Znáte původce mužské a ženské krásy? Jmenuje se kolagen!

Hladká pleť, zdravé a lesklé vlasy nebo pevné nehty jsou devízou každého moderního muže, který o sebe dbá a chce vypadat dobře. Jak na tom jste, ovlivňuje…

Hladká pleť, zdravé a lesklé vlasy nebo pevné nehty jsou devízou každého moderního muže, který o sebe dbá a chce vypadat dobře. Jak na tom jste, ovlivňuje kolagen, který se po pětadvacátém roce života začne ztrácet a po čtyřicítce už se netvoří vůbec, proto je nutné jeho hladinu v těle cíleně zvyšovat.

[related-article] 

Samozřejmě se můžete zkusit spolehnout pouze na kvalitní kosmetiku a krémy, ale sami uvidíte, že to prostě nestačí. Vyzkoušejte proto jedinečnou bílkovinu Inca Collagen podporující práci všech buněk tvořících lidskou tkáň. Na vlastní kůži pocítíte, že kolagen je doslova elixírem krásy a mládí.

HL foto

Inca Collagen

Komplexní revitalizaci nejen pleti, ale celého těla nabízí výživové doplňky s kolagenem. Inca Collagen obsahuje mořský bio-aktivní kolagen, který je nejpodobnější tomu lidskému. Tělo s ním tedy umí pracovat stejně jako s vlastním a vstřebává ho tak nejefektivněji.

Pokud se chcete zbavit vrásek a zpevnit pokožku, Inca Collagen je to pravé. Vyrábí se z mořských řas zastudena jedinečnou metodou - hydrolýzou - a stimuluje produkci vlastního kolagenu až po dobu dvanácti týdnů po přerušení kúry. 

[related-article] 

Další výhodou je to, že ho můžete užívat v kombinaci s jakýmikoliv dalšími léky a nehrozí žádné riziko nežádoucích účinků. 

Je to prostě takový malý zázrak, který by se měli kromě žen naučit používat všichni muži, kterým na sobě záleží.

Zdroj: Inca Collagen

Advertorial