LUI Singles: Dan

Rád/a by ses také seznámil/a prostřednictvím LUI Singles?

"Nikdy jsem ve vztahu nikoho nepodvedl," říká usměvavý Dan, kterému je 22 let a v současné době mu nejvíce času zabírá hlavně studium. "Občas jsem línej, ale jsem velký romantik," zaznívá z úst Dana hned v úvodu videa ze série LUI Singles, ve kterém ho můžete trochu blíže poznat.

Zajímá vás, jaký Dan je, jaké jsou jeho sny, co ho baví a co ho zajímá? Máte nejvyšší čas pustit si další video z naší série LUI Singles, kterou vám přináší Volkswagen T-Roc, moderní vůz pro sebejisté muže.

Pokud máš o seznámení s Danem zájem, napiš mu zprávu na singles@lui.cz Dan odpoví všem.

Psychowalkman – přístroj, který dokáže uvolnit nahromaděný stres, ale i mnoho dalšího1. 4. 2020

Už tě unavuje klasické online seznamování, které často končí selháním? Taky si myslíš, že je nutné před tím, než se s někým potkáš, ukázat svou osobnost, svou pravou tvář? Nebojíš se otevřít se světu? Napiš nám na redakce@lui.cz

LUI Singles je novým videoprojektem magazínu LUI, který si klade za cíl vnést realitu do procesu seznamování. Soudobé seznamovací platformy považujeme za nepřesné s ohledem na míru iluze, kterou profily na těchto stránkách nebo platformách vyvolávají.

Fotografie nikdy nebude schopná představit člověka v celé jeho škále. Proto volíme formu video rozhovorů, u nichž předpokládáme, že jsou lépe schopna představit vám zájemce a zájemkyně o seznámení.

Zdroj: JW; Oliver Cuadra, Nikola Červená