"Muž by měl mít svou tajnou zbraň", říká Roman. "Tou mojí je kolagen!“

Krása je jako dům, také musíte nejprve najít něco, na čem budete stavět. V případě péče o pleť, vlasy, nehty a klouby vsaďte na tuhle bílkovinu z našeho článku, která vás udrží ve formě. Buďte si jistí, že lepší základ pro vaši krásu i zdraví nenajdete.

Autor: Petr Opršal / Zdroj: Inca Collagen / Advertoriál / 14. 3. 2019

"Už jste určitě slyšeli tvrzení, že muži stárnou později. Tak to přímo není, stárnou ale pomaleji. Přesto jim kolagenu v těle s přibývajícím věkem ubývá. Ještě víc se může nedostatek projevit, pokud sportují a vedou aktivní život,“ rozpovídává se Roman.

7. 6. 2019Představujeme vám pejsky, kteří mají opravdová povolání

Nedostatek kolagenu je jednoduše důsledkem přirozeného procesu stárnutí. Týká se každého z nás, komu už dávno není pětadvacet. Stejně nepříjemné je, že nedostatek kolagenu může mít na svědomí i vznik prvních vrásek. Pokožka je bez zásoby této látky najednou nadměrně suchá, nehty se lámou, vlasy pomalu řídnou a ztrácejí lesk. Takže jestliže vás trápí první vrásky, strie, nehezké pigmentové skvrny, křehké nehty či lámavé, řídnoucí vlasy, je velmi pravděpodobné, že i vám v těle začíná docházet kolagen.

Kolagen vyživuje a regeneruje i všechny tkáně, vlasy a nehty. Jednoduše řečeno, právě kolagen je v našem těle tím hnacím motorem, který udržuje naši pokožku i vlasy dokonale mladé, přirozené a pružné. To však platí pouze tehdy, pokud ho máme v těle dostatek. Mnozí z vás už totiž vědí, že s přibývajícím věkem se obsah kolagenu v našem těle výrazně snižuje. No a po čtyřicítce se již „sám od sebe“ netvoří téměř vůbec. U někoho může stav „kolagenové nouze“ nastat dříve, u někoho později. Rozhodně je však dobré tuto látku doplňovat ještě před tím, než se dostanete do „červených čísel“.

Jak ho doplnit?

Kolagen si můžete pravidelným užíváním doplnit a výrazně tak zpomalit stárnutí pokožky, vyhladit drobné vrásky, či zlepšit kvalitu a růst vlasů i nehtů. A nejen to. Aby však kolagen fungoval tak, jak má, a také tam, kde ho je právě nejvíce třeba, je důležité, abyste ho vašemu tělu dodali v té správné, pro tělo přirozené bio-aktivní formě. Skvělou volbou je Inca Collagen, který je navíc bezlepkový a raw.

27. 5. 2019LUI Singles: Alexandre

„Inca Collagen je produkt nejen pro muže. Mám rád ty muže, kteří se starají jak o svůj byznys, tak i sami o sebe.Pro mne je to důkaz o jejich kvalitě života. Muž by měl být Jamesem Bondem i bez zbraně, když vystoupí z auta a odloží oblek. Zdravý, silný a v kondici. Užívání Inca Collagenu lze samozřejmě mužům doporučit, jen tak zůstanou bezpečným přístavem pro své partnery,“ prozrazuje svou tajnou zbraň Roman.

Seženete jej na www.incacollagen.cz.