Oblek jako Bond. James Bond. Na letošní premiéře No Time to Die zazářil Daniel Craig v originálním saku. Nyní ho můžete mít i vy!

James Bond ve snímku No Time to Die (Není čas zemřít) byl letos jednou z nejočekávanějších filmových novinek. Daniel Craig se na premiéře v Londýně objevil ve výrazném elegantním outfitu, ve kterém ho nebylo možno na červeném koberci přehlédnout. Krejčovství GALARD má jako jediné v České republice k dispozici tutéž látku, ze které bylo sako tohoto skvělého herce ušito.

Daniel Craig je jedním z nejcharismatičtějších herců světa. Poslední film o Jamesovi Bondovi se pojil s velkým napětím kolem uvedení, ovšem čekání se vyplatilo a diváci si odnesli nejen skvělý zážitek z příběhu: Ocenili také oblek, který si představitel hlavního hrdiny vybral pro nejdůležitější událost spojenou s filmem, totiž na premiéru v Londýně, která se konala v září letošního roku.

„Investují jenom milionáři, a to já nejsem!“ Odrazuje vás od zhodnocování úspor podobné smýšlení? Třeba jen neznáte své možnosti5. 4. 2022

Daniel oslnil ozvláštněnou klasikou – padnoucím oblekem, kterému dominovalo růžové sako ušité z látky belgické značky Scabal. Ta je ze 70 % bavlněná a 30 % tvoří modal. Přesně tuto látku i ve shodném odstínu má nyní k dispozici krejčovství GALARD, které můžete najít jak v hlavním městě, tak v Brně. Šijí pouze z nejkvalitnějších materiálů, jako jsou látky značek Scabal, Ermenegildo Zegna nebo Loro Piana. Základem je poctivé krejčovské řemeslo – vždycky se ví, kdo který kus ušil a odkud materiály pocházejí.

Idea pánského zakázkového krejčovství vznikla před deseti lety, poté, co jeho majitel nemohl na trhu najít takovou košili, která by mu opravdu seděla. Jeho prvotní nápad – nabídnout zákazníkům konfekce košile na míru – se velice rychle rozšířil na obleky, později i boty a další gentlemanské doplňky, díky čemuž lze sladit celý outfit. Šaty prostě dělají člověka. A každý muž by se chtěl cítit jako James Bond. Teď je to v saku od GALARD konečně možné. Stačí si na webových stránkách rezervovat termín schůzky a nezapomenutelný zážitek spojený s na míru tvořeným sakem nejen ve stylu Jamese Bonda, ale i v pravém materiálu, který si herec zvolil, může začít. Vhodným doplňkem jsou černé kalhoty a lakovky (lakované polobotky). Tedy taková kombinace, kterou oblékl i filmový Bond.

Jelikož žijeme ve složité době, která opravdu není růžová, krejčovství GALARD se rozhodlo, že z prodeje těchto ikonických růžových sak věnuje část výtěžku nadaci Pink Bubble, což je nadační fond pro děti, které se musejí potýkat s rakovinou. James Bond je totiž – jak známo – kladný hrdina, správňák, a tak se krejčovství GALARD rozhodlo následovat jeho příkladu nejen v otázkách vkusu a chce tedy pomoci tam, kde je to opravdu potřeba.

Neurotrenér poodhaluje tajemství věčné štíhlosti. Roli nehraje jen genetika, ale těchto 9 návyků, díky kterým se můžete udržet v kondici14. 3. 2022

Krejčovství GALARD obléklo už řadu známých osobností. Mezi nimi například klavíristu Patrika Červáka nebo herce Petra Vančuru, kterému tamní krejčí ušili skvostný smoking. V rámci kampaně nacházející se na hranici dvou světů – prvorepublikové tradice a nespoutaného rocku – si řekli své ano modelka Michaela Džurná a herec Vladimír Polívka. Prim na svatbě pro ženicha totiž vždycky hraje vysněný outfit, a tak je rozhodně namístě jeho tvorbu svěřit do rukou profesionálů, kteří dopomohou jak zážitku, tak fotografiím z události k dokonalému výstupu.

Zdroj: GALARD, Instagramové účty galardtailors a daniel_craig_007__