Chcete být Supermanem v posteli? Zbavte se těchto problémů

Moderní muže trápí při sexu hlavně tři věci - špatná erekce, krátká výdrž a velikost penisu. Zapracujte na nich a změníte se v superhrdinu rozdávajícího potěšení na všechny strany. Poradíme vám, jak na to.

Špatná erekce jako problém moderní doby

V dnešní stresující době se s problémy s erekcí potýká čím dál tím více mužů. Je důležité si uvědomit, že na erekci má vliv spousta věcí a je potřeba přijít na to, v čem vězí problém. Může se jednat pouze o stres, ale taky o něco vážnějšího. V každém případě neškodí přejít na zdravý životní styl – upravte jídelníček a začněte sportovat.

Změna stravy je důležitá hlavně pro lidi s nadváhou, ale nikomu neuškodí omezit maso, sýry a plnotučné mléčné výrobky. Na druhou stranu je potřeba jíst více ovoce a zeleniny. Je to proto, že těžká masitá strava s vysokým obsahem živočišných tuků vytváří na stěnách tepen nánosy, které brzdí volný průtok krve, a tím brání i v kvalitní erekci.

TIP: Do tréninkového plánu nezapomeňte zařadit Kegelovy cviky. Díky nim se naučíte vědomě ovládat pánevní svaly, což vám pomůže i s delší výdrží.

K lepší erekci si můžete pomoci bylinkami, minerály a vitamíny. Hodně pomáhá kotvičník, maca, ženšen a guarana. Buďto pro ně vyrazte do bylinkářství, nebo si v sexshopu pořiďte některý z přípravků na podporu erekce. Existují nejrůznější krémy, gely a prášky, které kromě těchto bylin obsahují i další účinné látky, třeba zinek. Vyzkoušet můžete i vakuovou pumpu, pomocí které dostanete do penisu maximum krve. Abyste si nově nabytou erekci udrželi déle, zaškrťte penis erekčním kroužkem.

Když vám nic nezabere, je načase navštívit sexuologa. Ten spolu s vámi zjistí příčinu a doporučí vám správnou léčbu, třeba předepíše Viagru nebo jiné léky obsahující Sildenafil. Tyto prášky fungují i jako "psychologická opora". Víte totiž, že když se vám nepostaví, máte v záloze prášek, na který se můžete spolehnout.

Strašák jménem předčasná ejakulace

Čeští muži se nepotýkají jen s málo pevnou erekcí, ale také s krátkou výdrží. Příčinou opět může být spousta věcí, velký vliv má však psychika. Pokud se nedokážete zbavit stresu, tak se většinou nezbavíte ani předčasné ejakulace. Pomáhá frekventovanější masturbace nebo sex a zdravý životní styl.

POZOR: Na obřízku jako vyřešení problému příliš nespoléhejte. Není totiž zcela prokázané, že by skutečně snižovala citlivost žaludu. V diskuzích na internetu se sice dočtete, že některým mužům k oddálení ejakulace pomohla, jiní ale žádnou změnu po obřízce nepocítili.

„Anální sex nemusí být jen výsadou homosexuálních mužů,“ říká sexuolog Radim Uzel10. 3. 2020

Univerzální pomoc představuje nácvik technik oddalujících výron semene, například stiskací technika nebo technika start – stop. Kromě toho můžete zkusit lokální anestetika a přípravky na oddálení ejakulace. Ty mohou být ve formě sprejů, gelů nebo krémů, které se aplikují na penis. Existuje i několik léků na předpis, ale lékaři je moc nepředepisují, protože mívají spoustu vedlejších účinků.

Čím větší penis, tím lepší výkon?

S velikostí penisu si příliš mnoho starostí nedělejte, na výkon to vliv příliš nemá. Raději se naučte pracovat s tím, co vám bylo naděleno. Zaměřte se na to, aby vám pořádně stál a naučte se funkční techniky pro vykouzlení orgasmu. I ti, co mají skutečně malý penis, pak mají co nabídnout. Kdykoliv totiž můžete využít zvětšovací návlek na penis nebo připínák.

VĚDĚLI JSTE? Podle statistik si hodně mužů myslí, že mají malý penis, ale přitom spadají do českého průměru, tzn. kolem 4 cm průměru a cca 15 cm délky.

Hlavně nedejte na reklamy a nekupujte si prášky, u kterých vám slibují zvětšení penisu o několik centimetrů. Jedná se pouze o marketing. Penis vám polykáním prášků skutečně nevyroste. Všechny tyto přípravky dělají jediné – zlepšují erekci, takže dosáhnete maxima, které vám bylo dáno.

Na zvětšovací operace také nespoléhejte. Operativní prodloužení se doporučuje pouze u mikropenisů, u penisu normální velikosti se většinou nedělá. Jedná se totiž o velice invazivní zákrok s nejistým výsledkem a negativním dopadem na kvalitu erekce. Zvětšení do šířky vpravením vlastního tuku či syntetického materiálu do penisu má zase pouze estetický, nikoliv funkční efekt. Materiál se navíc často po čase vstřebá a šířka zmizí.

Odborníci se shodují – kdy se náš život vrátí k normálu, nikdo neví. Koronavirus tu však zůstane1. 4. 2020

Jednou z funkčních metod, jak penis trvale zvětšit, je natahování tkání. K tomu slouží speciální dlahy, kterým se říká natahovače penisu. Druhou možností je pravidelné používání vakuové pumpy pro muže. Stačí vám i klasika, ale jestli chcete lepší výsledky, sáhněte po hydropumpě. Ta má větší účinnost, neboť podtlak působí na topořivá tělíska lépe, pokud je penis obklopen vodou.

Hlavně klid a nohy v teple...

I muži mají své dny a občas prostě něco nefunguje tak, jak má. Když se problém objeví jednou za čas, nic moc se neděje a můžete se tomu zasmát. Hlavně se nelekněte a nenechte se tím rozhodit. Jestliže se však problém opakuje pravidelně, je potřeba jej řešit a vyřešit.

Pokud se nepřestanete stydět a nenaučíte se o svých intimních problémech mluvit, problému se nezbavíte. Většinou to vede k tomu, že se muži kvůli narůstajícímu stresu začnou vyhýbat sexu a následkem toho pak mohou přijít i o vztah.

RADA NA KONEC: Nestyďte se zajít za sexuologem, může vám hodně pomoct.

Zdroj: ADVERTORIAL