Tohle je moje R3VØLT4

Revolta je vzdor. Odpor kladený zavedeným pořádkům, které se ukazují jako nevyhovující. Revolta je vize nového, podstatně lépe fungujícího a lidem více vyhovujícího stavu společnosti, která dokáže smířlivě dýchat a žít poklidně se svým vlastním svědomím. Cesta k tomuto stavu vede přes aktivní odboj a touhu a snahu transformovat sužující podmínky pro život do podoby vylepšeného prostředí, v němž se existence jednotlivce stává snesitelnější.

"Nesnášenlivost na sociálních sítích roste, rozlišit mezi pravdou a lží je často těžší, než by se mohlo zdát. Každej z nás žije ve svym vlastnim modro-bílym světě, kterej nás jen utvrzuje v tom, co už si myslíme/chceme si myslet. Schází nám kritický myšlení. Proto máme pocit, že naše “pravda” je ta jediná správná a všichni ostatní jsou jen sprostě vedeni v omyl. Na modrý síti trávíme spoustu času, sami, odtrženi od reality všedních dní.

Mylně se necháváme klamat rozdílama, který mezi sebou domněle spatřujeme. Rozdílama, který jsou živený populistickejma silama. Přitom všichni dejcháme ten stejnej vzduch v tý stejný atmosféře. Všichni jsme poháněný jednou a tou samou energií. Všichni jsme propojený víc, než bysme si chtěli připustit...

Chceme-li se seznámit v online světě, dobrovolně přistupujeme na hru, podle jejíchž podmínek svojí hodnotu, která je nevyčíslitelná, vtiskáváme do několika málo pixelů. Aniž bysme si to mnohdy sami uvědomovali. Lapeni v pasti hledáme cestu ven tam, kde není.

(nejen) Proto vznikl tenhle projekt. Na výraz vzdoru vůči způsobu, jakym v současný chvíli naše životy žijeme."

---

Detaily zde: R3VØLT4

---

Pokud se vám song líbí, streamujte jej na Apple Music, Spotify nebo jiných streamovacích platformách.

---

Více v únoru 2021.

Director and Cinematographer: Tomáš Sovinský

Camera operator: Petr Kuly

1st AC: Ladislav Drahoš

Gaffer: Jiří Mlčák

Editor: Lukaš Staňek

Grip: Ladislav Krutský

Music production: Danijel Grubovic

Backstage video: Oliver Cuadra

Hair styling: Edita Majerová (BOMTON)

Make-up artist: Tereza Kramlová

Casting: Jaro Management

Actor: Marek (Jaro Management)

Stunt team: FILMKA Czech republic

Location: Smetana Hotel Prague

Location manager: Ivo Mahdal

Car rental: Mercedes-Benz Czech republic