30denní transformace těla pro aktivní a zaneprázdněné muže

Zimní svátky jsou za námi a mnohým z nás zůstala extra kila navíc. I když většina tuší, že řešením by mohla být změna jídelníčku a návštěva fitness, ne každý si může dovolit denně trávit čas v posilovně. Výsledky cvičení navíc nikdy nepřijdou dostatečně rychle. Existují ale způsoby, jak proces hubnutí urychlit.

I když někteří mohou propadat hubnoucí beznaději, pravdou je, že na trhu jsou dostupná různá alternativní řešení, která mohou s nadbytečnými kily efektivně zatočit. Např. značka PowGen zaměřující se na doplňky stravy pro muže sestavila speciální sadu, která nabízí viditelné výsledky za pouhých 30 dní. V této sadě najdete 2 produkty (Easy Burn a L-Carnitine Max Power) obsahující vysoce účinné složky, u kterých bylo vědecky prokázáno, že skutečně fungují. 

Každý dvacátý člověk má nadpočetné bradavky. Muži sice mají obvykle jen dvě, přesto je otázkou proč vlastně16. 10. 2020

Začněte spalovat tuk již od rána

Plán je vstát a začít den s Easy Burn. Můžete si ho vzít kamkoli s sebou a dát si jej místo své ranní kávy. Zlepší váš metabolismus a pomůže vám spálit více tuku během celého dne. Zároveň podpoří koncentraci a dodá vám více energie, abyste zvládli každý den na 100 %!

Účinků Easy Burn bylo dosaženo díky semínkům koly, zelené kávě, extraktu ze zázvoru a vitamínu B3. Tyto složky synergicky zvyšují rychlost metabolismu a zlepšují poměr svalů k tukům. Mají také užitečnou vlastnost blokující cukr, čímž snižují celkový počet kalorií. Dokáže tohle vaše běžná káva?

Další na řadě – L-karnitin

L-karnitin je přirozeně se vyskytující aminokyselina, která hraje klíčovou roli při výrobě energie: přenáší mastné kyseliny do mitochondrií v buňkách. Mitochondrie působí jako továrny spalující tuky a vytvářející energii pro naše tělo. L-Carnitine Max Power obsahuje Carnipure® ze Švýcarska – nejčistší L-karnitin na trhu. V jeho složení se nachází také extrakt z guarany pro vyšší hladinu energie a rychlejší metabolismus.

Nejlepšího účinku dosáhnete, když užijete Max Power před tréninkem nebo před jakýmkoli druhem fyzické aktivity, jako je běh, procházka se psem apod. Kromě zvýšení účinnosti tréninku také zlepšíte vaši vytrvalost a urychlíte regeneraci svalů. Tímto způsobem můžete vytěžit maximum z tréninků a další den se vypořádat s menší bolestivostí svalů!

Evropský výzkum LGBTI: Postoj škol k tématu LGBTI se rychle zlepšuje. I tak 33 % českých LGBTI středoškoláků předstírá, že jsou hetero17. 11. 2020

Nejlepší kombinace

Spojení výše popsaných produktů je zárukou nejlepších výsledků. Můžete je užívat ve dnech, kdy cvičíte, stejně jako během dnů odpočinku. Ačkoliv se to může zdát neuvěřitelné, tyto produkty dokáží zrychlit váš metabolismus, i když vůbec necvičíte.

Produkty obsahují pouze ingredience nejvyšší kvality a byly vyvinuty a vyrobeny v EU. Jejich užitím lze spálit až o 16 % více tuku i při odpočinku. Blokují absorpci cukru z potravy, zvyšují energii a koncentraci po celý den.

Pokud vás nabídka zaujala, můžete vyzkoušet 30denní sadu se 48% slevou, nyní jen 629 Kč namísto 1 212 Kč.

Zdroj: Sensilab Advertorial