LUI TIP: Honza s Honzou otevřeli tajný balíček. To ještě netušili, že se v něm ukrývá zajímavá sexuální hračka

V dalším videu ze série LUI TIP jsme otevřeli tajemný balíček, jenž skrýval věc, kterou Honza s Honzou na první pohled úplně nepoznali, pak ale přišli na to, že se jedná o zajímavou sexuální hračku...

Jak těžké je hovořit o něčem, co si každý spíše schovává v nějakém utajeném šuplíku v ložnici? Docela dost. Na vlastní kůži si to vyzkoušeli i Honza s Honzou, kteří během natáčení z tajemného balíčku vytáhli roztahovací anální kolík.

Okultní věda se stává oblíbenou technikou osobního rozvoje. Tarotové karty mohou pomoci řešit problémy i více rozumět sám sobě5. 11. 2021

Jak hodnotit něco podobného, aniž by video nebylo určeno spíše pro jiný typ webu? To byla opravdu nelehká úloha. Ale oba Honzové se toho ujali na jedničku, i když se jeden z nich po celou dobu dost červenal a raději se schovával za notebookem.

Ale abychom se plní dojmů netočili jen okolo historek z natáčení, níže najdete také pár informací o samotném výrobku, jehož detailnější představení můžete vidět právě v samotném videu. Honza s Honzou mu dokonce vymysleli několik nových způsobů využití.

Pokud jste vyznavači análních hrátek a chcete vyzkoušet další erotickou pomůcku, roztahovací anální kolík bude správná volba. BASIC X Manuel je velký roztahovací anální kolík vyrobený ze silikonu.

Štěpán Tuček: „Za vytváření rozdílů mezi lidmi mohou často vysoce postavení politici, kteří například homosexuály přirovnávají k pedofilům a zoofilům“15. 11. 2021

Říkáte si, že má poněkud zvláštní tvar a jak se vlastně takový kolík používá? Stačí pouze stisknout k sobě obě roztahovací části a takto zavést do análního otvoru.  V něm se pak kolík postupně roztahuje do původního tvaru a vy si můžete začít užívat to pravé anální potěšení.

 

Zdroj: JW; Jan Klepárník; Oliver Cuadra; Nikola Červená