Jak dát sbohem unavené pleti? Dopřejte jí pořádnou dávku vitamínů

31. 10. 2018 14:35 Zdraví & Krása
Jak dát sbohem unavené pleti? Dopřejte jí pořádnou dávku vitamínů

Pravidelná péče o pleť by měla být vaše každodenní rutina, ať je léto, nebo zima. Získejte před mrazivou zimou náskok a svoji pleť zahrňte vitamíny.

Nemáme přitom na mysli jen vitamíny v podobě ovoce a zeleniny, ale myslíme přímo na přípravky, které obsahují zvýšený obsah vitamínů koncentrovaných, právě ty bude vaše pleť milovat.

4. 12. 2018Prahu před Vánoci čeká rekordní nápor turistů. Odkud nejčastěji přijíždějí a čím je Praha láká?

Vitamín C, kaviár, kofein, zelený čaj, rybí olej - to jsou namátkou varianty složek, které udělají vaší pleti dobře. Prospějí jí samozřejmě i zevnitř, například OmegaPro od Nordic Health obsahuje dlouhé Omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které jsou získávány z kalamár. 

Čištění pleti je základním každodenním rituálem

Samostatnou kapitolou zůstává čištění pleti, které by mělo být důkladné a pravidelné. Začínající změny počasí, přechody z chladu do tepla, to vše se na pleti podepisuje. Na oblibě tak získávají čisticí oleje, které pleť nevysuší a jemně ji vyčistí.

28. 11. 2018Tři tipy pro lenochy, jak mít plošší břicho s minimem námahy ještě do svátků

Zkrátka, nečekejte na zázraky a jděte jim trochu naproti. Vaše pleť se vám odvděčí svojí pružností, bude zářit a déle vydrží mladistvá.

Na trhu najdete již mnoho přípravků s vitamínem C

Podívejte se na náš výběr produktů i vitamínů, které máme vyzkoušené a můžeme je doporučit.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop