Peptidy, kolagen či glukomannan – přírodní látky, které zajistí mladistvý vzhled vaší pleti i štíhlou linii. Jak je vhodně doplnit?
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: AdobeStock

Peptidy, kolagen či glukomannan – přírodní látky, které zajistí mladistvý vzhled vaší pleti i štíhlou linii. Jak je vhodně doplnit?

Že i v přírodě je možné naleznout celou řadu prvků, které na lidské tělo působí příznivě, asi nikoho nepřekvapí. Jen málokdo sice věnuje čas tomu, aby se v pomyslné „džungli“ tělu prospěšných látek zorientoval, ovšem tuto práci si lze poměrně efektivně usnadnit výběrem z široké nabídky kosmetických produktů a doplňků stravy. Ty, které jsou na trhu dostupné pod značkou ANNA BRANDEJS, jsou pak zárukou kvality, stačí si tak jen zvolit přípravek dle vlastních potřeb.
Redakce Redakce Autor
13. 5. 2024

Za krásnou a mladistvou pleť

Pokožka je považována za „hlavní ochranný štít“, který máme. Zajišťuje celou řadu důležitých funkcí, a tak je namístě věnovat jí důkladnou pozornost a péči. A jelikož dnes je již známo, že pokožka od 25. roku věku začíná v důsledku postupného úbytku kolagenu ztrácet na své pružnosti a pevnosti, je nejlepším způsobem, jak její odolnost a elasticitu zvýšit, užívání přípravků, které kolagen doplní. Jedním z nich je např. doplněk stravy Collagen+11 ANNA BRANDEJS, který obsahuje nejčistší rybí kolagen Naticol ® získávaný z vysoce kvalitních syrových rybích kůži. Právě 100% čistota kolagenu, jíž je dosaženo díky speciálním procesům zpracování, je pak na trhu s doplňky stravy unikem. V doplňku stravy Collagen+11 ANNA Brandejs je navíc kromě kolagenu obsaženo dalších jedenáct aktivních látek, které společně nejenže pozitivně působí na vzhled pleti, ale zároveň i přispívají ke správnému fungování imunitního systému.

Mladistvý vzhled pleti je ale samozřejmě možné podpořit i zvnějšku díky výběru vhodných kosmetických přípravků. Viditelné zpevnění a obnovu povadlých kontur zajistí peptidové sérum Peptides + Prebiotics ANNA BRANDEJS, jelikož díky peptidovému mixu maximalizuje produkci kolagenu a elastinu v pleti. Směs peptidů navíc podporuje ochranu pleti před poškozením UV paprsky a modrým světlem. Kromě toho sérum díky obnově kožního mikrobiomu zbavuje pokožku začervenání a podráždění.

Zklidňující a omlazující efekt má také noční nesmývací maska Prebiotic Mask ANNA BRANDEJS. I ta obsahuje peptidy, navíc v kombinaci s prebiotiky a řadou dalších pro pleť prospěšných látek. Konkrétně nejmenší molekula kyseliny hyaluronové zajišťuje hydrataci a extrakt z růže damascénské chrání pleť před okolními negativními vlivy. Ceramidy, skvalan, makadamiový olej a bambucké máslo jsou pak aktivními látkami, které minimalizují vrásky a dodávají pleti pružnost.

Tipy redakce

Péče pro celé tělo

S nástupem jara se mnozí vrhají také do rozličných očistných a detoxikačních kúr. Různá režimová stravovací opatření mohou být nepochybně ku prospěchu, ovšem skvělou variantou, jak trávicí systém ještě podpořit, je doplněk stravy Detox ANNA BRANDEJS. Faktem totiž je, že právě trávicí systém je základem pro správné vstřebávání všech živin do organismu. Zmíněný doplněk stravy pak přispívá k obnově střevní mikroflóry, podporuje trávení a vylučování a v konečném důsledku tak přispívá k obnově vitality a energie. Zatímco konkrétně podporu trávení (mimo jiné) zajistí obsažený extrakt z kořene lopuchu většího a pampelišky lékařské a také prášek z kořene lékořice lysé, celkovou kondici organismu podpoří zázvor lékařský, jenž také snižuje únavu. Nedílnou součástí složení je pak i jetel červený standardizovaný na 8% isoflavonů, který přispívá k normálnímu stavu kostí a také fungování celého kardiovaskulárního systému.

<Path> Chcete se zbavit tělesného tuku? Možná stačí jen posunout snídani a večeři!Zdroj: Men's Health, International Journal of Nutrition

A jelikož detox může jít ruku v ruce s různými změnami ve stravování, vhodným pomocníkem by mohl být také doplněk stravy Be Slim ANNA BRANDEJS. Tento malinový nápoj v prášku obsahuje konjakový glukomannan, tedy přírodní vlákninu z hlízy zmijovce indického, který se vyznačuje schopností absorbovat padesáti- až stonásobek vlastní hmotnosti. Po smíchání s vodou tedy utvoří gel prakticky s nulovou kalorickou hodnotou, ale schopností částečně zaplnit žaludek. Pozitivně ale působí také na střevní mikrobiom, nakonec lze tedy říci, že právě užití glukomannanu je jedním ze způsobů, jak adekvátně regulovat chuť k jídlu a podpořit proces hubnutí. Tělu, resp. zažívacímu systému, však prospějí i další v nápoji obsažené látky – od extraktu z ostropestřce mariánského či pampelišky mj. podporujících funkce jater přes extrakt z ibišku súdánského či kopřivy dvoudomé přispívajících k vylučování vody z těla až po psyllium, které zajistí normální funkci střev, či vitamíny C a B5 na podporu celkové energie.

Pod značkou ANNA BRANDEJS pak samozřejmě naleznete vedle zmíněných produktů i celou řadu dalších skvělých pomocníků v péči o pleť i celé tělo (nabídka čítá vedle kosmetických přípravků a doplňků stravy také vlasovou kosmetiku). Ať už bude ale vaše volba jakákoliv, můžete si být jistí kvalitou jednotlivých přípravků a také jejich účinností.

Zdroj: ANNA BRANDEJS/Medaprex

Populární
články

Některé mučicí nástroje se dochovaly dodnes
LIDÉ

Hrozivé sexuální mučení praktikované v minulosti se týkalo především žen a gayů. Jak si naši předci představovali správné „tresty“?

Autor: Mirka Dobešová
Mít v 90 letech svůj první veřejný coming není jednoduché, ale Kenneth Felts svůj strach překonal a změnil tím zbytek svého života
LIDÉ

V 90 letech se rozhodl pro veřejný coming out a změnil tím zbytek svého života. Příběh Kennetha Feltse inspiruje tisíce lidí po celém světě

Autor: Michal Černý
Je-li čištění intenzivní, může pastu i nahradit
TĚLO & MYSL

Je zubní pasta pro zdraví chrupu nezbytná? Podle odborníků ne – a vznikla jen kvůli zisku výrobců. Zdravé zuby lze zajistit i jinak

Autor: Mirka Dobešová
Vaše dovolená nemusí být jen o vyhledávání památek, ale i neobvyklých sexuálních zážitcích
HOT!

Sexuální turistika: Spojte potěšení z cestování s prohlubováním své intimity. Které světové destinace jsou ty nejoblíbenější?

Autor: Michal Černý
Pokud se budou pozitivní výsledky klinických testů opakovat, mohou se muži těšit na své „antikoncepční Eldorádo“
TĚLO & MYSL

Zapomeňte na kondomy či vasektomii, vědci přichází s revolučním řešením. Antikoncepční gel pro muže se na trh dostane za pár let

Autor: Michal Černý
Vzhledem k tomu, že výstup na horu i pohyb v jejím okolí je je zakázán, moc fotek odtamtud neexistuje
CESTOVÁNÍ

Poznejte Gangkhar Puensum, nejvyšší nezdolanou horu na světě, na kterou již 30 let platí zákaz vstupu

Autor: Michal Černý
Je tohle podoba domů budoucnosti?
LIVING

Změna klimatu žádá změnu bydlení. Plovoucí domy, které odolají záplavám i tajfunu, již slouží jako inspirace architektů napříč světem

Autor: Mirka Dobešová
Krása Dolomit láká na idylickou glamsport dovolenou
LUXURY TRAVEL

Nový trend „glamsport“ láká na spojení aktivní dovolené s luxusem. Vyzkoušet jej můžete třeba s kolem v italských Dolomitech

Autor: Redakce
Emerald Kaia se vydá na první plavbu v dubnu 2026
LUXURY TRAVEL

Nahlédněte za oponu luxusního cestování. Jak probíhá plavba jednou z nejexkluzivnějších jachet současnosti?

Autor: Redakce
Součástí vzrušení může být i dominantní postavení muže, kderý kompliment „uděluje“
HOT!

„Miliony žen“ mají v posteli úchylku, o které většina mužů ani netuší. Provazy ani důtky k tomu přitom nejsou potřeba

Autor: Martin Lyko

E-Shop