TIP LUI: Pořiďte si právě teď adventní kalendáře plné kosmetických novinek!

Když jste byli malí, určitě jste se těšili na přicházející prosinec. Důvodem byl určitě čokoládový kalendář plný dobrot. Již několik let se kosmetické firmy…

Autor: Kamila Písaříková / Zdroj: Archiv značek / 12. 12. 2018

Kosmetické adventní kalendáře jsou hitem posledních let. Inspiraci si nejrůznější značky vzaly z kultovních čoko kalendářů, a tak si můžete vybrat opravdu z mnoha variant.

Úplně přesně nevíme, která značka přišla s tímto nápadem jako první, ale jedním z kultovních se stal kalendář francouzské firmy L`Occitane.

16. 6. 2019Pozor, pánové. I při masturbaci si můžete ošklivě poranit penis

L`Occitane vydává kalendář každý rok, letos existují dokonce dvě varianty plné mini produktů. Bonusem je pěkný design a malůvky od francouzské umělkyně.

Beauty kalendář od značky L`Occitane

Nejrůznější adventní kalendáře nabízí také parfumerie Sephora a její exkluzivní značky. Inspirovat se nechala také značka Clinique, která v krásném designu vybrala 24 svých bestsellerů v menších velikostech.

21. 6. 2019Koktejly pro letošní léto: Domácí suroviny, vinné "spritzy" i míchaná piva!

Svůj mega velký kalendář má také značka Clarins. Najdete v něm 24 produktů na pleť, tělo i make-up. Parfumerie Douglas navrhla letos velmi originální akventní kalendář s kosmetickými produkty do koupele, na tvář, ruce a tělo a zahanbit se nenechala ani značka The Body Shop se svými veganskými produkty i kultovní LUSH.

Značka Clarins už má také svůj luxusní adventní kalendář

Sice už nám prosinec začal, ale pokud si chcete udělat radost, určitě neváhejte a nějaký beauty kalendář si pořiďte. Velkou výhodou je, že vám jeho pořízením nehrozí žádný dietní prohřešek.