Odborníci na léčbu HIV se setkali v Česku. Na programu bylo řešení nových způsobů léčby a problémů souvisejících se stárnutím HIV+ pacientů

Ke konci roku 2021 proběhlo v Plzni v pořadí již sedmé mezinárodní lékařské sympozium k léčbě HIV/AIDS, v rámci něhož se konala také konference společnosti GSK/ViiV Healthcare, která patří mezi lídry oblasti výzkumu a léčby HIV. Podívejte se na videozáznam, ve kterém hovoří někteří ze zúčastněných odborníků.

U příležitosti Světového dne AIDS se v Plzni setkali odborníci na léčbu HIV/AIDS z Česka, ale i ze zahraničí, kteří společně řešili aktuální situaci v oblasti HIV/AIDS, nové vývojové trendy v léčbě pacientů a mimo jiné i stárnoucí populaci HIV+ lidí. Více informací najdete v přiloženém videozáznamu.

Jedním z řečníků byl také profesor José M. Gatell, čestný profesor Barcelonské univerzity a Senior Global Medical Director farmaceutické společnosti ViiV Healthcare, která se specializuje na vývoj terapie proti infekci HIV. Redakce LUI měla jedinečnou možnost s tímto světově uznávaným odborníkem udělat rozhovor, na který se v brzké době můžete těšit na našem webu.

 

Jakékoliv otázky týkající se příslušného onemocnění nebo způsobu jeho léčby je potřebné konzultovat s ošetřujícím lékařem.

Ochranné známky jsou registrované/licencované pro koncern ViiV Healthcare.

 

©2022 koncern ViiV Healthcare společností / poskytovatel příslušné licence.

 

GlaxoSmithKline, s.r.o.,

Hvězdova 1734/2c, 140 00 Praha 4

 

Komerční sdělení:

PM-CZ-HVU-ADVR-220002

Datum schválení: leden 2022

Zdroj: GSK/ViiV Healthcare