Objevujte (nejen) horské vrcholy s unikátní vůní Montblanc EXPLORER

Nabídka pánských parfémů je dnes podobně široká jako sortiment těch dámských. Každý muž tak může svou osobnost podtrhnout výběrem jedinečné vůně, která mu dodá nejen na charismatu, ale i neodolatelnosti. Jednou z těch, které rozhodně stojí za pozornost, je letošní novinka Montblanc EXPLORER, vůně, které neodolá žádný muž, jemuž poznávání a dobývání vrcholů není cizí…

Mont Blanc, to není jen nejvyšší vrcholek Alp. Ačkoliv právě ten dal jméno značce, jež na trh vstoupila již na počátku minulého století, tehdy jen jako výrobce luxusních per. Jakmile se ale značka Montblanc na trhu etablovala, rozšířila svou působnost na celou řadu dalších výrobků od brýlí přes hodinky až po parfémy. Pro všechny tyto produkty je však kromě kvality zpracování již od roku 1913 charakteristické také logo ve tvaru bílé zaoblené hvězdy evokující pohled na horské vrcholky…A právě vůně dálek napříč kontinenty je příznačná také pro parfém Montblanc EXPLORER.

FOTO: Věk není třeba skrývat – prošedivělé vousy, knírky a bradky zaplavily Hollywood22. 5. 2020

Ačkoliv pro Montblanc byla dlouhou dobu dominantní výroba luxusních per, v posledních letech firma uplatňuje precizní práci a pozornost věnovanou každému detailu také při výrobě exkluzivních parfémů pro muže. Prakticky každý si tak v široké nabídce může vybrat jedinečnou vůni, která jej vystihuje.  Jednou z těch ikonických, určených charismatickým mužům, kteří se nebojí i sladších tónů (a tedy ani extravagance), je např. Montblanc LEGEND. A pokud patříte mezi muže, kteří milují vůni dálek a nenechají si ujít žádnou příležitost k poznání nových míst, jistě byste měli vyzkoušet letošní novinku – Montblanc EXPLORER. Díky ní sami objevíte končiny dosud netušené.

Za touto unikátní dřevitě-aromatickou vůní, která přímo vybízí k zahraničním dobrodružstvím, stojí hned trojice talentovaných autorů. Ti při její tvorbě zúročili všechny své cestovatelské zážitky a zkušenosti, které se ve výsledku nesmazatelně otiskly. Neschází tak italský bergamot, vetiver z Haiti a ani pačuli z Itálie, ingredience, které společně utváří mimořádnou vonnou pyramidu, pod jejímž vlivem prakticky každý podlehne alespoň pomyslným cestovatelským touhám.

V souvislosti s „dobou ekologickou“ je však třeba také dodat, že Montblanc odebírá klíčové ingredience potřebné pro výrobu parfému EXPLORER přímo od lokálních pěstitelů. Nejenže je tak zajištěna nejvyšší kvalita surovin, ale především jsou podpořeny místní komunity. Díky tomu je tak zcela naplněn i koncept zodpovědného cestování a poznávání – s respektem a bez narušení navštívených míst.

3D tiskárny ve stavebnictví by mohly vyřešit krizi bydlení14. 3. 2020

A jelikož parfém je svého druhu uměleckým dílem, i jeho balení tomu samozřejmě musí odpovídat. I proto flakón z masivního skla svou strukturou připomíná kožený povrch a neschází na něm ani charakteristická hvězda Montblanc. Právě ji pak vyrábí mistři svého oboru exkluzivně v Hamburku. Je přitom třeba dodat, že motiv hvězdy, představující šestici alpských ledovců, nechybí ani na samotném flakónu, je totiž vyveden na uzávěru.

Každého akčního muže pak jistě potěší fakt, že Montblanc EXPLORER je k dostání také ve speciálním 30ml flakónu, který se perfektně hodí do každého zavazadla. Při jakémkoliv objevování končin blízkých i vzdálených jej tak můžete mít vždy po ruce. Tak vzhůru na cesty!

Zdroj: Glamour Distribuce Advertorial