LUI Singles: Mirek

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

Mirkovi je 27 let, bydlí v Praze a doslova miluje nejrůznější druhy sportů. Právě sportovní postava je dle něj jedna z jeho předností.

Hned v úvodu dalšího videa ze série LUI Singles, což je nová forma seznamky, díky které můžete najít partnera pro život, se Mirek rozpovídal o tom, že má jednovaječné dvojče a že si ho klidně můžete splést. "Je to skvělý, protože máte sourozence, který je stejně starý jako vy, takže si můžete hrát a probírat úplně všechno, jelikož máte stejný názory," zmiňuje Mirek.

Zajímá vás, jaký Mirek opravdu je, jaké jsou jeho názory, co ho baví a co ho zajímá? Máte nejvyšší čas pustit si další video z naší série LUI Singles, kterou vám přináší Volkswagen T-Roc, moderní vůz pro sebejisté muže.

Pokud máš o seznámení s Mirkem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz. Mirek odpoví všem.

Navštívili jsme útočiště DJe Roxtara a Adolfeena. Masky, plyšáci a maňásci jsou úplně všude25. 10. 2021

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.

Zdroj: JW; Oliver Cuadra, Nikola Červená