i zvedla náladu. Prostě tohle je povolený doping pro každý náročný den.

 

Cheesecake ve skleničce? Proč ne!

BIG BOY® Raspberry cheesecake

Tento malinový cheesecake v sobě ukrývá šťavnaté maliny, na sucho pražené arašídy, kešu oříšky, bílou belgickou čokoládu, sušený jogurt a mléko. Jen při čtení jeho složení jsme měli pocit, že jsme v nebi. Oproti předchozím dvěma krémům je trošku tužší, přesto se dokonale rozplývá na jazyku. Jeho chuť je tak plná, že se okamžitě cítíte jak uprostřed léta. Vlastně se nám nepodařilo skleničku zavřít předtím, než byla úplně prázdná.  

Zdroj: Redakce