Virtuální sex nyní můžete zažít na vlastní kůži v pražském nevěstinci

V pražském nevěstinci Naughty Harbor jsme již jednou na návštěvě byli. Je to totiž první nevěstinec s umělými pannami a panáky v Česku. Nyní své služby rozšířil i o sex ve virtuální realitě, a tak jsme se do tohoto unikátního nevěstince vydali znovu.

S novými technologiemi se vyvíjí i možnosti sexuálních zážitků. Nejinak je tomu u virtuální reality, která nám za pomoci speciálních animací, ale i reálných videí dokáže navodit vskutku zajímavou atmosféru a vzrušení.

Honza (29): „Vztah je práce na celý život. Je nutné chovat se tak, aby s tebou ten druhý pořád chtěl být, ale i já jsem v tomhle dost chyboval a vše bral až moc automaticky“3. 5. 2021

Když k tomu navíc přidáte masturbátor, který přesně kopíruje pohyby ve videu, stane se zážitek ještě intenzivnějším. Takovou službu nově nabízí v nevěstinci Naughty Harbor na pražském Smíchově.

Herec Jaromír Nosek se během pandemie stal zedníkem i tváří reklamní kampaně. V ní se jako elegán zbavuje jedné ze svých neřestí14. 5. 2021

Kromě pronájmu realistických pannen a panáků si v prostředí soukromého pokoje můžete vychutnat celou škálu videí a animací ve virtuální realitě, a pokud byste chtěli zajít ještě dál, můžete si zahrát i nějakou pořádnou virtuální erotickou hru.

Jak služba funguje a jak virtuální (sexuální) realita vypadá? Podívejte se na naši reportáž.

Zdroj: JW, Naughty Harbor