Perfektní oholení: S Rowentou vždy na ostro!

Perfektní oholení: S Rowentou vždy na ostro!

Dokonalý vzhled pravého gentlemana, zádumčivého dobrodruha nebo romantického hrdiny: to vše s jediným a jedinečným hybridním zastřihovačem vousů Forever Sharp Black and White. Navíc – s touto žhavou novinkou značky Rowenta budete vždy na ostro! A to ať už si pod kalhoty vezmete cokoliv.
Petr Opršal Petr Opršal Autor
26. 6. 2019

Ať vás dnes čeká, co chce, se všestranným a voděodolným zastřihovačem vousů Rowenta Forever Sharp vytvoříte oholení přesně podle svých představ. Je to pomocník extrémně ostrý a nepostradatelný, se kterým můžete tvarovat, zastřihávat či holit vousy jakékoli délky bez podráždění pokožky.

<Path> 4 tipy, jak správně pečovat o svou pleť, aby rychle nestárlaZdroj:

Jeho mimořádně efektivní a přesné zastřihování jedním tahem zaručí, že budete každý den vypadat skvěle! Díky samoostřící oboustranné čepeli ze 100% nerezové oceli nebudete muset břity měnit, což uvítá hlavně vaše peněženka. Víte přece, kolik průměrný chlap zbytečně utratí za žiletky do holicího strojku, který kdysi koupil "tak levně". Lepší je poučit se a pořídit si takový, který opravdu vydrží.

Zastřihovač vydrží 90 až 120 minut bez dobíjení, což představuje asi dva měsíce běžného provozu a přibližně 26 kompletních zastřižení. Na jedno zastřižení jej díky funkci rychlonabíjení s použitím USB kabelu dobijete za neuvěřitelné 4 minuty!

Použití tohoto univerzálního strojku je snadné a velmi komfortní, neboť je lehký, přesně padne do ruky a samozřejmě je omyvatelný vodou. Součástí balení jsou 3 nástavce pro délku vousů 1, 3 a 5 mm. Bez nástavce je délka zastřižení 0,4 mm.

<Path> Chcete tvář hladkou jako Darth Vader? Pořiďte si sadu Gillette z kolekce Star Wars a pak rovnou vyrazte do kina na Rogue One!Zdroj:

Doporučená cena hybridního zastřihovače vousů Forever Sharp Black je 1 299 korun, doporučená cena jeho „bílého bratříčka“ Forever Sharp White je 999 korun.

www.rowenta.cz

Zdroj: EV PR Advertoriál

Populární
články

E-Shop