I muži se chtějí líbit. A nejen tam, kde je to na první pohled vidět!

V metropoli krásy, jíž je Rio de Janeiro zjistili, že látku, kterou dosud používali plastičtí chirurgové ke zkrášlování obličeje, mohou použít i k vyplnění…

V metropoli krásy, jíž je Rio de Janeiro zjistili, že látku, kterou dosud používali plastičtí chirurgové ke zkrášlování obličeje, mohou použít i k vyplnění jiných částí těla, a to například rovnou penisů.
Zdejší muži si tak díky malému zásahu zvyšují sebevědomí.

I muži se chtějí líbit, proto sportují, hlídají svojí životosprávu a také si všímají a využívají  výhod  estetické medicíny. Nejvíce choulostivým místem, na které pánové nedají dopustit, jsou právě intimní partie. Představují chloubu, která na první pohled logicky není vidět, když ji však ukáží, mělo by to být úplně to nejlepší. Proto už přemýšlí i o estetické úpravě svých penisů za pomoci estetické medicíny.

Mezi trendy v této oblasti, o které se muži v poslední době zvláště zajímají, patří především implantát METACRILL®, jehož aplikací se docílí trvalého zvětšení objemu penisu!

Ten v Čechách můžete vyzkoušet v Aurum Clinic doktorky Ivany Němečkové, hlavní školitelky této kliniky a hlavní lékařky pro komplexní estetickou péči. Kontakt na MUDr. Ivanu Němečkovou naleznete zde.

Co je to vlastně METACRILL®?

Jedná se o bezpečný injekční biokompatibilní materiál, používaný k výplním, k odstranění vrásek a estetických vad za účelem dosažení mladšího a krásnějšího vzhledu.

Myslí na peněženku i vkus: Nadčasová stavba na Vinohradech láká lokalitou, stylem i důrazem na ekonomické nakládání s energiemi17. 10. 2022

Obsahuje mikrosféry polymetylmetakrylátu (PMMA) v suspenzi koloidu chemicky a biologicky inertní karboxymetylcelulózy, které způsobí tvorbu vlastního kolagenu pacienta v místě aplikace.

Nevyvolává absolutně žádné alergické reakce. Nijak nemigruje, neobsahuje toxické látky, ani látky pocházející z živočišných tkání. Nehrozí vám ani žádné vedlejší účinky spojené s tímto zákrokem. Je naprosto bezpečný, a ačkoliv jde o zásah do nejchoulostivějších partií, jde pouze o příjemnou záležitost, a hlavně se nemusíte bát žádných hrozeb!

Aplikace METACRILLu jsou rozšířené jak u mužů, tak i u žen:

•    U mladších klientů se METACRILLem docílí zkrášlení a zdůraznění v oblasti lícních kostí, čelisti, rtů, hýždí, zpevnění prsou a tak dále.

•    U starších klientů lze METACRILLem docílit omlazení a odstranění vrásek a příznaků stárnutí dodáním ztraceného objemu ve tváři, zvýrazněním čelisti a líček, omlazením rukou, ale i například zvětšením objemu genitálií.

Inspirace Prahou, Oslem, nebo Berlínem? Jediná budova v Praze nabídne tři možnosti stylového bydlení. Jaké jsou mezi nimi rozdíly?10. 10. 2022

METACRILL® je ideální na opravu estetických vad, které má člověk vrozené, získané, nebo například vzniklé nešťastnou náhodou, úrazem… Používá se na úpravy nosu - například na hřbetu, špičce a hraně, zkrácení brady, odstranění jizev, nebo např. na ošetření sekundární lipodystrofie při antiretroviální terapii u HIV-pozitivních pacientů, a podobně.

Co bude muže hlavně zajímat, je postup, jakým se provádí zvětšení objemu penisu. Důležité především je, aby aplikaci prováděl zkušený lékař. Aplikace METACRILLu®  na  zvětšení objemu penisu je prováděna  do podkoží v lokální anestezii.

Množství implantátu záleží na požadované velikosti. Postup samotného zákroku vypadá takto: Tenkou kanylou je postupně Meta-crill aplikován do celé oblasti penisu. Kanyla, která se k aplikaci používá, je atraumatická, proto při zákrocích nedochází k porušení cév a tkáně v podkoží. Metacrill je rovnoměrně rozmístěn tak, aby měl penis přirozený tvar.

Psycholožka Lucie Thomas: je naprosto normální být jiné orientace! Nikdy nikomu nedlužíte vysvětlení za to, jaký jste6. 10. 2022

Ke zvětšení objemu penisu o 1cm jsou potřebné 3 aplikace po 10 -15ml METACRILLu®  v dvouměsíčních intervalech.

Po zákroku: Okamžitě po dokončení může pacient odejít a věnovat se své práci. Doporučuje se zvýšená hygiena, lehká masáž penisu, používání fixního extenzoru po dobu jednoho týdne a sexuální abstinence po dobu 14 dní.

Více informací na www.aurumclinic.net.

Zdroj: Aurum Clinic – 1. Evropské školící a aplikační centrum Metacrillu

Advertorial