Jak dát sbohem unavené pleti? Dopřejte jí pořádnou dávku vitamínů

Podzim vaší pleti moc neprospívá. Zkuste to s vitamíny a intenzivní péčí a výsledky na sebe nedají dlouho čekat.

Pravidelná péče o pleť by měla být vaše každodenní rutina, ať je léto, nebo zima. Získejte před mrazivou zimou náskok a svoji pleť zahrňte vitamíny.

Nemáme přitom na mysli jen vitamíny v podobě ovoce a zeleniny, ale myslíme přímo na přípravky, které obsahují zvýšený obsah vitamínů koncentrovaných, právě ty bude vaše pleť milovat.

Italské ostrovy se staly cílem sexuálních poutníků. Zdejší klima je prý afrodiziakální a působí na sexuální výkonnost i plodnost21. 7. 2021

Vitamín C, kaviár, kofein, zelený čaj, rybí olej - to jsou namátkou varianty složek, které udělají vaší pleti dobře. Prospějí jí samozřejmě i zevnitř, například OmegaPro od Nordic Health obsahuje dlouhé Omega 3 nenasycené mastné kyseliny EPA a DHA, které jsou získávány z kalamár. 

Čištění pleti je základním každodenním rituálem

Samostatnou kapitolou zůstává čištění pleti, které by mělo být důkladné a pravidelné. Začínající změny počasí, přechody z chladu do tepla, to vše se na pleti podepisuje. Na oblibě tak získávají čisticí oleje, které pleť nevysuší a jemně ji vyčistí.

Freddie Mercury zavítal do Prahy a pořádně ji rozparádil aneb Koncert hudební skupiny Queenie na Křižíkově fontáně5. 8. 2021

Zkrátka, nečekejte na zázraky a jděte jim trochu naproti. Vaše pleť se vám odvděčí svojí pružností, bude zářit a déle vydrží mladistvá.

Na trhu najdete již mnoho přípravků s vitamínem C

Podívejte se na náš výběr produktů i vitamínů, které máme vyzkoušené a můžeme je doporučit.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com