Dosáhněte v roce 2024 vysněné postavy zdravě a chutně s jídlem bez práce. Jídelníček řešit nemusíte, Yes Krabičky ho nachystají za vás
[little ads never killed nobody] #spoluprace
Zdroj: Yes Krabičky

Dosáhněte v roce 2024 vysněné postavy zdravě a chutně s jídlem bez práce. Jídelníček řešit nemusíte, Yes Krabičky ho nachystají za vás

Toužíte po štíhlejší postavě, větších svalech nebo jenom zdravějším stravování? V roce 2024 toho klidně můžete dosáhnout. Dodržovat jídelníček, se kterým se vám to podaří, je jednodušší, než byste si mysleli. Zapomeňte ale na suché diety a udělejte radost sobě i svému tělu s Yes Krabičkami.
Martin Lyko Martin Lyko Autor
1. 2. 2024

Stanovit si jako novoroční předsevzetí, že během následujícího roku zhubnete, naberete svaly nebo jinak změníte svou postavu, je krásné rozhodnutí. Jeho dodržení je ale už o poznání horší. Nebo není? Když na to půjdete správně, bude to nejen jednoduché, ale dokonce i příjemné.

Dobrým základem je určitě myslet pozitivně. Pokud budete ke svému přání vylepšit si postavu přistupovat jako k utrpení, které musíte vydržet, moc dobře vám to nepůjde. Raději zkuste své myšlení posunout do roviny, že si plníte dlouhodobý sen a děláte něco pro sebe.

Důvěřujte procesu

Mít vidinu hubeného břicha či vyrýsovaných svalů je pěkné, pokud to ale znamená i vidinu toho, že budete potit krev v posilovně a živit se dietními blafy, na chuti cíle dosáhnout vám to nepřidá. „Zhubnout“ je navíc velká a poměrně abstraktní věc. Špatně se uchopuje, a proto působí děsivě. Místo toho se zaměřte na konkrétní dílčí aktivity, které ke kýženému výsledku povedou.

Soustřeďte se například na to, že půjdete třikrát týdně cvičit nebo že ve své stravě omezíte prázdné kalorie a každý den si dáte porci ovoce a zeleniny. Na své rozhodnutí cvičit nebo jinak jíst se zkuste také dívat jako na dlouhodobou, ideálně trvalou změnu ve svém životě. Protože by taková měla být. Ruku na srdce, nemysleli jste si snad, že jednou zhubnete, namakáte bicáky a ono vám to pak vydrží navždy a vy se vrátíte k tomu, jak jste fungovali předtím, nebo ano?

Jídlo spojte s pohybem

Zhubnout bez cvičení jde špatně. Nabrat svaly bez cvičení je úplný nesmysl. Pokud tedy chcete modelovat svou postavu, je třeba se hýbat. A hýbat se správně. Pro snižování váhy jsou ideální kardio cvičení, tedy běh, jízda na kole, aerobik atp. Pro růst svalů naopak potřebujete cvičení silová. Doma zvládnete snadno kliky, dřepy, sedy-lehy a jiné. Mnohým lidem se však lépe cvičí pod dohledem zkušeného trenéra, který jim nejen ukáže jak cviky provádět správně a efektivně, ale také je motivuje k lepšímu výkonu.

Ruku v ruce s pohybem pak samozřejmě musí jít i úprava jídelníčku. Svaly z vody neporostou a hubnout, zatímco se cpete zákusky, jde také špatně. Změnit najednou své stravování do ideální podoby je ovšem výzva, zejména, když nemáte čas si každý den sami vařit, nebo když si neumíte sami sestavit správný výživový plán. Naštěstí ale ani jedno dělat nemusíte, když se začnete stavovat s Yes Krabičkami.

Jídelníček na míru

Yes Krabičky jsou služba, která vám každý den nachystá chutné, čerstvé a zdravé jídlo podle vašich potřeb a doručí vám ho až ke dveřím. Prostě snídaně, obědy, svačiny i večeře v klidu a bez práce, přesto přesně podle vašich fitness cílů. Vybrat si totiž můžete z hned několik stravovacích plánů, například Štíhlá linie pro ty, kdo chtějí zhubnout, Balanc a sport pro mírně aktivní muže nebo Naber svaly pro lidi, kteří budují svalovou hmotu.

<Path> 7 hodně bizarních tipů na hubnutí, které ale skutečně fungujíZdroj:

Pokud tápete, která varianta bude nejlepší přímo pro vás, využijte kalorickou kalkulačku přímo na stránkách yeskrabicky.cz a nechat si vypočítat, kolib byste toho měli sníst. Velký problém nejsou ani alergie, jídla si totiž můžete nechat připravit i s ohledem na ně.

Jezte, na co máte chuť

Když mluvíme o stravovacím plánu a vyváženém jídelníčku, rozhodně nemáme na mysli žádnou nechutnou dietu. Slovo dieta totiž evokuje vizi něčeho nepříjemného, útrpného a popravdě často hnusného, co musíme vydržet. Chcete-li ale své předsevzetí ke zdravému životnímu stylu udržet dlouhodobě, musí být jídlo příjemné.

A přesně takové Yes Krabičky jsou. Vše je vařeno jako v restauraci, připravené z čerstvých kvalitních surovin, výborně ochucené, nakombinované a také lákavě naservírované. Jen ne na talíři, ale v krabičce, kterou si můžete nechat doručit až před práh nebo vyzvednout v odběrovém místu. O to, aby vám chutnalo, se stará šéfkuchař Radek Hasman, držitel ocenění Michelin Bib Gourmand. Každá krabička je plná jídla, na kterém si pochutnáte. To, že si budete plnit sen o ideální postavě, je skoro příjemný vedlejší bonus.

Nastartuje změnu hned

Víte, kdy je nejlepší čas na změnu? Právě teď. Tahle oblíbená průpovídka je velmi pravdivá. Nemusíte totiž čekat na začátek roku, nový měsíc, pondělí nebo „až pak“, abyste mohli začít dělat něco pro sebe. Začít zdravě žít můžete klidně hned od zítřka. Nebo okamžitě, Yes Krabičky si totiž zvládnete objednat hned teď během pár minut online.

Pokud si nejste jistí, jestli vám budou pokrmy vyhovovat, zkuste je třeba jen na jeden týden. Jste-li ovšem odhodlaní a s cestou za vysněnou postavou to myslíte vážně, doporučujeme pustit se rovnou do měsíčního plánu. Při jeho objednání do konce ledna navíc v rámci akce Fitness Starter Pack dostanete dárek na uvítanou, který vám pomůže svých cílů dosáhnou ještě o něco příjemněji. Ručník, láhev na pití a sympatické ponožky si můžete vzít třeba do fitka.

Tipy redakce

Těm, co dočetli až sem, za odměnu prozradíme ještě malé tajemství: Hřešit je v pořádku. Když začnete jíst novým způsobem, neznamená to, že se musíte vzdát všech radostí, které jste si dříve dopřávali. Za výjimečné podlehnutí chutí bůček nebo větrník ke kafi vám nikdo hlavu neutrhne. Kdyby ale měly být výčitky větší než radost z požitku, zkuste raději chutě ukojit nějakou z fitness mňamek, které si můžete ke krabičkám dokoupit.

Zdroj: yeskrabicky.cz

Populární
články

Kush je příčinou nespočtu hospitalizací i úmrtí
TĚLO & MYSL

Nová droga známá jako kush dělá z lidí zombie. Je levná, dostupná a mnohé ji spojuje s kontroverzním HHC

Autor: Mirka Dobešová
Michal Novotný
AKTUALITY

„Chudák“ bílý heterosexuální muž Michal Novotný řekl svůj názor a dostal za to facku na sítích. Homofob přece není, když to sám říká

Autor: Martin Lyko
Měli by být generací, která je otevřená všemu, feminismus se ale mladým mužům nelíbí
LIDÉ

Feminismus přináší víc škody než užitku, tvrdí mladí muži. Být mužem je dle nich těžké. Progresivněji myslí i senioři, ukázal výzkum

Autor: Mirka Dobešová
Kolik designů dokážeš smíchat, tolikrát jsi člověkem
Trendy & Styl 2024

Jaké jsou letos trendy bytového designu? Porovnali jsme nabídku čtyř velkých hráčů na trhu!

Autor: Michal Černý
Pro Adélku zaběhl dokonce 770 km v rekordním čase 6 dní, 19 hodin a 15 minut
LIDÉ

Uběhl 770 kilometrů za 6 dní. Tomáš Štverák pochází z Beskyd, závodí ale v různých koutech světa

Autor: Rozálie Růžičková
Gayové jsou nároční, víc než fyzické aspekty jim ale vadí arogantní chování
LIDÉ

Nemůžete si najít chlapa? Začněte být hodní na servírky a zahoďte žiletku, říkají gayové. Svěřili se, co je na mužích nejvíc odpuzuje

Autor: Martin Lyko
Mokré sny jsou přirozenou součástí mužského života
TĚLO & MYSL

Proč mají muži mokré sny? Erotické snění ani absence ukojení nejsou podmínkou, říkají odborníci. Poluce ovšem není jen „výsadou“ mužů

Autor: Martin Lyko
„Vždycky byl v něčem jiný, jako by jeho vysílač byl obrácený na druhou stranu," říká o Mikym Luboš
LIDÉ

„Jako by fungoval na úplně jiných vlnách než já. Ukázal mi fotku kluka a já se začal smát,“ říká muž o coming outu svého kamaráda

Autor: Irena Piloušková
Jedli naši předci převážně maso?
TĚLO & MYSL

Maso (ne)dělá člověka: Paleo strava je blud, naši předci sice lovili, ale mnohem víc sbírali. V jejich jídelníčku převládaly rostliny

Autor: Mirka Dobešová
Wu wei je možná starý přes dva tisíce let, na jeho aktuálnosti to ale nic nezměnilo
TĚLO & MYSL

Jak dosáhnout úspěšného života vymysleli v Číně už před 2000 lety. Koncept „wu wei“ spočívá v nicnedělání

Autor: Martin Lyko

E-Shop