TIP LUI: Pořiďte si právě teď adventní kalendáře plné kosmetických novinek!

12. 12. 2018 09:05 Zdraví & Krása
TIP LUI: Pořiďte si právě teď adventní kalendáře plné kosmetických novinek!

Kosmetické adventní kalendáře jsou hitem posledních let. Inspiraci si nejrůznější značky vzaly z kultovních čoko kalendářů, a tak si můžete vybrat opravdu z mnoha variant.

Úplně přesně nevíme, která značka přišla s tímto nápadem jako první, ale jedním z kultovních se stal kalendář francouzské firmy L`Occitane.

12. 1. 2019Jaké budou trendy v jídle pro rok 2019? Na prvních místech je zdraví, udržitelnost, ale také bláznivé kombinace netradičních potravin

L`Occitane vydává kalendář každý rok, letos existují dokonce dvě varianty plné mini produktů. Bonusem je pěkný design a malůvky od francouzské umělkyně.

Beauty kalendář od značky L`Occitane

Nejrůznější adventní kalendáře nabízí také parfumerie Sephora a její exkluzivní značky. Inspirovat se nechala také značka Clinique, která v krásném designu vybrala 24 svých bestsellerů v menších velikostech.

9. 12. 2018Kdepak "láska a páska"! Poslechněte si ty nejlepší české texty písní z minulosti i ze současnosti

Svůj mega velký kalendář má také značka Clarins. Najdete v něm 24 produktů na pleť, tělo i make-up. Parfumerie Douglas navrhla letos velmi originální akventní kalendář s kosmetickými produkty do koupele, na tvář, ruce a tělo a zahanbit se nenechala ani značka The Body Shop se svými veganskými produkty i kultovní LUSH.

Značka Clarins už má také svůj luxusní adventní kalendář

Sice už nám prosinec začal, ale pokud si chcete udělat radost, určitě neváhejte a nějaký beauty kalendář si pořiďte. Velkou výhodou je, že vám jeho pořízením nehrozí žádný dietní prohřešek.

Zdroj: Archiv značek
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop