LUI TIP: Honza s Honzou otevřeli tajný balíček. To ještě netušili, že se v něm ukrývá zajímavá sexuální hračka

V dalším videu ze série LUI TIP jsme otevřeli tajemný balíček, jenž skrýval věc, kterou Honza s Honzou na první pohled úplně nepoznali, pak ale přišli na to, že se jedná o zajímavou sexuální hračku...

Autor: Redakce / Zdroj: JW; Jan Klepárník; Oliver Cuadra; Nikola Červená / 3. 5. 2019

Jak těžké je hovořit o něčem, co si každý spíše schovává v nějakém utajeném šuplíku v ložnici? Docela dost. Na vlastní kůži si to vyzkoušeli i Honza s Honzou, kteří během natáčení z tajemného balíčku vytáhli roztahovací anální kolík.

25. 10. 2019Zapomeňte na posilovnu či běhání. Skvělou kondici lze mít i díky obyčejnému švihadlu

Jak hodnotit něco podobného, aniž by video nebylo určeno spíše pro jiný typ webu? To byla opravdu nelehká úloha. Ale oba Honzové se toho ujali na jedničku, i když se jeden z nich po celou dobu dost červenal a raději se schovával za notebookem.

Ale abychom se plní dojmů netočili jen okolo historek z natáčení, níže najdete také pár informací o samotném výrobku, jehož detailnější představení můžete vidět právě v samotném videu. Honza s Honzou mu dokonce vymysleli několik nových způsobů využití.

Pokud jste vyznavači análních hrátek a chcete vyzkoušet další erotickou pomůcku, roztahovací anální kolík bude správná volba. BASIC X Manuel je velký roztahovací anální kolík vyrobený ze silikonu.

22. 10. 2019Nenechávejte na cyklovýletech svou partnerku či partnera za zády!

Říkáte si, že má poněkud zvláštní tvar a jak se vlastně takový kolík používá? Stačí pouze stisknout k sobě obě roztahovací části a takto zavést do análního otvoru.  V něm se pak kolík postupně roztahuje do původního tvaru a vy si můžete začít užívat to pravé anální potěšení.