Inhalací ke zdraví: díky unikátním inhalátorům můžete tělu zajistit vitamíny, energii i klidný spánek

Inhalace rozhodně není žádná převratná novinka. Již ve starověkém Egyptě lidé pro uvolnění dýchacích cest inhalovali mentol nebo eukalyptus. Velké popularizaci se pak inhalaci u nás dostalo v souvislosti s rozmachem lázeňství v první polovině minulého století. A možná si někteří z vás z dětství vzpomenou na domácí inhalování horké páry nad umyvadlem s vřelou vodou, což byla klasická „babičkovská“ praxe při léčbě rýmy. Dnešní metody jsou však samozřejmě mnohem sofistikovanější, na lavor a hlavu přehozenou ručníkem tak můžete rovnou zapomenout…

Není inhalace jako inhalace

Kromě již nastíněné improvizované domácí inhalace je tento léčebný postup možné provádět přes masku (v takovém případě je inhalace prospěšná i pro nosní dutiny), ale také prostřednictvím náustku (ten je obvykle součástí speciálního inhalačního přístroje sloužícího k léčbě problémů s průduškami). Zatímco tyto dvě zmíněné metody jsou obecně určeny pro ozdravení a regeneraci dutin a dýchacích cest, existuje ještě zcela inovativní způsob inhalace, který je možné užít pro vstřebání vitamínů, celkové zklidnění, nebo naopak povzbuzení organismu. To vše díky kapesním inhalátorům, jež se vzhledově (a ani užitím) prakticky neliší od klasických elektronických cigaret.

Je „přátelství s výhodami“ opravdu výhoda? Nezávazné sexuální vztahy mohou končit velkým průšvihem3. 6. 2020

Inhalátory Inhale Health© v sobě spojují poznatky z oblasti biologie s moderní technologií, přičemž výrobce vychází ze základní teze, že díky vdechování konkrétních látek je lze efektivně šířit do krevního oběhu. V současné chvíli je k dostání hned trojice inhalátorů – Vitamin B12, Caffeine a Melatonin. Každý z nich v tekuté podobě obsahuje příslušné látky, ty se následně mění v páru, kterou člověk jednoduše vdechuje. Zároveň je třeba zdůraznit, že zakladatelé společnosti Inhale Health© se ještě před spuštěním svého podnikání zaměřili na ověření schopnosti těla vstřebávat vitamíny z aerosolu – ta byla nezávislou americkou laboratoří potvrzena. Vedle toho byly inhalátory testovány z hlediska potenciální škodlivosti a laboratorní studie prokázaly, že prezentované látky dokáže tělo vstřebat bez jakýchkoliv vedlejších (nežádoucích) účinků.  

Zdraví, energie a vydatný spánek – to je trojice benefitů, které se s užíváním inhalátorů pojí. Zatímco Inhale Health© Vitamin B12 zprostředkovává organismu přísun vitamínu B, jež podporuje krvetvorbu, regeneraci a také imunitu, verze Caffeine je ideální dávkou energie. V případě nastupující únavy se obejdete bez litrů kávy i energetických drinků. Právě díky inhalaci kofein proudí přímo do krevního řečiště a je tak téměř „infuzí čerstvé energie“. Po vyčerpávajícím dni pak mnozí ocení i Inhale Health© Melatonin, pomocníka pro nerušený spánek, který navozuje pocit uvolnění.

Jak zvládnout aktuální situaci s co nejmenší finanční újmou?6. 5. 2020

Pokud tedy toužíte po zdravém a odpočatém těle, samozřejmě byste měli v prvé řadě myslet na správnou životosprávu, konzumaci dostatku čerstvé zeleniny a ovoce a také pravidelný pohyb na čerstvém vzduchu. Inhalátory Inhale Health© vám však mohou být nápomocny v situacích, kdy se vám již jednoduše na nic z toho nebude dostávat síla a odhodlání. Někdy je totiž i v případě toho největšího úsilí „žít zdravě“ třeba tělu trošku pomoci. Právě tehdy nastupuje „do práce“ Inhale  Health©

Zdroj: Inhale Health Advertorial