LUI Singles: Dan

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

Autor: Jan Witek / Zdroj: JW; Oliver Cuadra, Nikola Červená / 29. 4. 2019

"Nikdy jsem ve vztahu nikoho nepodvedl," říká usměvavý Dan, kterému je 22 let a v současné době mu nejvíce času zabírá hlavně studium. "Občas jsem línej, ale jsem velký romantik," zaznívá z úst Dana hned v úvodu videa ze série LUI Singles, ve kterém ho můžete trochu blíže poznat.

Zajímá vás, jaký Dan je, jaké jsou jeho sny, co ho baví a co ho zajímá? Máte nejvyšší čas pustit si další video z naší série LUI Singles, kterou vám přináší Volkswagen T-Roc, moderní vůz pro sebejisté muže.

Pokud máš o seznámení s Danem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz Dan odpoví všem.

17. 6. 2019GALERIE: Takhle vypadaly nejslavnější světové kapely za mlada. Mnohé byste ani nepoznali

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.