Podzim je čas na kosmetickou očistu! Jaké produkty by vám právě teď neměly v koupelně chybět?

7. 10. 2018 10:05 Zdraví & Krása
Podzim je čas na kosmetickou očistu! Jaké produkty by vám právě teď neměly v koupelně chybět?

Pravidelná péče o pleť. To je věta, kterou uslyšíte vždy, kdy se zeptáte odborníka, jak docílit bezchybné pleti. Jenže ona věta je rozhodně namístě. Každý dermatolog i kosmetický odborník ze svých zkušeností ví, že aby pleť byla co nejvíce svěží a zdravá, je opravdu potřeba o ni pravidelně a kvalitně pečovat.

10. 12. 2018Víte, o čem sníte? Největší mýty o tom, co říkají sny o našich přáních a osudu

Díky stále novým pokrokům v oblasti kosmetiky se na trhu objevují produkty, které pomohou řešit i pleťové problémy.

Tak například oleje. Většina kosmetických olejů je zcela přírodní a když si zvolíte kvalitní značku a správný typ pleťového oleje, určitě nebudete litovat. Oleje obsahují velmi silné antioxidační látky, které vám pomohou odstranit z pleti i organismu volné radikály a jiné nežádoucí látky. 

Například česká značka Renovality je opravdu zárukou kvality. Své produkty balí do Miron fialového skla, které funguje jako přirozený filtr, propouští jen UVA, které chrání a zlepšuje kvalitu prospěšných a citlivých látek.

V oleji na vousy Angry Beards se mísí kombinace těch nejlepších olejů a vitamínu E

Na vousy si můžete pořídit také skvělý olej u Angry Beards. Kombinace mandlového, arganového a avokádového oleje má velmi příznivý vliv na kvalitu vousů. 

Další skvělou českou volbou je tělový olej s heřmánkem na citlivou pleť od Mcely Bouquet. Vzácný esenciální olej z pravého heřmánku napomáhá zklidnit nervový systém.

14. 11. 2018Sněmovna jednala o novele zákona, která by stejnopohlavním párům umožnila manželství. K hlasování však nedošlo

Důkladné čištění pleti je také kapitola sama o sobě. Teď na podzim je perfektní čas dopřát pleti očistu s přípravou výživy na zimní období. Po horkém létě a opálení může být pleť jemně vysušená. Pravidelným používáním termální vody například od Avéne ji hydratujete a navíc i osvěžíte.

Termální voda Avéne vám pomůže pleť zhydratovat

Na podzim je také dobré poskytovat tělu výživu zevnitř. Například přípravek VitaePro je určen pro komplexní podporu pohybového aparátu. Obsahuje Omega 3 z kalamárů s vysokým podílem DHA a vitamíny E, D, K a je ideálním společníkem pro podzimní dny.

V galerii jsme vybrali funkční kosmetické novinky i pomocníky, kteří opravdu fungují nebo jsou novinkou na trhu a stojí za to je vyzkoušet.

Zdroj: Archiv značek, Pinterest.com
Kamila Písaříková

Autor

Kamila Písaříková

Odjakživa miluje všechno, co se třpytí, papírnictví a vůni vzduchu po bouřce. Styl preferuje minimalistický, šperky a doplňky maximalistické a v módě obdivuje české návrháře. Vášnivě ráda fotí, což je kromě značky Deers také její další profese. Víno moravské, kuchyně asijská, voda kohoutková, večery letní a rána brzká.

E-shop