Odhalte tajemství věčného mládí v pražském atelieru značky La Prairie. Tu si zamilovala Madonna i Roger Federer

Švýcarsko je nejen domovem skvělé čokolády, ale chlubí se i špičkovou úrovní medicíny. I proto byly již v první polovině minulého století laboratoře LA PRAIRIE pod vedením dr. Paula Niehanse neoddělitelně spjaty se švýcarskou klinikou v Montreux. Právě tam se dr. Niehans věnoval výzkumu živých buněk a způsobů, jak mohou pozitivně ovlivnit proces stárnutí. A díky jeho práci vznikla široká řada kosmetických přípravků LA PRAIRIE, které si již zamilovaly takové hvězdy, jako je Madonna, Angelina Jolie či Roger Federer. Výrobky z tzv. „kaviárové řady“ užíval dokonce i Karl Lagerfeld. Pokud byste se po bok jmenovaných celebrit chtěli zařadit i vy a toužili jste účinky této unikátní omlazující kosmetiky vyzkoušet na vlastní kůži, nyní máte jedinečnou příležitost.

Jedinečný výzkum, unikátní kosmetika

Zatímco dr. Niehans je otcem myšlenky, že živé buňky mohou zpomalit proces stárnutí a také minimalizovat jeho vizuální projevy, dnešní výzkum a technologie samozřejmě jeho práci posunuly do nové roviny. Vznikl tak exkluzivní buněčný komplex, jež se zároveň stal základem prakticky všech produktů značky LA PRAIRIE. Aby ne – výčet pozitivních účinků je přímo omračující. Díky cílené stimulaci obnovy buněk a podpoře všech přirozených funkcí pleti je pokožka více hydratovaná, pružnější, rozjasněná. A člověk tak díky kosmetice LA PRAIRIE jednoduše vypadá, jako kdyby nalezl elixír mládí. 

Za 85 let, co firma na trhu působí, si její produkty samozřejmě oblíbila řada žen, ale i mužů. To, jak výrobky LA PRAIRIE fungují, je pak patrné i na tvářích mnoha celebrit, které se je rozhodly vyzkoušet a nemohou si jejich užití vynachválit. Zatímco však známé osobnosti rozhodně nenakupují kosmetické přípravky v prémiových parfumeriích, což byla doposud jediná možnost pro české zákazníky, kde na tuzemském trhu výrobky LA PRAIRIE sehnat, nyní se situace zcela změnila. Značka LA PRAIRIE ve spolupráci se svým exkluzivním distributorem Glamour Distribuce totiž otevřela unikátní LA PRAIRIE ATELIER přímo v srdci Prahy. Jedná se navíc o první butik této značky v rámci celé Evropy.

Spousta Čechů má tendenci přečíst si titulek v bulváru a podle toho si dělat názor na svět, říká módní návrhář a jeden z pořadatelů Prague Fetish Weekend Danny Worm22. 12. 2020

LA PRAIRIE ATELIER, místo věčného mládí

Značka LA PRAIRIE je díky unikátnímu konceptu právem označována za synonymum pro špičkové omlazení pleti. Konkrétně butikový koncept, s nímž firma zamířila do Prahy, je pak počinem skutečně ojedinělým, v Evropě jediným. Jak zaznělo na slavnostním gala koktejlu při příležitosti otevření LA PRAIRIE ATELIERU, kterým provedla česká topmodelka Pavlína Němcová, jedná se zároveň o „první vlaštovku“ z ranku dalších plánovaných aktivit LA PRAIRIE. V pražském atelieru LA PRAIRIE se tak všichni ti, co touží po mladistvém vzhledu, mohou těšit na unikátní rituály a anti-ageingové přípravky, to vše v luxusním prostředí, kde prim hraje minimalistický design. 

Čistý design ateliéru pochází z dílny prestižního francouzského studia 7 LIEUES, interiéru pak dominuje originální světelná dekorace, která svým zpracováním evokuje stékající ledovcovou vodu ve Švýcarských Alpách.  Díky tomu, že se ateliér LA PRAIRIE nachází nedaleko nákupní tepny Na Příkopě, samozřejmě se prostorem prolíná také monumentální duch historické Prahy.

Duha v polském parlamentu, fialová paruka v Senátu USA – kreativní způsoby, jak politici protestují proti homofobii svých vlád17. 12. 2020

Chcete-li se tedy na vlastní kůži přesvědčit o tom, že i vy můžete vypadat mladistvě jako světoznámé celebrity, které jako by svým vzhledem popíraly přirozený běh času, návštěvu atelieru LA PRAIRIE zařaďte do svého programu. Nejen díky skvělé dostupnosti, profesionálnímu přístupu personálu, oslňujícímu designu celého prostoru, ale především s ohledem na fantastické účinky, které omlazující kosmetika LA PRAIRIE má, první návštěva atelieru rozhodně nebudou tou poslední.

Zdroj: Glamour Distribuce Advertorial