Tápete, co k Vánocům pořídit někomu náročnějšímu? Vsaďte na hodinky, které snoubí rafinovaný luxus s osobitostí!

Svým nejbližším chceme o Vánocích udělat radost nejen svojí přítomností, ale samozřejmě také nějakým hezkým dárkem. Pokud ale i vy máte v rodině nebo mezi přáteli někoho náročnějšího, kdo vyhledává luxus a eleganci, může to být pořádný oříšek. Řešení tu ale přece jenom je. Co takhle pod stromeček nadělit slušivé hodinky, které budou odrážet jak vytříbený vkus obdarovaného, tak i ten váš?

Vymyslet ten pravý vánoční dárek každému na míru je někdy vážně fuška. Obzvlášť, když nadílku sháníte pro někoho, kdo má vybraný vkus a potrpí si na kvalitu a přepych. I když se to tak ale možná nezdá, ani tahle mise není nemožná. Když totiž vsadíte třeba na náramkové hodinky, které v sobě odráží kvalitu, tradici i symboliku, určitě nešlápnete vedle. 

Náramkové hodinky mají dlouhou a bohatou historii. Zatímco dřív šlo hlavně o jejich praktickou stránku, dnes už představují mnohem víc. Dávno neslouží jen jako časoměřič, ale svoje uplatnění nachází i jako módní doplňky, šperky a jsou také dobrou investicí. 

Řada lidí dýchá nesprávně, ani o tom neví, a následky mohou být opravdu ošklivé. Pomáhat vlastnímu tělu je přitom tak snadné8. 3. 2022

Důkazem jsou i české hodinky PRIM od výrobce ELTON hodinářská. Ty se v Novém Městě nad Metují vyrábějí už 70 let a dodnes zrcadlí kvalitu a tradici umění mistrů svého řemesla. Jsou sice klasikou, ale v každém případě nestárnoucí. 

To potvrzují i úplně první hodinky PRIM, které se jmenovaly SPARTAK. Protože jejich nadčasový minimalistický design je aktuální i dnes, staly se inspirací pro tradici stále respektující, ale přitom úplně nový, stejnojmenný model. Pouzdro odkazuje na původní elegantní tvary, ovšem velikostně se přizpůsobuje soudobým trendům. Hodinky pohání mechanický strojek PRIM s ručním nátahem, který se vyrábí přímo v novoměstské manufaktuře. Vzhledem k tomu, že je model SPARTAK unisexový, tak potěší muže i ženy. Hodí se pro každou příležitost a na výběr je ve čtyřech barevných variantách.

Pokud hledáte dárek speciálně pro muže, dobrou volbou budou hodinky z exkluzivní limitované edice PRIM TRAKTOR. Svůj název získaly podle nápaditého číselníku, který připomíná kolo traktoru. Máte-li v plánu obdarovat ženu, pak svou pozornost zaměřte na noblesní hodinky PRIM ICONIC. Ty zaujmou především svou křehkostí, ladnými tvary pouzdra i neotřelým číselníkem. Designéři společnosti ELTON hodinářská tento zajímavý model vytvořili ve spolupráci s Taťánou Gregor Brzobohatou. Hodinky připomínají významný milník jejího života, tedy získání titulu Miss World. Ručně zdobený keramický číselník v dekoru perleti využívá lomu světla a obrysy korunky i další detaily decentně odkazují na tvar koruny Miss World. Díky těmto hodinkám se tak každá žena bude cítit jako opravdová královna. 

Jestliže si ani tak ve výběru nejste úplně jistí, rozhodně nic nezkazíte pořízením dárkového certifikátu. Seženete ho ve všech značkových prodejnách PRIM Manufacture 1949, ale je možné ho objednat také elektronicky, a to prostřednictvím emailu na info@prim.cz. Společnost ELTON hodinářská rovněž nabízí možnost výroby, případně úpravy hodinek na zakázku – i za tímto účelem lze ale věnovat dárkový certifikát.  

Nahlédněte do netradičního mezonetového bydlení vítěze českého MasterChefa Romana Staši!22. 4. 2022

Hodinky jsou dárkem, který splňuje hned několik důležitých kritérií. Modely PRIM od výrobce ELTON hodinářská jsou praktické, užitečné a dobře poslouží každý den. Zároveň jsou ale i stylovým módním doplňkem, se kterým jeho majitel/ka zaručeně udělá parádu. Díky elegantním hodinkám bude organizace programu hračkou a každý outfit získá ten správný punc elegance. A v neposlední řadě jsou hodinky skutečným dárkem od srdce. Pokaždé, když nositel/ka bude kontrolovat čas, vzpomene si na vás. A to za to stojí, nemyslíte?

Zdroj: ELTON hodinářská/Spolupráce