LUI Singles: Mirek

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

Autor: Jan Witek / Zdroj: JW; Oliver Cuadra, Nikola Červená / 20. 5. 2019

Mirkovi je 27 let, bydlí v Praze a doslova miluje nejrůznější druhy sportů. Právě sportovní postava je dle něj jedna z jeho předností.

Hned v úvodu dalšího videa ze série LUI Singles, což je nová forma seznamky, díky které můžete najít partnera pro život, se Mirek rozpovídal o tom, že má jednovaječné dvojče a že si ho klidně můžete splést. "Je to skvělý, protože máte sourozence, který je stejně starý jako vy, takže si můžete hrát a probírat úplně všechno, jelikož máte stejný názory," zmiňuje Mirek.

Zajímá vás, jaký Mirek opravdu je, jaké jsou jeho názory, co ho baví a co ho zajímá? Máte nejvyšší čas pustit si další video z naší série LUI Singles, kterou vám přináší Volkswagen T-Roc, moderní vůz pro sebejisté muže.

Pokud máš o seznámení s Mirkem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz. Mirek odpoví všem.

5. 12. 2019Nejsledovanějším politikem na Twitteru je Andrej Babiš. Kdo se umístil za ním?

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.