Zářivou pleť i mladistvý vzhled zajistí unikátní prebiotická kosmetika i vhodně vybrané doplňky stravy
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: ANNA BRANDEJS/se svolením

Zářivou pleť i mladistvý vzhled zajistí unikátní prebiotická kosmetika i vhodně vybrané doplňky stravy

Mladistvý vzhled byl, je a rozhodně i nadále bude žádoucí. I proto lidé hledají stále nové způsoby, jak si jej udržet a o své tělo vhodně pečovat. Metody, které lze užít, mohou být samozřejmě různé. Pokud ale pomineme ty invazivní čítající estetickou chirurgii, jednou z cest je aplikace vhodných kosmetických přípravků, ale i konzumace rozličných doplňků stravy…
Redakce Redakce Autor
4. 4. 2024

Kouzlo prebiotické kosmetiky

Je-li řeč o tom, jak vypadat mladistvě a svěže, jistě se pozornost nejprve stočí na kosmetické přípravky. V poměrně široké nabídce rozmanitých produktů pak může být docela obtížná orientace, ovšem jedním z nejnovějších objevů v péči o pleť je tzv. prebiotická kosmetika, která posiluje pleť a také zpomaluje její stárnutí. Právě na tuto oblast se zaměřila i doktorka Anna Brandejs, která stojí za unikátní řadou kosmetických produktů i doplňků stravy. 

Kosmetické přípravky z produkce Anny Brandejs pak staví na využití prebiotik, tedy rostlinných látek, které jsou zdrojem potravy pro skupinu bakterií přirozeně se vyskytující na povrchu kůže. Aby pleť vypadala zdravě a v kondici byl i celý organimus, musí mezi těmito bakteriemi (ty jsou souhrnně označovány jako mikrobiota) panovat rovnováha. A té lze dosáhnout právě díky kosmetickým přípravkům, které na pokožce podporují a harmonizují rozvoj těch bakterií, které jsou pro ni prospěšné. Prebiotická kosmetika tedy stimuluje jejich aktivitu, čímž v důsledku působí proti stárnutí (a to i díky zrychlení procesu tzv. exfoliace, tedy odstranění mrtvých kožních buněk z povrchu pokožky).

Hydratujte a omlazujte

Ačkoliv prebiotická kosmetická řada ANNA BRANDEJS zahrnuje celou řadu produktů (od těch, které jsou určené na konkrétní problematické partie – např. oční okolí, až po ty, jež lze užít na pokožku celého těla), tím, který se právem těší největšímu zájmu, je Ultimate Age Defying ANNA BRANDEJS, tedy noční omlazující hydratační krém. Jeho účinky jsou skutečně široké – vedle redukce vrásek zajistí minimalizaci nadměrné pigmentace, vyhlazení hrubé a suché pleti, pleť také zpevní, podpoří její pružnost a samozřejmě hydratuje. Prokazatelný efekt má krém i na problematické – rozšířené póry. Samozřejmostí je také úleva od podráždění, odstranění začervenání a v podstatě celková regenerace. To vše doslova během pár dní. Není tedy divu, že se jedná o jeden z nejoblíbenějších produktů samotné Anny Brandejs.

<Path> Jak se vyspat a ráno vypadat mladší? Špatné spací návyky mohou vaší pleti přidat i desítky letZdroj:

Podpořte efekt kosmetiky vhodnými doplňky stravy

Kosmetické produkty by měly být samozřejmě nezbytnou součástí rutinní péče o pleť, ovšem pokud je cílem ještě posílení jejich efektu, rozhodně by neměly být opominuty ani vhodné doplňky stravy. Ty nabízené pod značkou ANNA BRANDEJS pak účinky kosmetické péče maximalizují, jelikož obsahují jedinečnou kombinaci aktivních látek a přinášejí komplexní hloubkovou péči, jež hranice možností účinků kosmetických produktů dalece přesahuje.

Tipy redakce

I nabídka doplňků stravy ANNA BRANDEJS je skutečně rozsáhlá – jejich prostřednictvím tak můžete podpořit kvalitu a růst vlasů (a dokonce zabránit jejich vypadávání, stárnutí a šedivění), provést detoxikaci organismu či dopřát pomyslný čisticí detox v rámci dvouměsíční kúry své pleti. Pomyslným TOP produktem je ale Collagen+11 ANNA BRANDEJS, který nejenže zajistí krásnou a zdravou pokožku – tedy její zpevnění, hydrataci a také ochranu buněk před stárnutím, ale také podpoří imunitu.

Kolagen, díky němuž budete vypadat a cítit se skvěle

A v čem přesně tkví kouzlo Collagenu+11 ANNA BRANDEJS? Tedy, různých kolagenů je na trhu samozřejmě spousta. Liší se složením, ale i formou a způsobem užití. Konkrétně Collagen+11 ANNA BRANDEJS staví na hydrolyzovaném rybím kolagenu typu I, který je zaregistrován pod ochrannou známkou Naticol®. Jedná se francouzský kolagen, který se pyšní vysokým stupněm vstřebatelnosti a také vysokým stupněm čistoty. Collagen+11 ANNA BRANDEJS, jehož složení dle svých vysokých nároků navrhla sama Anna Brandejs, pak obsahuje kromě kolagenu prémiové kvality dalších 11 bioaktivních látek, které se vzájemně ve svém účinku podporují a přispívají ke zlepšení vzhledu pleti, vlasů i nehtů. Čtyři z nich (vitamín C, vitamín D, zinek a měď) zároveň přispívají ke správnému fungování imunity.

Je také namístě zdůraznit vysokou čistotu produktu, v němž se nenachází žádné nežádoucí přidané látky. Účinky pak potvrzují nejen „běžní spotřebitelé“, ale také klinické testy. Jejich účastníci tak po 12 týdnech užívání popisovali zpevnění kůže o téměř 27 %, sjednocení barevného tónu pleti o 15 % a rozjasnění pleti o 10 %. Ne náhodou se tak jedná zároveň o nejvíce oceňovaný kolagen na trhu.

Zazařte!

Ať už se nakonec rozhodnete vyzkoušet kterýkoliv z produktů z širokého portfolia Anny Brandejs, můžete si být jistí, že s výběrem nešlápnete vedle. Nakonec – jak nejlépe se přesvědčit o skvělých účincích prebiotické kosmetiky či zmiňovaných doplňků stravy než doslova „na vlastní kůži“?

Zdroj: ANNA BRANDEJS/spolupráce

Populární
články

E-Shop