LUI Singles: Felix

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

Felix studuje střední školu a kromě fotbalu se věnuje také modelingu. "Ve všem, co dělám, si musím být jistý," říká hned v úvodu dalšího videa ze série LUI Singles, což je nová forma seznamky, díky které můžete najít partnera pro život.

Zajímá vás, jaký Felix je, jaké jsou jeho sny, co ho baví a co ho zajímá? Máte nejvyšší čas pustit si další video z naší série LUI Singles, kterou vám přináší Volkswagen T-Roc, moderní vůz pro sebejisté muže.

Pokud máš o seznámení s Felixem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz. Felix odpoví všem.

Mezi odpůrci očkování proti covidu nejsou téměř žádní LGBTQ lidé. Jsou odolnější vůči dezinformacím?4. 12. 2021

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.

Zdroj: JW; Oliver Cuadra, Nikola Červená