Pleš, nebo vlasy? I muži chtějí být krásní!

Někteří muži jsou na svoji pleš hrdí. Jiným ale vadí a spolu s řídnoucí kšticí trpí i jejich sebevědomí. Nepřeberné množství přípravků zpomalujících vypadávání vlasů nebo stimulujících jejich růst dávno předčily metody, které nabízejí efektivnější řešení třeba v podobě transplantace vlasů. Světovým lídrem v diagnostice, prevenci a léčbě vypadávání vlasů je DHI (direct hair implantation) Global Medical Group. Je nejlepší na trhu již od roku 1970, o čemž svědčí 75 klinik po celém světě a především 250 tisíc spokojených klientů. Největším pokrokem je zavedení přímé implantace vlasů.

Na přelomu století byla DHI Global Medical Group mezi prvními, kteří se posunuli vpřed od poměrně radikální metody FUT-strip (její podstatou je odebrání celého pruhu kůže s vlasy, obvykle ze zátylku, a jeho přemístění do potřebné oblasti) a vyvinuli transplantaci FUE (jedná se o techniku, kdy jsou ze zátylku již odebírány jen jednotlivé vlasové folikuly – vlasové cibulky). V roce 2010 pak neúnavná snaha o zlepšení nabrala na rychlosti právě se zavedením přímé implantace vlasů. Tato technika naprosto mění naděje a očekávání všech klientů.

Správně léčený HIV pacient může mít porovnatelnou délku a kvalitu života jako zdravý člověk2. 3. 2021

Základem úspěšné a definitivní léčby vypadávání vlasů je ale především důkladná diagnostika. Nabízí ji ABClinic Art & Beauty, exkluzivní partner DHI Global Medical Group v České a Slovenské republice.

Součástí každé konzultace je:

- důsledný pohovor o zdravotním, ale také psychickém stavu klienta, o jeho životním stylu a výživě,

- dermatologické a trichologické vyšetření, které posuzuje stav vlasů, vlasové pokožky a určuje typ alopecie,

- laboratorní vyšetření krve, které napomáhá odhalení změn hormonálních hladin a nedostatku vitamínů a stopových prvků,

- nad rámec pak možnost genetického vyšetření, které umožňuje léčbu šitou na míru každému klientovi,

- PRP – plazmaterapie, kde principem léčby je aplikace plazmy bohaté na krevní destičky a růstové faktory do postižené tkáně. Ošetření pomáhá aktivovat stávající vlasové folikuly – cibulky − a obnovovat jejich růstovou kapacitu,

- mezoterapie, speciálně namíchaný koktejl výživných látek podporující růst vlasů dle individuálních potřeb klienta.

Bezbolestný zákrok s použitím vlastních vlasů

Máte komplexní vyšetření za sebou a transplantace vlasů je pro vás podle výsledků vhodná i bezpečná? Pak je možné přistoupit k transplantaci vlasů, kterou na klinice provádějí certifikovaní vlasoví chirurgové.

Co vás čeká? Chirurgický zákrok v lokální anestezii, tedy absolutně bezbolestný. Metoda Direct hair implantation vždy používá vlastní vlasy pacienta, které se odeberou z kterékoli části těla, anebo  z dárcovské zóny, a přenesou se do potřebné plešatící oblasti. Vlasové folikuly se odebírají speciálním extrakčním přístrojem. Odebrané štěpy se uchovávají za přísných podmínek ve chlazeném roztoku, třídí se a následně implantují do kůže v předem domluvených místech.

Trvání zákroku je individuální a vyplývá z náročnosti a množství transplantovaných vlasů. Po zákroku pacient odchází domů a již následující dny se může vrátit do svého zaměstnání. Nové vlasy začínají růst za tři až čtyři měsíce.

DHI garantuje nejvyšší, a to 90procentní životaschopnost transplantovaných vlasů, a maximální přirozený výsledek bez zanechání jizev.

Lidé více předstírají, než reálně žijí. Jsou ale chvíle, kdy se „nasazení masky“ rozhodně vyplatí26. 2. 2021

Veškeré informace, a to včetně možnosti objednání konzultace, ale také množství dalších služeb, které jsou zaměřeny právě na mužskou klientelu, naleznete na webu ABClinic Art & Beauty.

Zdroj: ABClinic Art & Beauty