Zásobte své tělo Vitar EKO Friendly vitamíny v ekologicky šetrných obalech – pro budoucnost nás i přírody

Za okny máme podzimní plískanice a před sebou náročné období Vánoc a konce roku. Pro běžný pracovní den i pobyt venku je proto vhodné posílit tělo potřebnými vitamíny. Česká společnost VITAR nedávno představila novou řadu sedmi doplňků stravy Vitar EKO Friendly, které mají ekologicky šetrné balení a jsou vhodné i pro vegany.

Vitamíny s minimálním dopadem na životní prostředí

Balení Vitar EKO Friendly v krabičce z recyklovaného papíru zaujme na regálech plných plastových dóz na první pohled. Produkty této řady jsou baleny tak, aby zanechávaly co nejmenší uhlíkovou stopu a šetřily naši planetu při výrobě i po následné spotřebě. Krabičky mají potisk ekologicky šetrnými barvami. Ale překvapí vás i obsah. Místo starých známých plastových blistrů s hliníkovou fólií uvnitř najdete sáčky z ekologicky šetrného materiálu uzavíratelné pomocí dřevěného kolíčku. Samotné kapsle jsou vyrobeny z celulózy a díky rostlinnému původu jsou vhodné i pro vegany.

Dny se krátí, je potřeba udržovat fit tělo i psychiku

Sedm vitamínů, minerálních látek, ale i probiotik nebo rostlinných extraktů je přesně to, co potřebujete pro spokojené zvládnutí podzimu i nadcházejícího zimního období.

Vitar EKO Hořčík Aquamin Mg s biologicky aktivním zdrojem magnezia přispěje ke snížení pocitů únavy i vyčerpání, které se ve stále kratších dnech budou dostavovat častěji. Hořčík zároveň pomáhá udržovat funkce svalů a nervů. S únavou pomůže také Vitar EKO B-komplex forte, navíc podpoří vaši psychiku, což se v zamračených dnech bez slunce bude rozhodně hodit.

Imunitu posílí Vitar EKO Vitamin C 500 mg s přírodním extraktem z rakytníku nebo Vitar EKO Probiotika forte, který kombinací čtyř kmenů bakterií působí přímo na střevní mikroflóru.

Aby vás v chladných dnech neloupalo v kloubech, dopřejte jim silnou dávku kolagenu v přípravku Vitar EKO Kolagen forte. A pokud máte pocit, že to před vánočním obdobím bude chtít pořádný detox, spolehněte se na Vitar EKO Detox silná dávka s ostropestřcem mariánským, který podpoří přirozenou funkci jater.

Duševní pohodu a mentální svěžest v náročném období konce roku, ať už je před vámi roční uzávěrka nebo zkouškové období, pomůže udržet Vitar EKO Ginkgo biloba s obsahem ženšenu a DMAE.

Zasaďte si dobrou náladu

Produkty můžete pořídit v drogeriích DM, Rossmann i Teta. Najdete je také v lékárnách či vybraných lékárenských e-shopech. A samozřejmě je nabízí e-shop výrobce na adrese Naševitaminy.cz, kde ke každému produktu z řady Vitar EKO Friendly dostanete jako dárek rostoucí tužku.

Ta je vyrobena z certifikovaného cedrového dřeva a na konci má místo gumy kapsli se semeny bylinek. Až tužku opotřebujete tak, že už bude na psaní moc krátká, zasaďte ji do hlíny. Za pár týdnů z ní vyrostou voňavé bylinky do kuchyně.

Ochrana životního prostředí se celosvětově stala pro firmy diskutovaným tématem. Český výrobce vitamínů VITAR se připojil ke společnostem, které aktivně minimalizují zátěž na životní prostředí a objem vyprodukovaného odpadu. To dělá z jeho řady Vitar EKO Friendly výjimečný projekt v oblasti doplňků stravy.

Zdroj: Redakce