Probuďte svou mužnost! Stačí si jen vybrat tu správnou pánskou vůni

Toužíte po extra dávce mužného charismatu a neodolatelného šarmu? Řešení je jednodušší, než si myslíte! Pořiďte si do svého arzenálu tajných svůdných zbraní některou z těchto tří vůní, které mají jedinečnou schopnost proměnit každého muže ve středobod veškerého zájmu.

Divoká nespoutanost a tajemná aura

Když Christian Dior v roce 2015 skrze drsnou tvář Johnnyho Deppa představil toaletní vodu Sauvage, vyvolal malou senzaci. O tři roky později vznikla stejnojmenná parfémovaná voda a ta je podle mnohých mužů ještě povedenější.

Jestli jste si v toaletce zamilovali svěží tóny bergamotu, pikantního pepře, levandule a ambroxanu, parfémovaná voda vám je odhalí ve zcela nové dimenzi, obohacené o orientální vanilku, muškátový oříšek a badyán. Parfémovaná voda Sauvage ve vás najde nezkrotného muže a rozproudí vaši krev na plné obrátky.

Královna Vánoc Mariah Carey neměla jako dítě hezké svátky. Jak vznikl nesmrtelný hit „All I Want for Christmas Is You“?23. 12. 2021

Svoboda ve znamení svěžesti a mořské vody

Znáte ten pocit, když navštívíte místo, které se vám vepíše do paměti a inspiruje vás k úžasným věcem? Giorgio Armani našel svůj zdroj inspirace na krásném středomořském ostrově Pantelleria. Dovolená v tomto ráji ho uchvátila natolik, že dala vzniknout dnes již legendární vůni Acqua di Gio.

Toaletní voda symbolizuje svobodu, okouzluje tóny slané mořské vody a tamního vzduchu. Užijte si kontrast svěžesti a hřejivosti ve vůni, které vedle akvatických akordů dominují jiskřivé citrusy.

Luxusní svádění pod rouškou noci

Seznamte se s ideálním doplňkem pro každé noční dobrodružství. Zahalte se elegantní vůní gentlemanů a objevte ztracené sebevědomí s výjimečnou toaletní vodou Bleu de Chanel.

Osvěžující kontrast úvodních citrusových a pikantních tónů nakopne vaši večerní náladu, zatímco základní aromaticko-dřevité akordy zázvoru, vetiveru a cedru ve vás probudí neodolatelného muže.

Coober Pedy a ikonický The Ghan: poznejte drsnou australskou divočinu, život pod zemí a nejdelší dopravní vlak na světě14. 4. 2019
Tak na co ještě čekáte? Stačí si jen vybrat tu vůni, která vaši osobnost podtrhne nejlépe a vyrazit třeba do víru večerního velkoměsta. Užijte si ten pocit síly, svobody a jedinečnosti a nechte se nést na vlnách euforie. Někdy stačí jen málo. Třeba dobře padnoucí parfém…
Zdroj: El Nino Advertoriál