LUI TIP: Podívali jsme se na kloub problémům, které způsobuje nízká hladina testosteronu

Testosteron hraje v tělech mužů zásadní roli hned v několika směrech. Nejen, že má vliv na výkonnost, přitažlivost a sílu, ale ovlivňuje také sexualitu a mužnost celkově.

Autor: Redakce / Zdroj: JW; Jan Klepárník; Oliver Cuadra; Nikola Červená / 7. 5. 2019

V pravidelné sérii videí LUI TIP vám přinášíme tipy na nejrůznější výrobky, elektroniku a další zajímavé věci. Tentokrát jsme se rozhodli podívat se blíže na vysoce kvalitní přírodní produkt z Norska ProMan Plus, který hladinu testosteronu v těle zvyšuje a doplňuje tak jeho přirozený úbytek.

2. 1. 2020Lady Gaga jako nový Bowie: jak popkultura i v ČR pomáhá LGBT lidem? Desetiletí uplynulo ve znamení přijetí i rostoucího násilí

Uvnitř kapslí, kterých je v každém balení třicet, najdete dvanáct pečlivě vybraných ingrediencí, jako třeba výtažky z žen-šenu, rozchodnice růžové, damiany či pískavice řecké. Nechybí ani vitamin B3, B6, B12, hořčík, zinek a další přírodní látky. Tyto klíčové ingredience přispívají k udržení hladiny testosteronu, energie, výkonnosti a výdrže.

Ačkoliv to Honza s Honzou, které ve videu uvidíte, zatím ještě nepotřebují, hladina testosteronu klesá u všech mužů starších 30 let. S tím také často přichází i nejčastější příznaky v podobě postupného nedostatku energie, špatné nálady či celkové únavy.

9. 12. 2019Celebrity, které se za dvě dekády ani trochu nezměnily. Jaký je jejich recept na mládí?

Chcete se i nadále cítit jako muž? Vyzkoušejte potravinový doplněk ProMan Plus a pokud tomu stále nevěříte, můžete využít akce prvního balíčku zdarma – jen za cenu poštovného (49 Kč). Získáte tak měsíční balení, které dorazí až k vám domů.

Podívejte se na video v úvodu tohoto článku, abyste se o účincích potravinového doplňku ProMan Plus plného přírodních ingrediencí dozvěděli více a neztratili svou mužnost.