LUI Singles: Alexandre

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

Alexandre má 23 let a původem pochází z Francie, nyní však již přes půl roku bydlí v Praze, kde se mu moc líbí.

Hned v úvodu dalšího videa ze série LUI Singles, což je nová forma seznamky, díky které můžete najít partnera pro život, se Alexandre rozpovídal o tom, že rád zkouší a objevuje nové věci.

Zajímá vás, jaký Alexandre opravdu je, jaké jsou jeho názory, co ho baví a co ho zajímá? Máte nejvyšší čas pustit si další video z naší série LUI Singles, kterou vám přináší Volkswagen T-Roc, moderní vůz pro sebejisté muže.

Pokud máš o seznámení s Alexandrem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz. Alexandre odpoví všem.

Nákup oblečení z druhé ruky a ani udržitelnost v módě nemusí být „žádný drama“. A second hand může být naopak zatraceně cool22. 10. 2021

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.

Zdroj: JW; Oliver Cuadra, Nikola Červená