Originální pánská kosmetika

Česká kosmetika pro chlapy Angry Beards je mírně řečeno netradiční. Jak již název napovídá, vousy jsou jejím revírem, v posledním roce ale firma rozšířila svou nabídku o celou řadu dalších výrobků. A velmi svěží formou se rozhodla provětrat i intimní pánské partie…

Pod značkou Angry Beards dnes na trhu kromě pánské kosmetiky najdete břitvy, nůžky, ale také stylingové produkty na vlasy, např. jedinečný šampon 69 v 1. Tím, čím ale brand nepochybně zaujme „na první dobrou“, je intimní řada Calm Balls, která se již stala celorepublikovým hitem.

Kvůli pandemii koronaviru v Česku roste počet alkoholiků. Odbornice radí, jak zabránit tomu, abyste alkoholu propadli6. 1. 2021

Sportovní lubrikant Antistick z řady Calm Balls je na českém trhu opravdu něčím dosud nevídaným, jelikož samotní Angry Beards všem správným chlapům radí, aby se již nenechali ničím brzdit, ani svým pytlem (a to doslova). Antistick totiž snižuje přilnavost šourku a umožňuje vychutnat si pohyb bez jakéhokoli omezení. „Angry chcete mít jen vousy, kule je potřeba mít v klidu. Hlavně u sportu je nervózní a lepivý šourek to poslední, co člověk potřebuje. Na jednu stranu to může působit jako vtip, myslíme to ale smrtelně vážně. I chlapi, kteří Antistick kupují nebo dostanou jako fór, uznají, jak praktický vlastně je,“ objasňuje spoluzakladatel Angry Beards Tomáš Čech s tím, že výrobek ocení nejen vrcholoví sportovci, ale i ti rekreační. Pozitivních ohlasů se ale Antisticku dostává i od mužů mnoha jiných profesí, jejichž zatížení rozkroku je vysoké.  

Vousy od A do Z

Ovšem jak předznamenává i název Angry Beards, hlavní doménou značky jsou stále pánské kosmetické produkty jako např. olej na vousy, tedy takový vousáčův základ. Pokud jste mezi vousáči nováčky a zatím si se svým plnovousem (či několikadenním strništěm) nevíte příliš rady, je právě tento olej tím, co by vám doma rozhodně nemělo scházet (což ale platí i pro ty, pro něž je plnovous neodmyslitelnou součástí celoživotní image). Olej dodá živiny, hydratuje, působí jako kondicionér, a dokonce zbaví svědění a lupů. Přestože tento šikovný přípravek primárně není žádná voňavka, v nabídce je hned ve čtyřech vůních, takže si vybere skutečně každý.

Přípravků na vousy ale v nabídce Angry Beards naleznete mnohem více. Pokud s růstem vlastního plnovousu bojujete, nevěšte hlavu, Angry Beards mají řešení. Unikátní výrobek Beard Doping kůži vyživí, hydratuje, prokrví a probudí k růstu i spící kořínky. Právě prokrvení je přitom pro růst vousů klíčové. S novou krví se totiž k folikulům dostanou i tolik potřebné živiny.

Ovládání celého obývacího pokoje s pomocí jedné aplikace? V dnešní době žádný problém4. 11. 2020

Kromě pánské kosmetiky ale pod značkou Angry Beards najdete i nářadí. Nářadí na vousy, samozřejmě. Takový kartáč vás možná jako první výrobek v oblasti péče o vousy nenapadne, jakmile jej ale vyzkoušíte, nepustíte ho z ruky. Kromě kartáčů a hřebenů zaujmou i shavetty, tedy břitvy, do nichž se vkládají jednorázové žiletky. Odpadá tak starost ostřit břit, nemluvě o tom, že cenově je shavetta podstatně dostupnější. Na čištění krku a tvoření kontur není nic lepšího.

Pokud tedy hledáte poctivou a stylovou pánskou kosmetiku prakticky na všechny části těla :-), mrkněte na www.angrybeards.cz.