Vychází LUI BODY – nově s moderní aplikací pro rozšířenou realitu

Nové číslo magazínu LUI BODY, ve kterém naleznete to nejlepší z moderního světa péče o tělo, již naleznete na stáncích a na našem e-shopu. Jako první magazín v Česku dokonce nabízí i rozšířenou realitu s unikátním interaktivním obsahem.

Tělo je doslova obalem naší duše, proto je důležité o něj náležitě pečovat. Uvnitř magazínu LUI BODY proto naleznete aktuální informace o stravování a redukčních dietách, nejnovějších trendech v péči o tělo, ale také celou řadu zajímavých rozhovorů. Kromě toho LUI BODY nabídne (jako první magazín v Česku) unikátní interaktivní obsah.

V úvodu tohoto článku můžete vidět kousek titulní strany nového LUI BODY a hned na první pohled jste si jistě všimli, že nejde o klasickou obálku s polonahým modelem, kterou byste ve spojení s tímto vydáním pravděpodobně očekávali. Chtěli jsme obálku tohoto čísla pojmout trochu odlišně a vznikl tak nápad pokusit se konceptem magazínu povzbudit ty z vás, kteří jako prvoplánový/á model/ka z obálky nevypadají. Zdravý přístup ke svému tělu totiž může mít kdokoliv, jelikož v konečném důsledku není důležité to, jak vypadáte, ale jak se cítíte. 

Jediný speciální bondovský Land Rover Defender v Česku se bude dražit 20. prosince15. 12. 2021

Vůbec poprvé v Česku a na Slovensku na obálce magazínu můžete vidět drag queen, konkrétně Miss Petty Pisces, pro níž je pojem „body positivity“ životním krédem. Stejně je tomu u herce Honzy Ciny, který je zase zástupcem všech lidí, kteří se setkávají s rychlým metabolismem a nějaké to kilo navíc nikdy nenaberou. Na obálce nechybí ani Míša Steffi, jejíž tělo je doslova výkladní skříní českého undergroundového artu. Chybět pak nemohl ani zástupce fitness těla – bodybuilder a instruktor David Pártl. Samozřejmě i oni na svém těle vnímají nějaké nedostatky, o kterých se rozpovídali v exkluzivních rozhovorech.

První magazín s AR v Česku

Vzpomínáte na filmové zpracování Harryho Pottera, ve kterém obrazy nebyly statické, ale žily svým životem a vše se v nich pohybovalo? Nejsme sice kouzelníci, ale dokázali jsme tištěnému magazínu vdechnout duši. Díky vašemu mobilnímu telefonu a zbrusu nové aplikaci LUI* (ke stažení na AppStore) tak před vámi některé části magazínu doslova ožijí.

Podívejte se na galerii, ve které je aplikace představena:

aplikací LUI* vstoupíte do světa tzv. augmentované reality (AR). Právě tato moderní technologie rozšířené reality umožňuje v reálném čase sledovat digitální prvky jinak lidským očím neviditelné. Každá strana s interaktivním obsahem je označena speciálním symbolem. Stačí tak spustit aplikaci LUI* a na stranu se symbolem namířit telefon, v okamžiku se vám spustí video či zobrazí 3D předmět ve virtuální realitě, se kterým můžete různě hýbat, zvětšovat ho či zmenšovat. Díky tomu se pro vás zážitek z tištěného magazínu stane ještě intenzivnějším.

Unikátní obsah, který jinde nenajdete

Téměř všechen interaktivní obsah, který si budete moci s aplikací LUI* a magazínem LUI BODY zobrazit, je unikátní a nikde jinde jej nenajdete. Přímo na titulní straně si tak díky aplikaci můžete prohlédnout backstage video z jejího focení. Další zajímavé video naleznete po naskenování strany naší FASHION STORY a pokud se vám líbí některý z produktů, které na stránkách vidíte, můžete si jej díky aplikaci prohlédnout pěkně zblízka. Stačí opět namířit na stranu se symbolem a zobrazí se vám 3D model produktu, který následně můžete prohlížet ze všech stran.

Pokud ještě nový magazín LUI BODY nemáte, můžete se zastavit na stáncích (distribuční místa ZDE), případně jej objednat skrze náš e-shop.

 

* Aplikace je kompatibilní s těmito zařízeními: iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone SE, iPad Pro (12.9-inch), iPad Pro (10.5-inch), iPad Pro (9.7-inch), iPad Air 2018, iPad (5th generation)

Zdroj: LUI