Virtuální sex nyní můžete zažít na vlastní kůži v pražském nevěstinci

V pražském nevěstinci Naughty Harbor jsme již jednou na návštěvě byli. Je to totiž první nevěstinec s umělými pannami a panáky v Česku. Nyní své služby rozšířil i o sex ve virtuální realitě, a tak jsme se do tohoto unikátního nevěstince vydali znovu.

S novými technologiemi se vyvíjí i možnosti sexuálních zážitků. Nejinak je tomu u virtuální reality, která nám za pomoci speciálních animací, ale i reálných videí dokáže navodit vskutku zajímavou atmosféru a vzrušení.

Život v teplotách kolem padesátky je pro řadu lidí již realita, která ale hrozí i nám. Jak (pře)žít v rozžhavené metropoli?22. 9. 2021

Když k tomu navíc přidáte masturbátor, který přesně kopíruje pohyby ve videu, stane se zážitek ještě intenzivnějším. Takovou službu nově nabízí v nevěstinci Naughty Harbor na pražském Smíchově.

Trans lidé umírají více než ostatní, ukazují lékařské záznamy za 50 let. Za vyšší úmrtnost mohou (sebe)vraždy a zdravotní stav21. 9. 2021

Kromě pronájmu realistických pannen a panáků si v prostředí soukromého pokoje můžete vychutnat celou škálu videí a animací ve virtuální realitě, a pokud byste chtěli zajít ještě dál, můžete si zahrát i nějakou pořádnou virtuální erotickou hru.

Jak služba funguje a jak virtuální (sexuální) realita vypadá? Podívejte se na naši reportáž.

Zdroj: JW, Naughty Harbor