Hotel Faro na Kanárských ostrovech splní i ta přání, o kterých jste nevěděli, že je máte

Představte si, že si rezervujete dovolenou v hotelu a po příjezdu na pokoji budete mít váš oblíbený koktejl, v koupelně oblíbenou značku kosmetiky a budete-li na dovolené sami, personál s vámi posnídá, nebo si zahraje šachy. Hotel Faro, a Lopesan Collection Hotel, který se nachází v Maspalomas na ostrově Gran Canaria, tohle všechno dokáže. To vše za doprovodu perfektních služeb a nádherného ubytování jen pár kroků od oceánu.

Většina z nás žije v neustálém shonu, dennodenně musíme myslet na spoustu věcí, díky kterým často zapomínáme sami na sebe. Z toho důvodu jsou tady dovolené, které nám na chvíli pomůžou na hektický život zapomenout a umožní nám relaxovat. Co teprve, když je dovolená na míru přizpůsobená vašim požadavkům a splní vám i ta přání, o kterých jste netušili, že je máte?

Guest Experience na maximum

Hotel Faro ze sítě Lopesan Group dbá na zákaznickou zkušenost opravdu velkolepě. Celkem 16 lidí pracuje jen v oddělení „Guest Experience“, které se stará o blahobyt hotelových hostů. Díky těmto lidem jsou v hotelu schopni zjistit si o vás pár informací ještě před vaším příjezdem. Nemusíte se však bát, že by šlo o neuctivý stalking, vše dělají s naprostým citem a velmi taktně.

Máte-li sociální sítě a na nich třeba fotku s oblíbeným drinkem, hotel se pokusí tento drink připravit jako welcome. Přijedete-li do hotelu sami, ale je o vás známo, že rádi hrajete šachy, lidé z oddělení „Guest Experience“ nebudou na nic čekat a dají si s vámi partii. Tohle jsou alespoň některé z příběhů, o kterých mi vykládal vedoucí oddělení Ignacio Lamas. 

Dovolená, na kterou nezapomenete

Hotel se nachází přímo na pláži vedle majáku Faro de Maspalomas, což je 60 metrů vysoký maják z roku 1890, podle kterého se hotel jmenuje. Pokud byste zrovna neměli náladu na oceán, můžete se osvěžit v jednom ze tří bazénů, z nichž dva se nachází na střeše hotelu v Blue Marlin Ibiza Sky Lounge, odkud můžete pozorovat úchvatné západy slunce.

Jako v pohádce se budete cítit i poté, co ochutnáte místní kuchyni, ať už v rámci bufetové nebo á-la-carte restaurace. Mé chuťové pohárky se rozplývaly nad každým soustem, které jsem pozřel a vždy jsem litoval, že kapacita mého žaludku není větší, protože bych nejraději ochutnal od každého kousek. Výběr byl ale tak obrovský, že bych to nezvládl.

Hráč, hnízdič nebo doháněč aneb typologie mužů na základě jejich intimních vztahů. Do které kategorie patříte vy?24. 11. 2022

As unique as you are!

V hotelu dbají na to, abyste se cítili jako doma a co nejvíc pohodlně. Proto zde oproti jiným pětihvězdičkovým hotelům nejsou tak přísní na dodržování nejrůznějších pravidel jako je například dress code a na večeři můžete jít klidně v kraťasech, pokud je vám to příjemnější. Uznávají zde zkrátka svobodu a vyznání každého hosta z jakéhokoliv úhlu pohledu.

Užijte si Maspalomas na jedničku!

Jak si užít Kanárské ostrovy opravdu na jedničku a nevšedně? Vyrazte navštívit Hotel Faro v Maspalomas. Rozhodně nebudete litovat. Navíc se tam můžete vydat v kterékoliv části roku. Příjemné letní počasí na Kanárských ostrovech totiž panuje celoročně.

Zdroj: Jan Witek