Oblek jako Bond. James Bond. Na letošní premiéře No Time to Die zazářil Daniel Craig v originálním saku. Nyní ho můžete mít i vy!
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: GALARD/se svolením

Oblek jako Bond. James Bond. Na letošní premiéře No Time to Die zazářil Daniel Craig v originálním saku. Nyní ho můžete mít i vy!

James Bond ve snímku No Time to Die (Není čas zemřít) byl letos jednou z nejočekávanějších filmových novinek. Daniel Craig se na premiéře v Londýně objevil ve výrazném elegantním outfitu, ve kterém ho nebylo možno na červeném koberci přehlédnout. Krejčovství GALARD má jako jediné v České republice k dispozici tutéž látku, ze které bylo sako tohoto skvělého herce ušito.
Redakce Redakce Autor
18. 12. 2021

Daniel Craig je jedním z nejcharismatičtějších herců světa. Poslední film o Jamesovi Bondovi se pojil s velkým napětím kolem uvedení, ovšem čekání se vyplatilo a diváci si odnesli nejen skvělý zážitek z příběhu: Ocenili také oblek, který si představitel hlavního hrdiny vybral pro nejdůležitější událost spojenou s filmem, totiž na premiéru v Londýně, která se konala v září letošního roku.

<Path> Módní legenda Yves Saint Laurent jako ústřední téma nového dramatu. Co stojí za úspěchem slavného návrháře a proč trpěl depresemi? Už zítra v kině Lucerna!Zdroj:

Daniel oslnil ozvláštněnou klasikou – padnoucím oblekem, kterému dominovalo růžové sako ušité z látky belgické značky Scabal. Ta je ze 70 % bavlněná a 30 % tvoří modal. Přesně tuto látku i ve shodném odstínu má nyní k dispozici krejčovství GALARD, které můžete najít jak v hlavním městě, tak v Brně. Šijí pouze z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou látky značek Scabal, Ermenegildo Zegna nebo Loro Piana. Základem je poctivé krejčovské řemeslo – vždycky se ví, kdo který kus ušil a odkud materiály pocházejí.

Idea pánského zakázkového krejčovství vznikla před deseti lety, poté, co jeho majitel nemohl na trhu najít takovou košili, která by mu opravdu seděla. Jeho prvotní nápad – nabídnout zákazníkům konfekce košile na míru – se velice rychle rozšířil na obleky, později i boty a další gentlemanské doplňky, díky čemuž lze sladit celý outfit. Šaty prostě dělají člověka. A každý muž by se chtěl cítit jako James Bond. Teď je to v saku od GALARD konečně možné. Stačí si na webových stránkách rezervovat termín schůzky a nezapomenutelný zážitek spojený s na míru tvořeným sakem nejen ve stylu Jamese Bonda, ale i v pravém materiálu, který si herec zvolil, může začít. Vhodným doplňkem jsou černé kalhoty a lakovky (lakované polobotky). Tedy taková kombinace, kterou oblékl i filmový Bond.

Jelikož žijeme ve složité době, která opravdu není růžová, krejčovství GALARD se rozhodlo, že z prodeje těchto ikonických růžových sak věnuje část výtěžku nadaci Pink Bubble, což je nadační fond pro děti, které se musejí potýkat s rakovinou. James Bond je totiž – jak známo – kladný hrdina, správňák, a tak se krejčovství GALARD rozhodlo následovat jeho příkladu nejen v otázkách vkusu a chce tedy pomoci tam, kde je to opravdu potřeba.

<Path> Kulturní tipy 30. 9. - 6. 10. 2013Zdroj:

Krejčovství GALARD obléklo už řadu známých osobností. Mezi nimi například klavíristu Patrika Červáka nebo herce Petra Vančuru, kterému tamní krejčí ušili skvostný smoking. V rámci kampaně nacházející se na hranici dvou světů – prvorepublikové tradice a nespoutaného rocku – si řekli své ano modelka Michaela Džurná a herec Vladimír Polívka. Prim na svatbě pro ženicha totiž vždycky hraje vysněný outfit, a tak je rozhodně namístě jeho tvorbu svěřit do rukou profesionálů, kteří dopomohou jak zážitku, tak fotografiím z události k dokonalému výstupu.

Zdroj: GALARD, Instagramové účty galardtailors a daniel_craig_007__

Populární
články

Koláč jako od babičky? Žádný problém
CESTOVÁNÍ

Jak přijmout stárnutí, ukazuje vídeňská kavárna. Pracují v ní jen seniorky, které pečou koláče „jako od babičky“. A z podniku je hit

Autor: Mirka Dobešová
V minulosti jednu postel sdílelo více lidí - i těch, co si byli cizí
LIDÉ

Postele plné cizích lidí byly dřív běžné a měly řadu výhod. Richard Lví srdce spával s Filipem II., královna Alžběta I. se služebnými

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Nemusíte mít bujnou kštici, abyte vypadali stylově
STYL

Jak vypadat dobře bez vlasů? Sexy look vám dodají nejen vousy, radí stylista. Důraz klade na siluetu a doplňky

Autor: Martin Lyko
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Také jste někdy snili o tom, že se tu na všechno vykašlete a zmizíte v zahraničí? V čem vám může taková změna pomoci?
CESTOVÁNÍ

Také jste někdy snili o tom, že se tu na všechno vykašlete a zmizíte v zahraničí? V čem vám může taková změna pomoci?

Autor: Irena Piloušková
Misionářská poloha není jen pro heteráky
HOT!

Jak mají gayové sex? Povědomí, které mají heteráci, je přinejlepším zkreslené. Kdo si dovádění mezi muži vyzkoušel, zná rozdíl

Autor: Martin Lyko
LIDÉ

Pět nejúspěšnějších modelů dnešního Česka a Slovenska: Filipa Hrivňáka určitě znáte, Oliver Průcha může být novinkou

Autor: Rozálie Růžičková
Oko je okno nejen do duše, ale také do neřestných myšlenek
TĚLO & MYSL

Je možné poznat sexuální orientaci z očí? Vědce to napadlo před půl stoletím, teorii potvrdili ale až nedávno

Autor: Martin Lyko

E-Shop