VIDEO ROZHOVOR: Profesionální riggerka Edna o praktice zvané bondáž, která může být často velmi nebezpečná

Říkají vám něco pojmy jako bondáž, kinbaku, shibari či rigger? Pokud ne, tak si určitě nenechte ujít zajímavý videorozhovor s profesionální riggerkou Ednou.

Autor: Jan Witek / Zdroj: Video: Oliver Cuadra, Nikola Červená / 25. 3. 2019

Existuje mnoho lidí, kteří v rámci svého sexuálního života rádi experimentují a “klasika” jim zkrátka nestačí. Jednou ze sexuálních praktik, kterou lze sex trochu okořenit, je jednoznačně bondáž.

I v rámci bondáže existuje několik různých směrů, o kterých si spolu s profesionální riggerkou Ednou povídal redaktor Jan Witek.

“Líbí se mi pohled na svázané ženské tělo, ale já svázaná být nedokážu,” svěřila se mimo jiné silně dominantní Edna, která občas sváže i svou partnerku, a kromě jiného nabízí také workshopy svazování pro veřejnost.

28. 1. 2020Čeští LGBT lidé se bojí vyoutovat, což brzdí změny,“ říká vědec, který provádí unikátní výzkum zdejších sexuálních minorit

Na co všechno se při bondáži musí myslet a kde je možné něco podobného vidět naživo? Kde je kultura svazování nejrozšířenější a jak jsou na tom Češi? Na to vše jsme se Edny zeptali v rozhovoru.